En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
Rit 22
19/07
Pau
Bordeaux
210 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jean-Paul van Poppel
Superconfex - Yoko
4u58'00"
2
Mathieu Hermans
Caja Rural - Orbea
z.t
3
Eddy Planckaert
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
4
Adrie van der Poel
PDM-Ultima-Concorde
z.t
5
Frank Hoste
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
6
Malcolm Elliott
Fagor - MBK
z.t
7
Davis Phinney
7-Eleven - Hoonved
z.t
8
Stefano Zanatta
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
9
Manuel Jorge Dominguez Diaz
BH
z.t
10
Jean-Pierre Heynderickx
Sigma - Fina
z.t
11
Peter Stevenhaagen
PDM-Ultima-Concorde
z.t
12
Christophe Lavainne
Systeme U
z.t
13
Milan Jurco
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
14
Gert-Jan Theunisse
PDM-Ultima-Concorde
z.t
15
Acacio Da Silva
Kas - Canal 10
z.t
16
Jean-Claude Leclercq
Weinmann- La Suisse
z.t
17
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond
z.t
18
Etienne De Wilde
Sigma - Fina
z.t
19
Jörg Müller
PDM-Ultima-Concorde
z.t
20
Philippe Casado
Z - Peugeot
z.t
21
Regis Simon
R.M.O.
z.t
22
Johnny Weltz
Fagor - MBK
z.t
23
Dominique Garde
Systeme U
z.t
24
Jean-Philippe Vandenbrande
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
25
Frederic Vichot
Weinmann- La Suisse
z.t
26
Thierry Marie
Systeme U
z.t
27
Inaki Gaston Crespo
Kelme - Iberia
z.t
28
Andreas Kappes
Toshiba
z.t
29
Marc Sergeant
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
30
Soren Lilholt
Sigma - Fina
z.t
31
Jan Nevens
Sigma - Fina
z.t
32
Régis Clère
Teka
z.t
33
Hennie Kuiper
Sigma - Fina
z.t
34
Roger Nathan Dahlberg
7-Eleven - Hoonved
z.t
35
Steven Rooks
PDM-Ultima-Concorde
z.t
36
Marc van Orsouw
PDM-Ultima-Concorde
z.t
37
Philippe Bouvatier
BH
z.t
38
Gilles Sanders
Kas - Canal 10
z.t
39
Jesus Blanco Villar
Teka
z.t
40
Henk Lubberding
Panasonic - Isostar
z.t
41
Steve Bauer
Weinmann- La Suisse
z.t
42
Alfred Achermann
Kas - Canal 10
z.t
43
Jesus Rodriguez Magro
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
44
Pascal Simon
Systeme U
z.t
45
Jan Wijnants
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
46
Valerio Tebaldi
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
47
Alvaro Pino Couñago
BH
z.t
48
Andy Bishop
PDM-Ultima-Concorde
z.t
49
Rik Van Slycke
Sigma - Fina
z.t
50
Julio Cesar Cadena Villejas
Cafe de Colombia
z.t
51
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond
z.t
52
Ron Kiefel
7-Eleven - Hoonved
z.t
53
Ronan Pensec
Z - Peugeot
z.t
54
Federico Echave Musatadi
BH
z.t
55
Gerhard Zadrobilek
Weinmann- La Suisse
z.t
56
Sean Kelly
Kas - Canal 10
z.t
57
Jaanus Kuum
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
58
Eduardo Chozas Olmos
Kelme - Iberia
z.t
59
Niki Rüttimann
Weinmann- La Suisse
z.t
60
Fons De Wolf
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
61
Fabio Enrique Parra Pinto
Kelme - Iberia
z.t
62
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Teka
z.t
63
Eric Boyer
Systeme U
z.t
64
Pedro Delgado Robledo
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
65
Miguel Indurain
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
66
Peter WInnen
Panasonic - Isostar
z.t
67
Jacques Decrion
Systeme U
z.t
68
Martin Alonso Ramirez Ramirez
Cafe de Colombia
z.t
69
Jos Haex
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
70
Frédéric Brun (1)
Z - Peugeot
z.t
71
Henri Abadie
Z - Peugeot
z.t
72
Herminio Diaz Zabala
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
73
Erik Breukink
Panasonic - Isostar
z.t
74
Eric Van Lancker
Panasonic - Isostar
z.t
75
Jokin Mujika Aramburu
Caja Rural - Orbea
z.t
76
Jacques Hanegraaf
Toshiba
z.t
77
Rudy d'Haenens
PDM-Ultima-Concorde
z.t
78
Denis Roux
Z - Peugeot
z.t
79
Jerome Simon
Z - Peugeot
z.t
80
Dag Otto Lauritzen
7-Eleven - Hoonved
z.t
81
Robert Millar
Fagor - MBK
z.t
82
Marco Giuseppe Tabai
Carrera - Vagabond
z.t
83
Patrice Esnault
R.M.O.
z.t
84
Angel Camarillo Llorens
Teka
z.t
85
Claude Criquielion
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
86
Raimund Dietzen
Teka
z.t
87
Martial Gayant
Toshiba
z.t
88
Bernard Richard
Fagor - MBK
z.t
89
Eric Caritoux
Kas - Canal 10
z.t
90
Laudelino Cubino
BH
z.t
91
José Patrocinio Jiménez Bautista
Cafe de Colombia
z.t
92
Luis Alberto Herrera Herrera
Cafe de Colombia
z.t
93
Luis Javier Lukin Morentin
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
94
Jeff Pierce
7-Eleven - Hoonved
z.t
95
Gilbert Duclos-Lassalle
Z - Peugeot
z.t
96
Jean-Claude Bagot
Fagor - MBK
z.t
97
Charly Berard
Fagor - MBK
z.t
98
Thierry Claveyrolat
R.M.O.
z.t
99
Celestino Prieto Rodriguez
Kas - Canal 10
z.t
100
Guy Nulens
Panasonic - Isostar
z.t
101
Francisco Jose Antequera Alabau
BH
z.t
102
Marco Bergamo
Carrera - Vagabond
z.t
103
Dominique Arnaud
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
104
Marco Antonio Leon Castro
Cafe de Colombia
z.t
105
Michel Vermote
R.M.O.
z.t
106
Marc Madiot
Toshiba
z.t
107
Raul Alcala Gallegos
7-Eleven - Hoonved
z.t
108
Stefan Morjean
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
109
René Martens
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
110
Alessandro Pozzi (1)
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
111
José Salvador Sanchis Torme
Caja Rural - Orbea
z.t
112
Julian Gorospe Artabe
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
113
Enrique Alberto Aja Cagigas
Teka
z.t
114
Roque de la Cruz Martinez
Caja Rural - Orbea
z.t
115
Dante Rezze
R.M.O.
z.t
116
Pablo Omar Hernandez Riano
Reynolds - Reynolon - Pinarello
z.t
117
Hartmut Bölts
R.M.O.
z.t
118
Dirk Demol
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
119
Juan Martinez Oliver
Kelme - Iberia
z.t
120
Vicente Juan Ridaura Sebastian
Caja Rural - Orbea
z.t
121
Tony Rominger
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
122
Edgar Corredor Alvarez
Cafe de Colombia
z.t
123
Jean-Claude Colotti
R.M.O.
z.t
124
Jorgen Vagn Pedersen
BH
z.t
125
Walter Magnago
Carrera - Vagabond
z.t
126
Andy Hampsten
7-Eleven - Hoonved
z.t
127
Roland Le Clerc
Caja Rural - Orbea
z.t
128
Vicente Belda Vicedo
Kelme - Iberia
z.t
129
Ludo Peeters
Superconfex - Yoko
z.t
130
Johan Lammerts
Toshiba
z.t
131
Nico Verhoeven
Superconfex - Yoko
z.t
132
Mariano Sanchez Martinez
Teka
z.t
133
Jens Veggerby
7-Eleven - Hoonved
z.t
134
Dirk De Wolf
Hitachi - Bosal - B.C.E.Snooker
z.t
135
Michel Bibollet
R.M.O.
z.t
136
Ennio Vanotti
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
137
Bruno Leali
Carrera - Vagabond
z.t
138
Sean Yates
Fagor - MBK
z.t
139
Jose Samuel Cabrera Castaneda
Cafe de Colombia
z.t
140
Joël Pelier
Systeme U
z.t
141
Jon Unzaga Bombin
Kas - Canal 10
z.t
142
Roberto Visentini
Carrera - Vagabond
z.t
143
Javier Murguialday Chasco
BH
z.t
144
Gianni Bugno
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
145
Israel Corredor Fonseca
Cafe de Colombia
z.t
146
Michael Wilson
Weinmann- La Suisse
z.t
147
Gerard Veldscholten
Weinmann- La Suisse
z.t
148
Frans Maassen
Superconfex - Yoko
z.t
149
Marino Lejarreta Arrizabalaga
Caja Rural - Orbea
z.t
150
Jelle Nijdam
Superconfex - Yoko
z.t
151
Twan Poels
Superconfex - Yoko
z.t
152
Rolf Gölz
Superconfex - Yoko
z.t
153
Philippe Leleu
Toshiba
z.t
154
Johan Museeuw
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
155
John Talen
Panasonic - Isostar
z.t
156
Theo de Rooy
Panasonic - Isostar
z.t
157
Patrick Onnockx
ADR- Anti-M - Enerday
z.t
158
Erich Mächler
Carrera - Vagabond
z.t
159
Gerrit Solleveld
Superconfex - Yoko
z.t
160
Dirk Wayenberg
ADR- Anti-M - Enerday
op 3'18"
161
Roy Knickman
7-Eleven - Hoonved
z.t
162
Gert Jakobs
Superconfex - Yoko
op 4'21"
163
Gilles Mas
R.M.O.
z.t
164
Frederic Garnier
Toshiba
op 11'27"
Martin Earley
Kas - Canal 10
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst