En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
26/07
La Defense (Paris)
Paris
141 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Jongeren
1
Miguel Indurain
Banesto
100u49'30"
2
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 4'35"
3
Gianni Bugno
Gatorade
op 10'49"
4
Andy Hampsten
Motorola
op 13'40"
5
Pascal Lino
R.M.O.
op 14'37"
6
Pedro Delgado Robledo
Banesto
op 15'16"
7
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
op 18'51"
8
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 19'16"
9
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 20'23"
10
Jens Heppner
Telekom
op 25'30"
11
Franco Vona
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 25'43"
12
Eric Boyer
Z
op 26'16"
13
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
op 27'07"
14
Eddy Bouwmans
Panasonic-Sportlife
op 28'35"
15
Gérard Rué
Castorama
op 28'48"
16
Franco Chioccioli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 30'31"
17
Steven Rooks
Buckler
op 31'09"
18
Robert Millar
TVM-Sanyo
op 31'19"
19
Francisco Javier Mauleón Unsain
Clas-Cajastur
op 31'27"
20
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Clas-Cajastur
op 31'51"
21
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
op 33'20"
22
Jon Unzaga Bombin
Clas-Cajastur
op 36'43"
23
Laurent Fignon
Gatorade
op 41'51"
24
Oscar de Jesus Vargas Restrepo
Amaya Seguros
op 43'19"
25
Richard Virenque
R.M.O.
op 46'01"
26
Javier Murguialday Chasco
Amaya Seguros
op 46'30"
27
Jerome Simon
Z
op 52'48"
28
Alberto Elli
Ariostea
op 54'29"
29
Thierry Bourguignon
Castorama
op 59'50"
30
Jim Van De Laer
Tulip Computers
op 1u00'29"
31
Enrique Alonso Casado
Festina - Lotus
op 1u04'34"
32
Arunas Cepele
Postobon - Manzana - Ryalcao
op 1u09'00"
33
Thierry Claveyrolat
Z
op 1u09'15"
34
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
op 1u10'08"
35
Udo Bölts
Telekom
op 1u12'40"
36
Francisco Espinosa Sempere
Clas-Cajastur
op 1u14'02"
37
Eric Caritoux
R.M.O.
op 1u14'24"
38
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
op 1u17'04"
39
Jean-François Bernard
Banesto
op 1u17'20"
40
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 1u17'47"
41
Luis Perez Garcia
Festina - Lotus
op 1u17'52"
42
Yvon Ledanois
Castorama
op 1u19'43"
43
Sean Kelly
Festina - Lotus
op 1u21'37"
44
Jean-Cyril Robin
Castorama
op 1u26'22"
45
Fernando Escartín Coti
Clas-Cajastur
op 1u29'15"
46
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
op 1u30'45"
47
Julian Gorospe Artabe
Banesto
op 1u33'26"
48
Dominique Arnould
Castorama
op 1u35'34"
49
Atle Kvalsvoll
Z
op 1u35'40"
50
Harald Maier
PDM-Ultima-Concorde
op 1u35'56"
51
Jan Nevens
Lotto
op 1u36'25"
52
Ronan Pensec
R.M.O.
op 1u37'54"
53
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 1u38'17"
54
Gerardo Moncada Guiza
Postobon - Manzana - Ryalcao
op 1u43'24"
55
Abelardo Rondon Vasquez
Gatorade
op 1u44'32"
56
Jesper Skibby
TVM-Sanyo
op 1u46'29"
57
Philippe Louviot
O.N.C.E.
op 1u58'47"
58
Gilles Delion
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 2u00'51"
59
Flavio Vanzella
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 2u02'09"
60
Fernando Pinero Gallego
Festina - Lotus
op 2u03'01"
61
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
op 2u04'20"
62
Rolf Järmann
Ariostea
op 2u06'53"
63
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
op 2u07'01"
64
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
op 2u07'21"
65
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
op 2u08'32"
66
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
op 2u09'55"
67
Yvon Madiot
Telekom
op 2u10'14"
68
Carlos Mario Jaramillo Mesa
Postobon - Manzana - Ryalcao
op 2u11'09"
69
Jesus Montoya Alarcon
Amaya Seguros
op 2u11'17"
70
Marc Madiot
Telekom
op 2u12'33"
71
Arturas Kasputis
Postobon - Manzana - Ryalcao
z.t
72
Pello Ruiz Cabestany
Gatorade
op 2u12'35"
73
Johan Museeuw
Lotto
op 2u14'06"
74
Neil Stephens
O.N.C.E.
op 2u15'42"
75
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 2u16'08"
76
Brian Holm
Tulip Computers
op 2u16'18"
77
Guy Nulens
Panasonic-Sportlife
op 2u18'06"
78
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
op 2u20'00"
79
Thierry Laurent
R.M.O.
op 2u20'19"
80
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
op 2u21'25"
81
Phil Anderson
Motorola
op 2u23'30"
82
Ramon Gonzalez Arrieta
Festina - Lotus
op 2u24'18"
83
Sean Yates
Motorola
op 2u24'44"
84
Roberto Conti
Ariostea
op 2u26'58"
85
Carlos Hernandez Bailo
Festina - Lotus
op 2u29'06"
86
Dirk De Wolf
Gatorade
op 2u30'17"
87
Jos van Aert
PDM-Ultima-Concorde
op 2u32'38"
88
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 2u32'50"
89
Per Johnny Pedersen
Amaya Seguros
op 2u34'35"
90
Fabio Roscioli
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 2u34'55"
91
Frans Maassen
Buckler
op 2u35'27"
92
Maarten den Bakker
PDM-Ultima-Concorde
op 2u35'55"
93
Stephen Hodge
O.N.C.E.
op 2u36'55"
94
Jörg Müller
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 2u38'07"
95
Jean-Claude Colotti
Z
op 2u46'25"
96
Olaf Ludwig
Panasonic-Sportlife
op 2u47'17"
97
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
op 2u47'44"
98
Marino Alonso Monje
Banesto
op 2u49'32"
99
Soren Lilholt
Tulip Computers
op 2u50'33"
100
Sammie Moreels
Lotto
op 2u52'16"
101
Miguel Angel Martinez Torres
O.N.C.E.
op 2u52'22"
102
Johnny Weltz
O.N.C.E.
op 2u53'57"
103
Giovanni Fidanza
Gatorade
op 2u58'53"
104
François Lemarchand
Z
op 2u59'28"
105
Christophe Manin
R.M.O.
op 3u00'00"
106
Michel Dernies
Motorola
op 3u03'43"
107
Mario Scirea
Gatorade
op 3u04'27"
108
Aitor Garmendia Arbilla
Banesto
op 3u06'36"
109
Francisco Jose Antequera Alabau
Amaya Seguros
op 3u08'47"
110
Frankie Andreu
Motorola
op 3u12'05"
111
Herman Frison
Tulip Computers
op 3u12'37"
112
Andrea Chiurato
Gatorade
op 3u12'58"
113
Jelle Nijdam
Buckler
op 3u13'40"
114
Thierry Marie
Castorama
op 3u14'18"
115
Franco Ballerini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 3u14'26"
116
Xavier Aldanondo Luzuriaga
O.N.C.E.
op 3u16'56"
117
Mario Chiesa
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 3u17'43"
118
Martien Kokkelkoren
Buckler
op 3u21'27"
119
Jacky Durand
Castorama
op 3u23'44"
120
Etienne De Wilde
Telekom
op 3u26'40"
121
Peter Roes
Lotto
op 3u28'16"
122
Hendrik Redant
Lotto
op 3u32'51"
123
Peter De Clercq
Lotto
op 3u34'13"
124
Rik Van Slycke
Lotto
op 3u37'57"
125
Julio Cesar Ortegon Duque
Postobon - Manzana - Ryalcao
op 3u39'28"
126
Allan Peiper
Tulip Computers
op 3u40'21"
127
Jean-Paul van Poppel
PDM-Ultima-Concorde
op 3u43'23"
128
Andreas Kappes
Telekom
op 3u47'45"
129
Henri Manders
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 3u57'53"
130
Fernando Quevedo Salazar
Amaya Seguros
op 4u12'11"
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
DNF
Davide Cassani
Ariostea
DNF
Rob Harmeling
TVM-Sanyo
DNF
Marc Siemons
TVM-Sanyo
DNF
Valerio Tebaldi
Gatorade
DNF
Bruno Cenghialta
Ariostea
DNF
Gilbert Duclos-Lassalle
Z
DNF
Alessandro Giannelli
Carrera - Vagabond-Tassoni
DNF
Greg LeMond
Z
DNF
Alvaro Mejia Castrillon
Postobon - Manzana - Ryalcao
DNF
Dante Rezze
R.M.O.
DNF
Luc Roosen
Tulip Computers
DNF
Noel Segers
Buckler
DNF
Ad Wijnands
TVM-Sanyo
DNF
Armand De Las Cuevas
Banesto
DNQ
Luc Leblanc
Castorama
DNQ
Peter Pieters
Tulip Computers
DSQ
Jean-Claude Bagot
Castorama
DNF
Steve Bauer
Motorola
DNF
Alberto-Luis Camargo Gonzalez
Postobon - Manzana - Ryalcao
DNF
Laurent Dufaux
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Inaki Gaston Crespo
Clas-Cajastur
DNF
Fabian Jeker
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Ron Kiefel
Motorola
DNF
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Clas-Cajastur
DNF
Erich Mächler
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Fabrice Philipot
Banesto
DNF
Remig Stumpf
Telekom
DNF
Eric Vanderaerden
Buckler
DNF
Mario De Clercq
Buckler
DNF
Adrie van der Poel
Tulip Computers
DNF
Djamolidine Abduzhaparov
Carrera - Vagabond-Tassoni
DNQ
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
DNQ
Edwig Van Hooydonck
Buckler
DNS
Rolf Gölz
Ariostea
DSQ
Peter Meinert Nielsen
TVM-Sanyo
DSQ
Uwe Ampler
Telekom
DNF
Charly Mottet
R.M.O.
DNF
Marc Wauters
Lotto
DNF
Zenon Jaskula
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNS
William Palacio Navarro
Postobon - Manzana - Ryalcao
DNS
Alex Zülle
O.N.C.E.
DNS
Johan Capiot
TVM-Sanyo
DNF
Laudelino Cubino
Amaya Seguros
DNF
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Francis Moreau
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNF
Jose-Roberto Sierra Aguerro
Clas-Cajastur
DNF
Wilfried Nelissen
Panasonic-Sportlife
DNF
Olaf Jentzsch
Tulip Computers
DNQ
Rolf Aldag
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Moreno Argentin
Ariostea
DNF
Fabio Enrique Parra Pinto
Amaya Seguros
DNF
Eric Van Lancker
Panasonic-Sportlife
DNF
Falk Boden
PDM-Ultima-Concorde
DNF
Mario Cipollini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNF
Bruno Cornillet
Z
DNF
Massimiliano Lelli
Ariostea
DNF
Eros Poli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNF
Maximilian Sciandri
Motorola
DNF
Patrick Verschueren
Lotto
DNF
Gerrit de Vries
Buckler
DNF
Efraim Rico Lizarazo
Postobon - Manzana - Ryalcao
DNF
Bernd Gröne
Telekom
DNF
Pascal Richard
Festina - Lotus
DNF
Federico Echave Musatadi
Clas-Cajastur
DNS
Rolf Sörensen
Ariostea
DNS
Marcel Wust
R.M.O.
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst