En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
23/07
Versailles
Paris
27 km
Uitslag
Eindstand
Jongeren
1
Greg LeMond
ADR- W-Cup - Bottecchia
87u38'35"
2
Laurent Fignon
Super U - Raleigh - Fiat
op 8"
3
Pedro Delgado Robledo
Reynolds Aluminio
op 3'34"
4
Gert-Jan Theunisse
PDM-Ultima-Concorde
op 7'30"
5
Marino Lejarreta Arrizabalaga
Caja Rural / Paternina
op 9'39"
6
Charly Mottet
R.M.O.
op 10'06"
7
Steven Rooks
PDM-Ultima-Concorde
op 11'10"
8
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
op 14'21"
9
Sean Kelly
PDM-Ultima-Concorde
op 18'25"
10
Robert Millar
Z - Peugeot
op 18'46"
11
Gianni Bugno
Chateau d'Ax - Salotti
op 24'12"
12
Eric Caritoux
R.M.O.
op 28'14"
13
Pascal Simon
Super U - Raleigh - Fiat
op 28'28"
14
Bruno Cornillet
Z - Peugeot
op 28'31"
15
Steve Bauer
Helvetia- La Suisse
op 31'16"
16
Alvaro Pino Couñago
BH
op 31'17"
17
Miguel Indurain
Reynolds Aluminio
op 31'21"
18
Jerome Simon
Z - Peugeot
op 34'10"
19
Luis Alberto Herrera Herrera
Cafe de Colombia - Mavic
op 36'15"
20
Alberto-Luis Camargo Gonzalez
Cafe de Colombia - Mavic
op 37'13"
21
Beat Breu
Domex-Weinmann
op 38'35"
22
Andy Hampsten
7-Eleven - Wamasch
op 41'41"
23
Pascal Richard
Helvetia- La Suisse
op 42'07"
24
Fabrice Philipot
Toshiba
op 44'43"
25
William Palacio Navarro
Reynolds Aluminio
op 45'42"
26
Anselmo Fuerte Abelenda
BH
op 48'39"
27
Luc Roosen
Histor - Sigma
op 51'28"
28
Abelardo Rondon Vasquez
Reynolds Aluminio
op 53'17"
29
Jörg Müller
PDM-Ultima-Concorde
op 55'00"
30
Dominique Arnaud
Reynolds Aluminio
op 55'23"
31
Laurent Biondi
Fagor - MBK
op 1u00'41"
32
Martial Gayant
Toshiba
op 1u02'33"
33
Jesus Rodriguez Magro
Reynolds Aluminio
op 1u02'41"
34
Marc Madiot
Toshiba
op 1u02'46"
35
Gérard Rué
Super U - Raleigh - Fiat
op 1u03'33"
36
Claude Criquielion
Hitachi
op 1u04'07"
37
Frederic Vichot
Helvetia- La Suisse
op 1u09'25"
38
Phil Anderson
TVM - Van Schilt
op 1u11'38"
39
Maarten Ducrot
Domex-Weinmann
op 1u14'47"
40
Primoz Cerin
Carrera - Vagabond
op 1u16'36"
41
Jesper Skibby
TVM - Van Schilt
op 1u18'00"
42
Helmut Wechselberger
Caja Rural / Paternina
op 1u21'11"
43
Laurent Bezault
Toshiba
op 1u22'09"
44
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
op 1u26'45"
45
Sean Yates
7-Eleven - Wamasch
op 1u27'04"
46
Atle Kvalsvoll
Z - Peugeot
op 1u27'08"
47
Yvon Madiot
Toshiba
op 1u27'30"
48
Javier Murguialday Chasco
BH
op 1u27'37"
49
Jose Samuel Cabrera Castaneda
Cafe de Colombia - Mavic
op 1u27'57"
50
Peter Stevenhaagen
Helvetia- La Suisse
op 1u28'18"
51
Patrick Robeet
Domex-Weinmann
op 1u28'47"
52
Dominique Garde
Super U - Raleigh - Fiat
op 1u28'53"
53
John Carlsen
Fagor - MBK
op 1u30'05"
54
Gilles Sanders
R.M.O.
op 1u31'31"
55
Guy Nulens
Panasonic - Isostar
op 1u33'29"
56
Luis Javier Lukin Morentin
Reynolds Aluminio
op 1u33'53"
57
Franck Pineau
R.M.O.
op 1u33'59"
58
Ronan Pensec
Z - Peugeot
op 1u35'02"
59
Philippe Louviot
Z - Peugeot
op 1u36'19"
60
Gerhard Zadrobilek
7-Eleven - Wamasch
op 1u37'24"
61
Marc Sergeant
Hitachi
op 1u38'41"
62
Julian Gorospe Artabe
Reynolds Aluminio
op 1u39'31"
63
Ludo Peeters
Caja Rural / Paternina
op 1u39'58"
64
Christophe Lavainne
Super U - Raleigh - Fiat
op 1u40'15"
65
Vincent Lavenu
Fagor - MBK
op 1u41'46"
66
Dirk De Wolf
Hitachi
op 1u41'50"
67
Jean-Claude Colotti
R.M.O.
op 1u42'28"
68
Jean-Claude Leclercq
Helvetia- La Suisse
op 1u43'26"
69
Michael Wilson
Helvetia- La Suisse
op 1u44'05"
70
Michel Vermote
R.M.O.
op 1u46'05"
71
Pascal Poisson
Toshiba
op 1u47'52"
72
Thierry Marie
Super U - Raleigh - Fiat
op 1u48'22"
73
Ron Kiefel
7-Eleven - Wamasch
op 1u48'38"
74
Jure Pavlic
Carrera - Vagabond
op 1u49'08"
75
Robert Forest
Fagor - MBK
op 1u49'39"
76
Julio Cesar Cadena Villejas
Cafe de Colombia - Mavic
op 1u49'57"
77
Jean-Philippe Vandenbrande
TVM - Van Schilt
op 1u50'24"
78
Jokin Mujika Aramburu
Caja Rural / Paternina
op 1u50'56"
79
Christian Chaubet
Fagor - MBK
op 1u52'18"
80
Alfred Achermann
Domex-Weinmann
op 1u53'02"
81
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond
op 1u53'04"
82
Bernard Richard
Cafe de Colombia - Mavic
op 1u53'14"
83
Stephen Hodge
Caja Rural / Paternina
op 1u53'35"
84
Acacio Da Silva
Carrera - Vagabond
op 1u54'16"
85
Per Johnny Pedersen
R.M.O.
op 1u54'42"
86
Jeff Pierce
7-Eleven - Wamasch
op 1u54'58"
87
Marc van Orsouw
PDM-Ultima-Concorde
op 1u55'48"
88
Jesper Worre
Cafe de Colombia - Mavic
op 1u57'23"
89
François Lemarchand
Z - Peugeot
op 1u58'50"
90
Philippe Leleu
Toshiba
op 2u00'46"
91
René Martens
ADR- W-Cup - Bottecchia
op 2u01'20"
92
Melchor Mauri Prat
Reynolds Aluminio
op 2u01'22"
93
Philippe Casado
Z - Peugeot
op 2u01'43"
94
Camillo Passera
Chateau d'Ax - Salotti
op 2u03'10"
95
Bjarne Riis
Super U - Raleigh - Fiat
op 2u03'37"
96
Andreas Kappes
Toshiba
op 2u03'56"
97
Vincent Barteau
Super U - Raleigh - Fiat
op 2u07'18"
98
Rik Van Slycke
Histor - Sigma
op 2u07'29"
99
Patrick Tolhoek
Superconfex - Yoko
op 2u08'06"
100
Thomas Wegmüller
Domex-Weinmann
op 2u09'58"
101
Etienne De Wilde
Histor - Sigma
op 2u10'29"
102
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond
op 2u12'09"
103
Frans Maassen
Superconfex - Yoko
op 2u12'27"
104
Henri Manders
Helvetia- La Suisse
op 2u13'35"
105
Wilfried Peeters
Histor - Sigma
op 2u13'38"
106
Johan Museeuw
ADR- W-Cup - Bottecchia
op 2u13'51"
107
Gerrit Solleveld
Superconfex - Yoko
op 2u16'56"
108
Michel Dernies
Domex-Weinmann
op 2u17'36"
109
Brian Holm
Histor - Sigma
op 2u18'57"
110
Edwig Van Hooydonck
Superconfex - Yoko
op 2u19'05"
111
Francisco Jose Antequera Alabau
BH
op 2u20'29"
112
Jan Goessens
Domex-Weinmann
op 2u22'42"
113
Hendrik Devos
Hitachi
op 2u22'48"
114
Twan Poels
Superconfex - Yoko
op 2u23'45"
115
Mauro Gianetti
Helvetia- La Suisse
op 2u24'56"
116
Roland Le Clerc
Caja Rural / Paternina
op 2u25'15"
117
Erich Mächler
Carrera - Vagabond
op 2u26'57"
118
Christian Jourdan
R.M.O.
op 2u27'15"
119
Henk Lubberding
Panasonic - Isostar
op 2u27'27"
120
Jan Siemons
TVM - Van Schilt
op 2u28'00"
121
Jelle Nijdam
Superconfex - Yoko
op 2u28'29"
122
Valerio Tebaldi
Chateau d'Ax - Salotti
op 2u31'09"
123
Johan Lammerts
ADR- W-Cup - Bottecchia
op 2u31'13"
124
Teun van Vliet
Panasonic - Isostar
op 2u31'22"
125
Theo de Rooy
Panasonic - Isostar
op 2u32'32"
126
Ennio Vanotti
Chateau d'Ax - Salotti
op 2u33'17"
127
Giovanni Fidanza
Chateau d'Ax - Salotti
op 2u33'37"
128
Joël Pelier
BH
op 2u33'48"
129
Jacques Hanegraaf
TVM - Van Schilt
op 2u34'43"
130
Johannes Draaijer
PDM-Ultima-Concorde
op 2u35'02"
131
Juan Carlos Jusdado Ibanez
BH
op 2u35'49"
132
Eddy Schurer
TVM - Van Schilt
op 2u36'30"
133
Jean-Marie Wampers
Panasonic - Isostar
op 2u38'59"
134
Walter Magnago
Carrera - Vagabond
op 2u40'16"
135
Rene Beuker
Caja Rural / Paternina
op 2u40'49"
136
Gert Jakobs
Superconfex - Yoko
op 2u54'16"
137
Carlo Bomans
Domex-Weinmann
op 3u01'01"
138
Mathieu Hermans
Caja Rural / Paternina
op 3u04'01"
Roger Nathan Dahlberg
7-Eleven - Wamasch
DNF
Eddy Planckaert
ADR- W-Cup - Bottecchia
DNF
Patrick Jacobs
Hitachi
DNQ
Roy Knickman
7-Eleven - Wamasch
DNQ
Rudy d'Haenens
PDM-Ultima-Concorde
DNS
Rolf Gölz
Superconfex - Yoko
DNF
Rob Kleinsman
TVM - Van Schilt
DNF
Erwin Nijboer
Caja Rural / Paternina
DNF
Niki Rüttimann
Helvetia- La Suisse
DNF
Franco Vona
Chateau d'Ax - Salotti
DNF
Ettore Badolato
Chateau d'Ax - Salotti
DNS
Urs Zimmermann
Carrera - Vagabond
DNS
Laudelino Cubino
BH
DNF
Federico Echave Musatadi
BH
DNS
Alberto Volpi
Chateau d'Ax - Salotti
DNS
Herman Frison
Histor - Sigma
DNF
Danny Lippens
Hitachi
DNF
Eddy Schepers
Fagor - MBK
DNF
Eric Boyer
Z - Peugeot
DNS
Erik Breukink
Panasonic - Isostar
DNS
Jos Haex
Hitachi
DNS
Francesco Rossignoli
Fagor - MBK
DNS
Denis Roux
Toshiba
DNS
Paul Kimmage
Fagor - MBK
DNF
Soren Lilholt
Histor - Sigma
DNF
Jos van Aert
Hitachi
DNF
Ronny Van Holen
ADR- W-Cup - Bottecchia
DNF
Fabio Enrique Parra Pinto
Kelme - Iberia - Varta
DNF
Jose Hipolito Roncancio
Kelme - Iberia - Varta
DNF
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond
DNF
Inaki Gaston Crespo
Kelme - Iberia - Varta
DNF
Heinz Imboden
Super U - Raleigh - Fiat
DNF
Stephen Roche
Fagor - MBK
DNF
Adrie van der Poel
Domex-Weinmann
DNF
Filip Van Vooren
ADR- W-Cup - Bottecchia
DNF
Jef Lieckens
Hitachi
DNQ
Juan Martinez Oliver
Kelme - Iberia - Varta
DNQ
Rudy Patry
Histor - Sigma
DNQ
Peter Pieters
TVM - Van Schilt
DNQ
Mario Scirea
Cafe de Colombia - Mavic
DNQ
John Talen
Panasonic - Isostar
DNQ
Eric Vanderaerden
Panasonic - Isostar
DNQ
Jaime Vilamajo Ipiens
Kelme - Iberia - Varta
DNQ
Jean-Paul van Poppel
Panasonic - Isostar
DNQ
Frank Hoste
ADR- W-Cup - Bottecchia
DSQ
Jaanus Kuum
ADR- W-Cup - Bottecchia
DSQ
Jens Veggerby
7-Eleven - Wamasch
DSQ
Thierry Claveyrolat
R.M.O.
DNF
Martin Alonso Ramirez Ramirez
Cafe de Colombia - Mavic
DNF
Noel Segers
Superconfex - Yoko
DNQ
Philippe Bouvatier
BH
DNQ
Pablo Omar Hernandez Riano
Kelme - Iberia - Varta
DNQ
Humberto Parra Pinto
Kelme - Iberia - Varta
DNQ
Jan Nevens
Histor - Sigma
DNF
Stefano Zanatta
Chateau d'Ax - Salotti
DNF
Henry Cardenas Orduz
Cafe de Colombia - Mavic
DNF
Dag Otto Lauritzen
7-Eleven - Wamasch
DNS
Pedro Saul Morales Gonzales
Kelme - Iberia - Varta
DNF
Johan Capiot
TVM - Van Schilt
DNQ
Manuel Guijarro Domenech
Kelme - Iberia - Varta
DNQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst