En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour des Fjords
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
22/05
Lindesnes
Grimstad
191 km
Uitslag
Stand
1
Fabio Jakobsen
Quick Step Floors
4u22'32"
2
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
3
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
4
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
5
Edvald Boasson-Hagen
Team Dimension Data
z.t
6
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
7
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
8
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
9
Michael Albasini
Mitchelton - Scott
z.t
10
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
12
Søren Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
13
Gustav Höög
Team Coop
z.t
14
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
15
Bjorg Lambrecht
Lotto - Soudal
z.t
16
Ruben Guerreiro
Trek - Segafredo
z.t
17
Luis Mas Bonet
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
18
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
19
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
20
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
21
Krister Hagen
Team Coop
z.t
22
Erlend Blikra
Team Coop
z.t
23
Jonas Abrahamsen
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
24
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
z.t
25
Owain Doull
Team Sky
z.t
26
Mikkel Froelich Honoré
Team Virtu Cycling
z.t
27
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Herman Dahl
Joker Icopal
z.t
29
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
30
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
31
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
z.t
32
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
33
Asbjørn Kragh Andersen
Team Virtu Cycling
z.t
34
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
35
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
36
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
37
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
38
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
39
Pascal Eenkhoorn
Team LottoNL - Jumbo
z.t
40
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
41
Fridtjof Roeinaas
Joker Icopal
z.t
42
Anders Skaarseth
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
43
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
44
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
45
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
46
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
47
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
z.t
48
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
49
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
50
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
z.t
51
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
52
Antonio Molina
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
53
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
z.t
54
Cameron Meyer
Mitchelton - Scott
z.t
55
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
56
Phil Bauhaus
Team Sunweb
z.t
57
Jon-Anders Bekken
Team Coop
z.t
58
Kim Magnusson
Team EF Education First - Drapac
z.t
59
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
60
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
z.t
61
Alexander Kamp Egested
Team Virtu Cycling
z.t
62
Andreas Vangstad
Joker Icopal
z.t
63
Simon Geschke
Team Sunweb
z.t
64
Niki Terpstra
Quick Step Floors
z.t
65
Anton Tunset
Team Coop
z.t
66
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
z.t
67
James Callum Shaw
Lotto - Soudal
z.t
68
Julien El Fares
Delko Marseille Provence KTM
z.t
69
Henrik Evensen
Joker Icopal
z.t
70
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
71
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
72
Aksel Fischer Aasheim
Joker Icopal
z.t
73
Brendan Canty
Team EF Education First - Drapac
z.t
74
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
75
Michael Gogl
Trek - Segafredo
z.t
76
Nathan Earle
Israel Cycling Academy
z.t
77
James Knox
Quick Step Floors
z.t
78
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
79
Gregory Daniel
Trek - Segafredo
z.t
80
Robert Power
Mitchelton - Scott
z.t
81
Audun Brekke Flotten
Team Virtu Cycling
z.t
82
Torstein Traeen
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
83
Rasmus Guldhammer
Team Virtu Cycling
z.t
84
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Virtu Cycling
z.t
85
Ole Forfang
Joker Icopal
z.t
86
Carlos Verona Quintanilla
Mitchelton - Scott
z.t
87
Sondre Kristiansen
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
88
Matti Breschel
Team EF Education First - Drapac
z.t
89
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
90
Kristian Kulset
z.t
91
Daniel Pearson
Aqua Blue Sport
z.t
92
Davide Martinelli
Quick Step Floors
z.t
93
Michael Storer
Team Sunweb
z.t
94
Nikolay Mihaylov
Delko Marseille Provence KTM
z.t
95
Lars Boom
Team LottoNL - Jumbo
z.t
96
Justin Oien
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
97
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
z.t
98
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
z.t
99
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
z.t
100
Tom Leezer
Team LottoNL - Jumbo
z.t
101
Nick Dougall
Team Dimension Data
op 1'38"
102
Johann van Zyl
Team Dimension Data
z.t
103
Martijn Tusveld
Team Sunweb
op 0"
104
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
op 2'22"
105
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
op 0"
106
Kristoffer Halvorsen
Team Sky
z.t
107
Edward Theuns
Team Sunweb
z.t
108
William Clarke
Team EF Education First - Drapac
op 2'58"
109
Sep Vanmarcke
Team EF Education First - Drapac
op 0"
110
Lars Saugstad
UNO - X Norwegian Development Team
op 5'18"
111
Christopher Lawless
Team Sky
op 5'26"
112
Tim Declercq
Quick Step Floors
z.t
113
Jonathan Dibben
Team Sky
z.t
114
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Team Dimension Data
z.t
115
Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
op 5'27"
116
Alan Banaszek
CCC Sprandi Polkowice
op 0"
117
Philip Deignan
Team Sky
z.t
118
Michal Golas
Team Sky
z.t
119
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
op 8'45"
120
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
op 14'41"
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst