En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
18/06
Saint-Gaudens
Saint-Girons
164.7 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Simon Carr
EF Education - EasyPost
3u54'50"
2
Lars Van den Berg
Groupama - FDJ
z.t
3
Marijn van den Berg
EF Education - EasyPost
op 2"
4
Corbin Strong
Israel - Premier Tech
z.t
5
Filippo Ganna
Ineos Grenadiers
z.t
6
Thomas Gachignard
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
7
Ruben Guerreiro
Movistar Team
z.t
8
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
9
Einer Rubio Reyes
Movistar Team
z.t
10
Jordan Jegat
Cic U Nantes Atlantique
z.t
11
Brandon Rivera
Ineos Grenadiers
z.t
12
Ibon Ruiz Sedano
Equipo Kern Pharma
z.t
13
Yael Joalland
Cic U Nantes Atlantique
z.t
14
Jose Manuel Diaz Gallego
Burgos - BH
z.t
15
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
z.t
16
Victor Lafay
Cofidis
z.t
17
Odd Christian Eiking
EF Education - EasyPost
z.t
18
Michael Woods
Israel - Premier Tech
z.t
19
Valentin Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
z.t
20
Georg Steinhauser
EF Education - EasyPost
z.t
21
Jose Felix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
z.t
22
Iván Ramiro Sosa
Movistar Team
z.t
23
Cristian Rodriguez Martin
Team Arkéa - Samsic
z.t
24
Bastien Tronchon
Ag2r Citroën Team
z.t
25
Diego Andres Camargo Pineda
EF Education - EasyPost
z.t
26
Domenico Pozzovivo
Israel - Premier Tech
z.t
27
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
z.t
28
Joris Delbove
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
29
Omer Goldstein
Israel - Premier Tech
op 36"
30
Stephen Williams
Israel - Premier Tech
op 44"
31
Paul Penhoet
Groupama - FDJ
op 57"
32
Nicolas Debeaumarche
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
33
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
34
Kinfe Hailemichael
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
35
Maxime Jarnet
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
z.t
36
Pablo Castrillo Zapater
Equipo Kern Pharma
z.t
37
Alan Jousseaume
TotalEnergies
z.t
38
Michel Ries
Team Arkéa - Samsic
z.t
39
Maximilien Juillard
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
z.t
40
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
41
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
z.t
42
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
43
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
44
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
z.t
45
Axel Mariault
Cofidis
op 1'01"
46
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'42"
47
Enzo Paleni
Groupama - FDJ
z.t
48
Andréa Mifsud
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
49
Jean-Louis Le Ny
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
50
Celestin Guillon
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
z.t
51
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Euskaltel - Euskadi
z.t
52
Mario Aparicio Muñoz
Burgos - BH
z.t
53
Abel Balderstone Roumens
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
54
François Bidard
Cofidis
z.t
55
Magnus Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
56
Johannes Kulset
Uno-X Dare Development Team
z.t
57
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
z.t
58
Michael Valgren Andersen
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
59
Léo Danes
Cic U Nantes Atlantique
op 4'16"
60
Christopher Froome
Israel - Premier Tech
z.t
61
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
z.t
62
Dries Van Gestel
TotalEnergies
z.t
63
Antonio Eric Fagundez Lima
Burgos - BH
op 4'20"
64
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 7'18"
65
Guillaume Boivin
Israel - Premier Tech
op 8'36"
66
Jenthe Biermans
Team Arkéa - Samsic
z.t
67
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
68
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
69
Hugo Toumire
Cofidis
z.t
70
Fabien Doubey
TotalEnergies
z.t
71
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
72
Cyril Barthe
Burgos - BH
z.t
73
Sergio Samitier
Movistar Team
z.t
74
José Herrada Lopez
Cofidis
z.t
75
Anthony Turgis
TotalEnergies
op 8'42"
76
Luke Rowe
Ineos Grenadiers
op 11'52"
77
Sandy Dujardin
TotalEnergies
z.t
78
Vinicius Rangel Costa
Movistar Team
z.t
79
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
z.t
80
Emmanuel Morin
Cic U Nantes Atlantique
z.t
81
Lorenzo Germani
Groupama - FDJ
z.t
82
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
83
Alex Baudin
Ag2r Citroën Team
z.t
84
Paul Lapeira
Ag2r Citroën Team
z.t
85
Calum Johnston
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
86
Benoit Cosnefroy
Ag2r Citroën Team
z.t
87
Julien Simon
TotalEnergies
z.t
88
Romain Cardis
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
89
Abner Gonzalez Rivera
Movistar Team
z.t
90
Axel Narbonne Zuccarelli
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
91
Marcus Sander Hansen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
92
Jonathan Couanon
Nice Metropole Cote d'Azur
z.t
93
Clément Davy
Groupama - FDJ
z.t
94
Flavien Maurelet
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
95
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
96
Larry Valvasori
Nice Metropole Cote d'Azur
op 19'04"
97
Jason Tesson
TotalEnergies
op 22'32"
Enekoitz Azparren Irurzun
Euskaltel - Euskadi
DNF
Thomas Boudat
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
DNF
Enzo Boulet
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Théo Delacroix
St Michel - Mavic - Auber93
DNF
Thomas Devaux
St Michel - Mavic - Auber93
DNF
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
DNF
Jérémy Leveau
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
DNF
Tom Mainguenaud
Van Rysel - Roubaix Lille Métropole
DNF
Søjberg Rasmus Pedersen
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Joshua Tarling
Ineos Grenadiers
DNF
Maxime Urruty
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Elia Viviani
Ineos Grenadiers
DNF
Lukasz Wisniowski
EF Education - EasyPost
DNF
Ådne Holter
Uno-X Pro Cycling Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst