En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
24/07
Disneyland Paris
Paris
175 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Jongeren
1
Miguel Indurain
Banesto
103u38'38"
2
Piotr Ugrumov
Gewiss - Ballan
op 5'39"
3
Marco Pantani
Carrera - Tassoni
op 7'19"
4
Luc Leblanc
Festina - Lotus
op 10'03"
5
Richard Virenque
Festina - Lotus
op 10'10"
6
Roberto Conti
Lampre - Panaria
op 12'29"
7
Alberto Elli
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 20'17"
8
Alex Zülle
O.N.C.E.
op 20'35"
9
Udo Bölts
Telekom
op 25'19"
10
Vladimir Pulnikov
Carrera - Tassoni
op 25'28"
11
Pascal Lino
Festina - Lotus
op 26'01"
12
Fernando Escartín Coti
Mapei - CLAS
op 30'38"
13
Gianluca Bortolami
Mapei - CLAS
op 32'35"
14
Bjarne Riis
Gewiss - Ballan
op 33'32"
15
Oscar Pellicioli
Team Polti - Vaporetto
op 34'55"
16
Nelson Rodriguez Serna
ZG Mobili - Selle Italia
op 35'18"
17
Jean-François Bernard
Banesto
op 36'44"
18
Hernan Buenahora Gutierrez
Kelme - Avianca
op 38'00"
19
Rolf Sörensen
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 42'39"
20
Bo Hamburger
TVM - Bison Kit
op 43'44"
21
Thomas Davy
Castorama
op 46'41"
22
Eric Caritoux
Chazal - MBK - König
op 47'19"
23
Federico Muñoz Fernandez
Kelme - Avianca
op 48'33"
24
Jim Van De Laer
Lotto
op 48'35"
25
Bruno Cenghialta
Gewiss - Ballan
op 51'30"
26
Charly Mottet
Novemail - Histor - Laser Computer
op 51'44"
27
Beat Zberg
Carrera - Tassoni
op 57'06"
28
Gerd Audehm
Telekom
op 57'44"
29
Erik Breukink
O.N.C.E.
op 59'55"
30
Abraham Olano Manzano
Mapei - CLAS
op 1u01'29"
31
Alvaro Mejia Castrillon
Motorola
op 1u01'43"
32
Ramon Gonzalez Arrieta
Banesto
op 1u02'40"
33
Pascal Herve
Festina - Lotus
op 1u07'16"
34
Federico Echave Musatadi
Mapei - CLAS
op 1u07'45"
35
Laurent Dufaux
O.N.C.E.
op 1u09'30"
36
Viatcheslav Ekimov
Wordperfect
op 1u09'50"
37
Franco Vona
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 1u10'41"
38
Rolf Aldag
Telekom
op 1u10'59"
39
Enrico Zaina
Gewiss - Ballan
op 1u12'16"
40
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Mapei - CLAS
op 1u12'41"
41
Flavio Vanzella
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 1u24'05"
42
Franco Chioccioli
Mercatone Uno - Medeghin
op 1u26'52"
43
François Simon
Castorama
op 1u30'50"
44
Arturas Kasputis
Chazal - MBK - König
op 1u37'46"
45
Jesper Skibby
TVM - Bison Kit
op 1u41'21"
46
Davide Perona
ZG Mobili - Selle Italia
op 1u43'05"
47
Jean-Claude Bagot
Festina - Lotus
op 1u44'06"
48
Miguel Arroyo Rosales
Catavana - A.S. Corbeil-Essonnes - Cedico
op 1u44'11"
49
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
op 1u44'51"
50
Dag Otto Lauritzen
TVM - Bison Kit
op 1u45'54"
51
Eddy Seigneur
GAN
op 1u47'15"
52
Neil Stephens
O.N.C.E.
op 1u47'59"
53
Thierry Marie
Castorama
op 1u48'47"
54
Giancarlo Perini
ZG Mobili - Selle Italia
op 1u50'07"
55
Angel Yesid Camargo Ochoa
Kelme - Avianca
op 1u50'08"
56
Gérard Rué
Banesto
op 1u51'28"
57
Djamolidine Abduzhaparov
Team Polti - Vaporetto
op 1u51'34"
58
Giorgio Furlan
Gewiss - Ballan
op 1u52'18"
59
Jörg Müller
Mapei - CLAS
op 1u52'19"
60
Jens Heppner
Telekom
op 1u53'46"
61
Andrea Peron (1)
Team Polti - Vaporetto
op 1u53'47"
62
Vladislav Bobrik
Gewiss - Ballan
op 1u55'12"
63
Sergei Outschakov
Team Polti - Vaporetto
op 1u57'31"
64
Christophe Manin
Chazal - MBK - König
op 1u58'02"
65
Mauro-Antonio Santaromita
ZG Mobili - Selle Italia
op 1u58'09"
66
Ronan Pensec
Novemail - Histor - Laser Computer
op 1u59'02"
67
Vicente Aparicio Vila
Banesto
op 1u59'34"
68
Luc Roosen
Lotto
op 2u00'43"
69
Phil Anderson
Motorola
op 2u01'13"
70
Raul Alcala Gallegos
Motorola
op 2u04'41"
71
Sean Yates
Motorola
op 2u04'45"
72
Dimitri Zhdanov
Team Polti - Vaporetto
op 2u08'20"
73
Rolf Järmann
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 2u10'46"
74
Philippe Louviot
Novemail - Histor - Laser Computer
op 2u12'10"
75
Massimo Ghirotto
ZG Mobili - Selle Italia
op 2u12'49"
76
Carlo Bomans
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 2u12'55"
77
Gerrit de Vries
Novemail - Histor - Laser Computer
op 2u14'53"
78
Thierry Gouvenou
GAN
op 2u15'23"
79
Atle Kvalsvoll
Wordperfect
z.t
80
Johan Museeuw
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 2u17'26"
81
Pascal Chanteur
Chazal - MBK - König
op 2u17'36"
82
Peter De Clercq
Lotto
op 2u21'43"
83
Stephen Hodge
Festina - Lotus
op 2u23'50"
84
Uwe Raab
Telekom
op 2u24'38"
85
Julio Cesar Cadena Villejas
Kelme - Avianca
op 2u24'52"
86
Marco Zen
Lampre - Panaria
op 2u25'13"
87
Francisco Cabello Luque
Kelme - Avianca
op 2u25'35"
88
Guy Nulens
Novemail - Histor - Laser Computer
op 2u25'52"
89
Frankie Andreu
Motorola
op 2u26'24"
90
Guido Bontempi
Gewiss - Ballan
op 2u26'27"
91
Bruno Thibout
Castorama
op 2u26'42"
92
Marc Wauters
Wordperfect
op 2u28'38"
93
Hendrik Redant
ZG Mobili - Selle Italia
op 2u28'57"
94
Silvio Martinello
Mercatone Uno - Medeghin
op 2u29'04"
95
Melchor Mauri Prat
Banesto
op 2u30'20"
96
Angel Edo Alsina
Kelme - Avianca
op 2u31'01"
97
Mario Kummer
Telekom
op 2u31'42"
98
Rudy Verdonck
Lotto
op 2u32'24"
99
Erwin Nijboer
Banesto
op 2u34'27"
100
Cezary Zamana
Kelme - Avianca
op 2u34'43"
101
Erik Dekker
Wordperfect
op 2u34'52"
102
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
O.N.C.E.
op 2u36'05"
103
Jan Svorada
Lampre - Panaria
op 2u36'25"
104
Michel Dernies
Motorola
op 2u36'31"
105
Olaf Ludwig
Telekom
op 2u37'37"
106
Christian Henn
Telekom
op 2u37'48"
107
Dario Bottaro
Gewiss - Ballan
op 2u39'17"
108
Davide Cassani
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
op 2u41'32"
109
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
op 2u42'06"
110
Giovanni Fidanza
Team Polti - Vaporetto
op 2u42'47"
111
Remo Rossi
Carrera - Tassoni
op 2u43'51"
112
Stephen Swart
Motorola
op 2u44'38"
113
Francis Moreau
GAN
op 2u51'13"
114
Mario Chiesa
Carrera - Tassoni
op 2u52'02"
115
Eros Poli
Mercatone Uno - Medeghin
op 2u52'41"
116
Rob Mulders
Wordperfect
op 3u08'32"
117
John Talen
Mercatone Uno - Medeghin
op 3u39'03"
Marc Sergeant
Novemail - Histor - Laser Computer
DNF
Andrei Tchmil
Lotto
DNS
Rosario Fina
Mercatone Uno - Medeghin
DNF
Mario Mantovan
Carrera - Tassoni
DNF
Roberto Torres Toledano
Festina - Lotus
DNF
Michel Vermote
Festina - Lotus
DNF
Mario De Clercq
Lotto
DNF
Eric Van Lancker
Wordperfect
DNF
Armand De Las Cuevas
Castorama
DNS
Marino Alonso Monje
Banesto
DNF
Jean-Paul van Poppel
Festina - Lotus
DNF
Laudelino Cubino
Kelme - Avianca
DNF
Laurent Desbiens
Castorama
DNF
Alessio Galletti
Lampre - Panaria
DNF
Emmanuel Magnien
Castorama
DNF
Wilfried Peeters
GB - MG Boys Maglificio - Technogym
DNF
Oliverio Rincon Quintana
O.N.C.E.
DNF
Marco Serpellini
Lampre - Panaria
DNF
Jean-Claude Colotti
GAN
DNF
Herman Frison
Lotto
DNF
Lance Armstrong
Motorola
DNS
Johan Capiot
TVM - Bison Kit
DNS
Jon Unzaga Bombin
Mapei - CLAS
DNS
Marco Artunghi
Carrera - Tassoni
DNF
Jean-Pierre Bourgeot
Chazal - MBK - König
DNF
Christophe Capelle
GAN
DNF
Jacky Durand
Castorama
DNF
Nico Emonds
Mapei - CLAS
DNF
Peter Farazijn
Lotto
DNF
Ignacio Garcia Camacho
Kelme - Avianca
DNF
Patrick Jonker
Novemail - Histor - Laser Computer
DNF
Marco Lietti
Lampre - Panaria
DNF
Laurent Madouas
Castorama
DNF
Mario Scirea
Team Polti - Vaporetto
DNF
Pavel Tonkov
Lampre - Panaria
DNF
Marco Vermey
Chazal - MBK - König
DNF
Bart Voskamp
TVM - Bison Kit
DNF
Erik Zabel
Telekom
DNF
Gianni Bugno
Team Polti - Vaporetto
DNS
Jose-Roberto Sierra Aguerro
O.N.C.E.
DNS
Edwig Van Hooydonck
Wordperfect
DNS
Jean-Philippe Dojwa
GAN
DNF
Tony Rominger
Mapei - CLAS
DNF
Alessandro Bertolini
Carrera - Tassoni
DNF
Jaan Kirsipuu
Chazal - MBK - König
DNF
Paolo Lanfranchi
Mercatone Uno - Medeghin
DNF
Peter Meinert Nielsen
TVM - Bison Kit
DNF
Nicola Minali
Gewiss - Ballan
DNF
Giuseppe Petito
Mercatone Uno - Medeghin
DNF
Steven Rooks
TVM - Bison Kit
DNF
Gert-Jan Theunisse
TVM - Bison Kit
DNF
Claudio Chiappucci
Carrera - Tassoni
DNS
Stefano Colage
ZG Mobili - Selle Italia
DNS
Gianni Faresin
Lampre - Panaria
DNS
Leon van Bon
Wordperfect
DNS
Chris Boardman
GAN
DNF
Roberto Petito
Mercatone Uno - Medeghin
DNF
Gerard Guazzini
Chazal - MBK - König
DNQ
Frans Maassen
Wordperfect
DNF
Fabiano Fontanelli
ZG Mobili - Selle Italia
DNS
Greg LeMond
GAN
DNF
Adriano Baffi
Mercatone Uno - Medeghin
DNF
Steve Bauer
Motorola
DNS
Wanderley Magalhaes Azevedo
Lotto
DNS
Bruno Cornillet
Novemail - Histor - Laser Computer
DNF
Alexandre Gontchenkov
Lampre - Panaria
DNS
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
DNS
Wilfried Nelissen
Novemail - Histor - Laser Computer
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst