En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta Aragón
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
19/05
Huesca
Zaragoza
147 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Eduard Prades Reverte
Movistar Team
12u40'57"
2
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
op 3"
3
Rein Taaramae
Total Direct Energie
op 5"
4
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
op 6"
5
Edgar Miguel Lemos Pinto
W52/FC Porto
op 7"
6
Pierre Rolland
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
7
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
8
Marc Soler
Movistar Team
op 25"
9
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
op 35"
10
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
op 46"
11
Luis Mendonca
Radio Popular Boavista
op 48"
12
Antonio Jesus Soto Guirao
Team Euskadi
z.t
13
Rafael Silva
Efapel
z.t
14
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Team Euskadi
z.t
15
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
z.t
16
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
z.t
17
Antonio Angulo Sampedro
Efapel
z.t
18
Frederico Figueiredo
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
19
Bruno Duarte Ferreira Silva
Efapel
z.t
20
Alvaro Trueba Diego
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
21
Fabricio Ferrari Barcelo
Efapel
z.t
22
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
23
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
z.t
24
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
25
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
op 1'02"
26
Gonzalo Serrano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
27
Paul Ourselin
Total Direct Energie
z.t
28
Remy Rochas
Delko Marseille Provence KTM
z.t
29
Juan Pedro Lopez Perez
Kometa Cycling Team
z.t
30
Stefano Oldani
Kometa Cycling Team
op 1'17"
31
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
op 1'19"
32
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
op 1'20"
33
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'24"
34
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'29"
35
Joaquim Silva
W52/FC Porto
op 1'31"
36
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'45"
37
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
op 1'47"
38
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'01"
39
Pablo Guerrero Bonilla
Radio Popular Boavista
z.t
40
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'02"
41
Daniel Mestre
W52/FC Porto
op 2'04"
42
Gustavo Cesar Veloso
W52/FC Porto
z.t
43
Henrique Casimiro
Efapel
op 2'09"
44
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'31"
45
Rafael Ferreira Reis
W52/FC Porto
op 3'29"
46
Jhonatan Restrepo
Manzana Postobon Team
op 4'29"
47
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
op 4'57"
48
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
op 5'10"
49
Omar Alberto Mendoza Cardona
Manzana Postobon Team
op 5'12"
50
Rafael Valls Ferri
Movistar Team
op 5'26"
51
José Manuel Gutierrez Revuelta
Guerciotti - Kiwi Atantico
op 5'46"
52
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 6'03"
53
Antonio Gomez De La Torre
Radio Popular Boavista
op 6'10"
54
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular Boavista
op 6'14"
55
Rafael Andrade Hugo Nunes
Radio Popular Boavista
op 9'24"
56
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular Boavista
op 10'00"
57
Jonathan Hivert
Total Direct Energie
op 10'20"
58
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
op 12'22"
59
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
op 13'02"
60
Sergei Chernetski
Caja Rural - Seguros RGA
op 14'23"
61
Antonio Puppio
Kometa Cycling Team
z.t
62
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
z.t
63
Thomas Boudat
Total Direct Energie
op 14'42"
64
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
op 15'04"
65
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
66
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
op 15'29"
67
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
68
Enrique Sanz
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
69
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
70
Diego Milan Jimenez
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
71
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
72
Fabien Schmidt
Delko Marseille Provence KTM
z.t
73
Bryan Gomez
Manzana Postobon Team
op 15'31"
74
Stepan Kuriyanov
Gazprom - Rusvelo
op 15'50"
75
Jaime Castrillo
Movistar Team
op 16'16"
76
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
op 16'29"
77
Nikolay Mihaylov
Efapel
op 17'12"
78
Lorrenzo Manzin
Vital Concept - B&B Hotels
op 18'21"
79
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
op 19'39"
80
Bert De Backer
Vital Concept - B&B Hotels
op 19'46"
81
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
op 20'09"
82
Yonder Godoy
op 20'12"
83
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
op 20'15"
84
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
85
Adrien Garel
Vital Concept - B&B Hotels
op 20'58"
86
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
op 21'06"
87
Miguel Luis Alvarez
op 21'17"
88
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 21'27"
89
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
op 21'29"
90
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
op 21'33"
91
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
op 21'35"
92
Luis Carlos Chia Bermudez
Manzana Postobon Team
op 21'39"
93
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
94
Jaramillo Diez Daniel Alexander
Manzana Postobon Team
z.t
95
Yoann Bagot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
96
Juan Camacho del Fresno
Kometa Cycling Team
op 21'51"
97
Yohann Gène
Total Direct Energie
op 22'51"
98
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
op 24'49"
99
Steven Lammertink
Vital Concept - B&B Hotels
op 25'14"
100
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
op 25'37"
101
Dzmitry Zhyhunou
Team Euskadi
op 25'49"
102
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
op 26'25"
103
Elvys Reyes
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
104
Rinaldo Nocentini
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
105
Miguel Martins Afonso Silva
Radio Popular Boavista
op 26'46"
106
Diego Lopez Fuentes
Team Euskadi
op 29'04"
107
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Efapel
op 31'09"
108
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
109
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 32'37"
110
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
op 37'15"
111
Julián Cardona
Androni Giocattoli - Sidermec
op 38'29"
112
Brian Nauleau
Total Direct Energie
op 39'07"
113
Axel Journiaux
Total Direct Energie
op 43'56"
Jokin Aranburu Arruti
Team Euskadi
DNF
Isaac Canton Serrano
Kometa Cycling Team
DNF
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
DNF
Alexandre Feiteira César Martingil
Sporting Clube de Portugal/Tavira
DNF
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
DNF
Diego Pablo Sevilla Lopez
Kometa Cycling Team
DNF
Mario Gonzalez Salas
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
William Guzman
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Juan Ramon Juarez Garrido
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Fernando Lopes Gonzalez
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Andreas Miltiadis
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Adrián Nunez
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Jose Carlos Nunez Sanchez
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
DNF
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
DNF
José Joao Pimenta Costa Mendes
Sporting Clube de Portugal/Tavira
DNF
Mikel Ugarte
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Jesus Alberto Rubio
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Michele Gazzoli
Kometa Cycling Team
DNS
Paulo Silva
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNS
2019
2018
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst