En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Profiel
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
23/07
Antony
Paris
154.4 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Jongeren
1
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne - Illes Balears
89u40'27"
2
Andreas Klöden
Team T-Mobile
op 32"
3
Carlos Sastre Candil
Team CSC
op 2'16"
4
Cadel Evans
Davitamon-Lotto
op 4'11"
5
Denis Menchov
Rabobank
op 6'09"
6
Cyril Dessel
Ag2r Prevoyance
op 7'44"
7
Christophe Moreau
Ag2r Prevoyance
op 8'40"
8
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
op 11'08"
9
Michael Rogers
Team T-Mobile
op 14'10"
10
Fränk Schleck
Team CSC
op 16'49"
11
Damiano Cunego
Lampre - Fondital
op 18'22"
12
Levi Leipheimer
Gerolsteiner
op 18'25"
13
Michael Boogerd
Rabobank
op 18'49"
14
Markus Fothen
Gerolsteiner
op 19'00"
15
Pietro Caucchioli
Crédit Agricole
op 20'15"
16
Tadej Valjavec
Lampre - Fondital
op 25'28"
17
Michael Rasmussen
Rabobank
op 27'36"
18
José Bento Carvalho De Azevedo
Discovery Channel
op 37'11"
19
Marzio Bruseghin
Lampre - Fondital
op 42'08"
20
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne - Illes Balears
op 43'03"
21
Patxi Javier Vila Errandonea
Lampre - Fondital
op 43'31"
22
Patrik Sinkewitz
Team T-Mobile
op 48'04"
23
Christian Vandevelde
Team CSC
op 49'22"
24
Yaroslav Popovych
Discovery Channel
op 51'05"
25
Giuseppe Guerini
Team T-Mobile
op 57'02"
26
Eddy Mazzoleni
Team T-Mobile
op 1u01'43"
27
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r Prevoyance
op 1u02'03"
28
Pierrick Fédrigo
Bouygues Telecom
op 1u04'30"
29
Vladimir Karpets
Caisse d'Epargne - Illes Balears
op 1u06'21"
30
Axel Merckx
Phonak Hearing Systems
op 1u08'31"
31
George Hincapie
Discovery Channel
op 1u10'17"
32
Xabier Zandio Echaide
Caisse d'Epargne - Illes Balears
op 1u15'50"
33
Sylvain Calzati
Ag2r Prevoyance
op 1u19'29"
34
Iker Camaño Ortuzar
Euskaltel - Euskadi
op 1u20'37"
35
Mikel Astarloza Chaurreau
Ag2r Prevoyance
op 1u23'29"
36
Stéphane Goubert
Ag2r Prevoyance
op 1u27'36"
37
Laurent Lefevre
Bouygues Telecom
op 1u29'27"
38
Benoît Salmon
Agritubel
op 1u29'58"
39
Christophe Brandt
Davitamon-Lotto
op 1u33'27"
40
Christophe Rinero
Saunier Duval - Prodir
op 1u34'02"
41
Egoi Martinez de Esteban
Discovery Channel
op 1u34'15"
42
Ivan Ramiro Parra Pinto
Cofidis
op 1u36'12"
43
Cristian Moreni
Cofidis
op 1u37'10"
44
Sylvain Chavanel
Cofidis
op 1u39'08"
45
Ruben Lobato Elvira
Saunier Duval - Prodir
op 1u39'55"
46
Georg Totschnig
Gerolsteiner
op 1u41'58"
47
Patrice Halgand
Crédit Agricole
op 1u42'06"
48
Alexandre Botcharov
Crédit Agricole
op 1u43'49"
49
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
op 1u47'25"
50
Matthieu Sprick
Bouygues Telecom
op 1u47'34"
51
Serhiy Honchar
Team T-Mobile
op 1u48'25"
52
Jens Voigt
Team CSC
op 1u49'44"
53
Matthias Kessler
Team T-Mobile
op 1u51'06"
54
Stefano Garzelli
Liquigas
op 1u52'58"
55
David De La Fuente Rasilla
Saunier Duval - Prodir
op 1u54'22"
56
Salvatore Commesso
Lampre - Fondital
op 1u55'58"
57
David Moncoutié
Cofidis
op 2u02'13"
58
David Millar
Saunier Duval - Prodir
op 2u03'13"
59
Gilberto Simoni
Saunier Duval - Prodir
op 2u06'21"
60
Moisés Dueñas Nevado
Agritubel
op 2u07'02"
61
Koos Moerenhout
Phonak Hearing Systems
op 2u08'06"
62
Thomas Lövkvist
Française des Jeux
op 2u11'16"
63
Christopher Horner
Davitamon-Lotto
op 2u11'28"
64
Pavel Padrnos
Discovery Channel
op 2u15'48"
65
Sebastian Lang
Gerolsteiner
op 2u24'18"
66
Alessandro Ballan
Lampre - Fondital
op 2u25'37"
67
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
op 2u26'20"
68
Sandy Casar
Française des Jeux
op 2u27'37"
69
Paolo Tiralongo
Lampre - Fondital
op 2u31'11"
70
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
op 2u31'39"
71
Juan Manuel Garate Cepa
Quick Step - Innergetic
op 2u31'50"
72
Didier Rous
Bouygues Telecom
op 2u31'57"
73
David Zabriskie
Team CSC
op 2u32'49"
74
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
op 2u32'55"
75
Christophe Le Mével
Crédit Agricole
op 2u33'27"
76
Carlos Da Cruz
Française des Jeux
op 2u39'04"
77
Francisco José Ventoso Alberdi
Saunier Duval - Prodir
op 2u40'25"
78
Simon Gerrans
Ag2r Prevoyance
op 2u45'36"
79
Manuel Quinziato
Liquigas
op 2u46'36"
80
Björn Schröder
Team Milram
op 2u46'51"
81
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
op 2u48'56"
82
Jérôme Pineau
Bouygues Telecom
op 2u50'25"
83
Viatcheslav Ekimov
Discovery Channel
op 2u50'36"
84
Joost Posthuma
Rabobank
op 2u51'03"
85
Erik Zabel
Team Milram
op 2u51'16"
86
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
op 2u51'34"
87
Anthony Geslin
Bouygues Telecom
z.t
88
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
op 2u52'00"
89
Manuel Calvente Corbas
Agritubel
op 2u52'30"
90
Stuart O'Grady
Team CSC
op 2u54'28"
91
José Luis Rubiera Vigil
Discovery Channel
op 2u54'47"
92
Pieter Weening
Rabobank
op 2u55'06"
93
Bram Tankink
Quick Step - Innergetic
op 2u56'05"
94
Cédric Vasseur
Quick Step - Innergetic
op 2u57'58"
95
Ronny Scholz
Gerolsteiner
op 2u59'51"
96
Alexandre Moos
Phonak Hearing Systems
op 3u00'37"
97
Riccardo Riccò
Saunier Duval - Prodir
op 3u00'40"
98
Marco Velo
Team Milram
op 3u01'12"
99
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne - Illes Balears
op 3u01'23"
100
Luca Paolini
Liquigas
op 3u03'21"
101
Ralf Grabsch
Team Milram
op 3u03'24"
102
Nicolas Jalabert
Phonak Hearing Systems
op 3u04'08"
103
Christian Knees
Team Milram
op 3u05'01"
104
Gustav Erik Larsson
Française des Jeux
op 3u05'17"
105
Mario Aerts
Davitamon-Lotto
op 3u05'29"
106
Bert Grabsch
Phonak Hearing Systems
op 3u07'26"
107
Bernhard Eisel
Française des Jeux
op 3u08'02"
108
Daniele Righi
Lampre - Fondital
op 3u11'54"
109
Philippe Gilbert
Française des Jeux
op 3u12'06"
110
Walter Bénéteau
Bouygues Telecom
op 3u14'44"
111
Johan Vansummeren
Davitamon-Lotto
op 3u17'47"
112
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
op 3u18'18"
113
Anthony Charteau
Crédit Agricole
op 3u19'32"
114
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne - Illes Balears
op 3u19'35"
115
Robbie McEwen
Davitamon-Lotto
op 3u20'04"
116
Eduardo Gonzalo Ramirez
Agritubel
op 3u20'30"
117
Michael Albasini
Liquigas
op 3u20'37"
118
Matej Mugerli
Liquigas
op 3u20'51"
119
Samuel Dumoulin
Ag2r Prevoyance
op 3u21'18"
120
Thor Hushovd
Crédit Agricole
op 3u22'55"
121
Victor Hugo Peña Grisales
Phonak Hearing Systems
op 3u23'39"
122
Stéphane Augé
Cofidis
op 3u24'22"
123
Bradley Wiggins
Cofidis
op 3u24'35"
124
Matteo Tosatto
Quick Step - Innergetic
op 3u24'57"
125
Christophe Laurent
Agritubel
op 3u25'26"
126
Unai Etxebarria Arana
Euskaltel - Euskadi
op 3u29'15"
127
Julian Dean
Crédit Agricole
op 3u29'36"
128
Patrick Calcagni
Liquigas
op 3u32'31"
129
Arnaud Coyot
Cofidis
op 3u34'37"
130
Christophe Mengin
Française des Jeux
op 3u34'55"
131
Kjell Carlström
Liquigas
op 3u34'56"
132
Filippo Pozzato
Quick Step - Innergetic
op 3u36'09"
133
Cedric Coutouly
Agritubel
op 3u38'03"
134
Peter Wrolich
Gerolsteiner
op 3u38'23"
135
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
op 3u49'19"
136
Gert Steegmans
Davitamon-Lotto
op 3u58'19"
137
Jimmy Casper
Cofidis
op 2u59'08"
138
Wim Vansevenant
Davitamon-Lotto
op 4u01'04"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst