En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
15/07
Le-Grand-Bornand
Tignes
165 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Michael Rasmussen
Rabobank
4u49'40"
2
Iban Mayo Diez
Saunier Duval
op 2'47"
3
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
op 3'12"
4
Christophe Moreau
Ag2r Prevoyance
op 3'13"
5
Fränk Schleck
Team CSC
z.t
6
Cadel Evans
Predictor - Lotto
z.t
7
Andrey Kashechkin
Astana
z.t
8
Alberto Contador Velasco
Discovery Channel
op 3'31"
9
Denis Menchov
Rabobank
op 3'35"
10
Carlos Sastre Candil
Team CSC
z.t
11
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
op 3'59"
12
Levi Leipheimer
Discovery Channel
z.t
13
Juan José Cobo Acebo
Saunier Duval
z.t
14
Manuel Beltran Martinez
Liquigas
op 4'13"
15
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
z.t
16
Juan Manuel Garate Cepa
Quick Step - Innergetic
op 4'29"
17
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
18
Andreas Klöden
Astana
z.t
19
Alexandre Vinokourov
Astana
z.t
20
Linus Gerdemann
Team T-Mobile
op 5'05"
21
Tadej Valjavec
Lampre - Fondital
z.t
22
Kim Kirchen
Team T-Mobile
op 5'10"
23
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
op 5'41"
24
Jens Voigt
Team CSC
op 5'47"
25
Kanstantsin Sivtsov
Barloworld
z.t
26
Michael Boogerd
Rabobank
op 6'32"
27
Christopher Horner
Predictor - Lotto
z.t
28
Vladimir Karpets
Caisse d'Epargne
op 6'39"
29
Yaroslav Popovych
Discovery Channel
op 7'40"
30
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 8'23"
31
Sylvain Chavanel
Cofidis
z.t
32
Alexandre Botcharov
Crédit Agricole
z.t
33
Juan Mauricio Soler Hernandez
Barloworld
op 8'48"
34
Christian Knees
Team Milram
op 9'44"
35
Vladimir Gusev
Discovery Channel
z.t
36
Markus Fothen
Gerolsteiner
z.t
37
Bram Tankink
Quick Step - Innergetic
op 12'45"
38
Christian Vandevelde
Team CSC
z.t
39
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
40
Ludovic Turpin
Ag2r Prevoyance
z.t
41
Simon Gerrans
Ag2r Prevoyance
op 13'12"
42
Kjell Carlström
Liquigas
op 14'13"
43
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
44
Christophe Le Mével
Crédit Agricole
z.t
45
Patxi Javier Vila Errandonea
Lampre - Fondital
op 15'16"
46
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
op 15'33"
47
Paolo Savoldelli
Astana
op 17'26"
48
Antonio Colom Mas
Astana
z.t
49
Axel Merckx
Team T-Mobile
z.t
50
George Hincapie
Discovery Channel
z.t
51
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step - Innergetic
z.t
52
Cristian Moreni
Cofidis
op 18'06"
53
Sergueï Ivanov
Astana
op 19'17"
54
Mario Aerts
Predictor - Lotto
z.t
55
Thomas Dekker
Rabobank
z.t
56
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
z.t
57
Erik Zabel
Team Milram
z.t
58
Johan Vansummeren
Predictor - Lotto
z.t
59
Cédric Vasseur
Quick Step - Innergetic
z.t
60
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
61
Sylvain Calzati
Ag2r Prevoyance
z.t
62
Stéphane Goubert
Ag2r Prevoyance
z.t
63
Jérôme Pineau
Bouygues Telecom
z.t
64
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
65
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
66
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Team CSC
z.t
67
Grégory Rast
Astana
z.t
68
Patrik Sinkewitz
Team T-Mobile
z.t
69
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Discovery Channel
op 20'05"
71
Francisco José Ventoso Alberdi
Saunier Duval
z.t
72
Dmitriy Fofonov
Crédit Agricole
op 22'03"
73
Dario David Cioni
Predictor - Lotto
op 22'59"
74
Bernhard Kohl
Gerolsteiner
op 19u28'20"
75
Ronny Scholz
Gerolsteiner
z.t
76
Thomas Lövkvist
Française des Jeux
op 29'11"
77
Martin Elmiger
Ag2r Prevoyance
z.t
78
Matthieu Sprick
Bouygues Telecom
z.t
79
Juan Miguel Mercado Martin
Agritubel
z.t
80
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
81
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r Prevoyance
z.t
82
Patrice Halgand
Crédit Agricole
z.t
83
John Gadret
Ag2r Prevoyance
z.t
84
Iker Camaño Ortuzar
Saunier Duval
z.t
85
Michael Albasini
Liquigas
z.t
86
Daniele Bennati
Lampre - Fondital
z.t
87
Frederik Willems
Liquigas
z.t
88
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
89
Freddy Bichot
Agritubel
z.t
90
Alessandro Ballan
Lampre - Fondital
op 33'45"
91
Fabian Cancellara
Team CSC
z.t
92
Daniel Navarro Garcia
Astana
z.t
93
Philippe Gilbert
Française des Jeux
z.t
94
Stefan Schumacher
Gerolsteiner
z.t
95
Egoi Martinez de Esteban
Discovery Channel
z.t
96
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
97
Stef Clement
Bouygues Telecom
z.t
98
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
99
Pierrick Fédrigo
Bouygues Telecom
z.t
100
Laurent Lefevre
Bouygues Telecom
z.t
101
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
102
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
103
Giampaolo Cheula
Barloworld
z.t
104
Daniele Righi
Lampre - Fondital
z.t
105
Félix Rafael Cardenas Ravelo
Barloworld
op 36'49"
106
Filippo Pozzato
Liquigas
op 39'07"
107
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
108
Matteo Tosatto
Quick Step - Innergetic
z.t
109
Robert Hunter
Barloworld
z.t
110
Steven de Jongh
Quick Step - Innergetic
z.t
111
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
112
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
z.t
113
Alessandro Cortinovis
Team Milram
z.t
114
Tom Boonen
Quick Step - Innergetic
z.t
115
Claudio Corioni
Lampre - Fondital
z.t
116
Cyril Dessel
Ag2r Prevoyance
z.t
117
Alberto Ongarato
Team Milram
z.t
118
Ralf Grabsch
Team Milram
z.t
119
Bert Grabsch
Team T-Mobile
z.t
120
Marzio Bruseghin
Lampre - Fondital
z.t
121
Andriy Grivko
Team Milram
z.t
122
Marcel Sieberg
Team Milram
z.t
123
Wim Vansevenant
Predictor - Lotto
z.t
124
Staf Scheirlinckx
Cofidis
z.t
125
Sébastien Rosseler
Quick Step - Innergetic
z.t
126
Anthony Geslin
Bouygues Telecom
z.t
127
Mickael Delage
Française des Jeux
z.t
128
Paolo Bossoni
Lampre - Fondital
z.t
129
Leif Hoste
Predictor - Lotto
z.t
130
David Millar
Saunier Duval
z.t
131
David Cañada Garcia
Saunier Duval
z.t
132
Christophe Rinero
Saunier Duval
z.t
133
Benjamin Noval Gonzalez
Discovery Channel
z.t
134
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
z.t
135
Benoît Salmon
Agritubel
z.t
136
Alexander Efimkin
Barloworld
z.t
137
Lilian Jégou
Française des Jeux
z.t
138
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
139
Anthony Charteau
Crédit Agricole
z.t
140
Robert Förster
Gerolsteiner
z.t
141
Gert Steegmans
Quick Step - Innergetic
z.t
142
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
143
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
144
Bradley Wiggins
Cofidis
z.t
145
William Bonnet
Crédit Agricole
z.t
146
Johann Tschopp
Bouygues Telecom
z.t
147
Enrico Poitschke
Team Milram
z.t
148
Paolo Longo Borghini
Barloworld
z.t
149
Nicolas Jalabert
Agritubel
z.t
150
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
151
Pieter Weening
Rabobank
z.t
152
Heinrich Haussler
Gerolsteiner
z.t
153
Sven Krauss
Gerolsteiner
z.t
154
Moisés Dueñas Nevado
Agritubel
z.t
155
David De La Fuente Rasilla
Saunier Duval
z.t
156
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
157
Xavier Florencio Cabre
Bouygues Telecom
z.t
158
Rik Verbrugghe
Cofidis
z.t
159
Geraint Thomas
Barloworld
z.t
160
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
161
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
162
Bernhard Eisel
Team T-Mobile
z.t
163
Julian Dean
Crédit Agricole
z.t
164
Bram de Groot
Rabobank
z.t
165
Nick Nuyens
Cofidis
z.t
166
David Zabriskie
Team CSC
z.t
167
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
168
Fred Rodriguez
Predictor - Lotto
z.t
169
Marcus Burghardt
Team T-Mobile
z.t
170
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
171
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
172
Charles Wegelius
Liquigas
z.t
Mark Cavendish
Team T-Mobile
DNF
Romain Feillu
Agritubel
DNF
Stuart O'Grady
Team CSC
DNF
Ivan Ramiro Parra Pinto
Cofidis
DNF
Michael Rogers
Team T-Mobile
DNF
Cédric Hervé
Agritubel
OTL
Robbie McEwen
Predictor - Lotto
OTL
Danilo Napolitano
Lampre - Fondital
OTL
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst