En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Suisse
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
16/06
Flims Laax Falera
Schwarzenbach SG
193.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Michael Matthews
Orica-GreenEDGE
4u36'00"
2
Peter Sagan
Tinkoff - Saxo
z.t
3
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
z.t
4
John Degenkolb
Team Giant - Alpecin
z.t
5
Jasper Stuyven
Trek Factory Racing
z.t
6
Daniel Moreno Fernandez
Katusha
z.t
7
Silvan Dillier
BMC Racing Team
z.t
8
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
9
Matteo Trentin
Etixx - Quick Step
z.t
10
Robert Gesink
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
11
Tom Dumoulin
Team Giant - Alpecin
z.t
12
Enrico Gasparotto
Wanty - Groupe Gobert
z.t
13
Jakob Fuglsang
Astana Pro Team
z.t
14
Warren Barguil
Team Giant - Alpecin
z.t
15
Julian David Arredondo
Trek Factory Racing
z.t
16
Sergio Luis Henao Montoya
Team Sky
z.t
17
Ben Hermans
BMC Racing Team
z.t
18
Sep Vanmarcke
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
19
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Orica-GreenEDGE
z.t
20
Steve Morabito
FDJ
z.t
21
Sébastien Reichenbach
IAM Cycling
z.t
22
Miguel Angel López Moreno
Astana Pro Team
z.t
23
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
z.t
24
Simon Spilak
Katusha
z.t
25
Davide Rebellin
CCC Sprandi Polkowice
z.t
26
Gianluca Brambilla
Etixx - Quick Step
z.t
27
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
28
Geraint Thomas
Team Sky
z.t
29
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
z.t
30
Bob Jungels
Trek Factory Racing
z.t
31
Jurgen Van den Broeck
Lotto - Soudal
z.t
32
Francis De Greef
Wanty - Groupe Gobert
z.t
33
Marco Minnaard
Wanty - Groupe Gobert
z.t
34
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Team Cannondale - Garmin
z.t
35
Joe Dombrowski
Team Cannondale - Garmin
z.t
36
Jan Bakelants
Ag2r - La Mondiale
z.t
37
Kanstantsin Sivtsov
Team Sky
z.t
38
Viacheslav Kuznetsov
Katusha
z.t
39
Michal Golas
Etixx - Quick Step
z.t
40
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
41
Julien Vermote
Etixx - Quick Step
op 40"
42
Daryl Impey
Orica-GreenEDGE
op 50"
43
Laurens ten Dam
TEAMLottoNL - Jumbo
op 51"
44
Rafal Majka
Tinkoff - Saxo
op 0"
45
Larry Warbasse
IAM Cycling
z.t
46
Fränk Schleck
Trek Factory Racing
z.t
47
Marco Haller
Katusha
op 1'18"
48
Michael Albasini
Orica-GreenEDGE
z.t
49
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
op 0"
50
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
op 2'04"
51
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
op 2'14"
52
Valerio Agnoli
Astana Pro Team
op 2'37"
53
Mirko Selvaggi
Wanty - Groupe Gobert
z.t
54
Daniele Bennati
Tinkoff - Saxo
z.t
55
John Darwin Atapuma Hurtado
BMC Racing Team
z.t
56
Luka Pibernik
Lampre - Merida
z.t
57
Borut Bozic
Astana Pro Team
z.t
58
Sergey Lagutin
Katusha
z.t
59
Valerio Conti
Lampre - Merida
z.t
60
Christian Knees
Team Sky
z.t
61
Martin Elmiger
IAM Cycling
z.t
62
Jan Hirt
CCC Sprandi Polkowice
z.t
63
Michael Valgren Andersen
Tinkoff - Saxo
z.t
64
Benjamin King
Team Cannondale - Garmin
z.t
65
Jonathan Fumeaux
IAM Cycling
z.t
66
Sylwester Szmyd
CCC Sprandi Polkowice
z.t
67
Michal Kwiatkowski
Etixx - Quick Step
z.t
68
Eros Capecchi
Movistar Team
z.t
69
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
70
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
op 3'21"
71
Paul Martens
TEAMLottoNL - Jumbo
op 4'08"
72
Michael Morkov
Tinkoff - Saxo
z.t
73
Vegard Breen
Lotto - Soudal
z.t
74
Thomas Danielson
Team Cannondale - Garmin
z.t
75
Zdenek Stybar
Etixx - Quick Step
z.t
76
Jérôme Coppel
IAM Cycling
z.t
77
Dmitrii Kozonchuk
Katusha
z.t
78
Matthieu Ladagnous
FDJ
op 4'49"
79
Jérémy Roy
FDJ
z.t
80
Danilo Wyss
BMC Racing Team
op 5'13"
81
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
op 6'42"
82
Thomas De Gendt
Lotto - Soudal
op 8'15"
83
Bert-Jan Lindeman
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
84
Bakhtiyar Kozhatayev
Astana Pro Team
z.t
85
Matthias Brandle
IAM Cycling
z.t
86
Sander Armée
Lotto - Soudal
z.t
87
Koen de Kort
Team Giant - Alpecin
z.t
88
Johannes Fröhlinger
Team Giant - Alpecin
z.t
89
Branislau Samoilau
CCC Sprandi Polkowice
z.t
90
Georg Preidler
Team Giant - Alpecin
z.t
91
Tom Leezer
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
92
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
z.t
93
Adriano Malori
Movistar Team
z.t
94
Grégory Rast
Trek Factory Racing
z.t
95
Laurent Didier
Trek Factory Racing
z.t
96
Matti Breschel
Tinkoff - Saxo
z.t
97
Alberto Bettiol
Team Cannondale - Garmin
z.t
98
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
99
Damien Gaudin
Ag2r - La Mondiale
z.t
100
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
z.t
101
Moreno Moser
Team Cannondale - Garmin
z.t
102
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
103
Fabian Cancellara
Trek Factory Racing
op 13'40"
104
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
z.t
105
Mark Cavendish
Etixx - Quick Step
op 16'49"
106
Lars Petter Nordhaug
Team Sky
z.t
107
Mario Jorge Costa da Faria
Lampre - Merida
z.t
108
Matej Mohoric
Team Cannondale - Garmin
z.t
109
Stijn Devolder
Trek Factory Racing
z.t
110
William Bonnet
FDJ
z.t
111
Sébastien Turgot
Ag2r - La Mondiale
z.t
112
Marek Rutkiewicz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
113
Grega Bole
CCC Sprandi Polkowice
z.t
114
Adrian Honkisz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
115
Davide Cimolai
Lampre - Merida
z.t
116
Simone Antonini
Wanty - Groupe Gobert
z.t
117
Manuel Senni
BMC Racing Team
z.t
118
Sébastien Chavanel
FDJ
z.t
119
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
z.t
120
Jacopo Guarnieri
Katusha
z.t
121
Mark Renshaw
Etixx - Quick Step
z.t
122
Dries Devenyns
IAM Cycling
z.t
123
Stefan Schumacher
CCC Sprandi Polkowice
z.t
124
Igor Anton Hernandez
Movistar Team
z.t
125
David Lopez Garcia
Team Sky
z.t
126
Kenny Dehaes
Lotto - Soudal
z.t
127
Jurgen Roelandts
Lotto - Soudal
z.t
128
Tom Van Asbroeck
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
129
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
z.t
130
Davide Malacarne
Astana Pro Team
z.t
131
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
z.t
132
Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
z.t
133
Carter Jones
Team Giant - Alpecin
z.t
134
Stefan Denifl
IAM Cycling
z.t
135
Svein Tuft
Orica-GreenEDGE
z.t
136
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
137
Alexander Kristoff
Katusha
z.t
138
Alex Howes
Team Cannondale - Garmin
z.t
139
Bernhard Eisel
Team Sky
z.t
140
Mathew Hayman
Orica-GreenEDGE
z.t
141
Nikolay Trusov
Tinkoff - Saxo
z.t
142
Arnaud Démare
FDJ
z.t
143
Mike Teunissen
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
144
Pavel Brutt
Tinkoff - Saxo
z.t
145
Danny Pate
Team Sky
z.t
146
Arthur Vichot
FDJ
z.t
147
Niccolo Bonifazio
Lampre - Merida
z.t
148
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
op 23'12"
149
Ion Izagirre Insausti
Movistar Team
z.t
Philippe Gilbert
BMC Racing Team
DNS
Gang Xu
Lampre - Merida
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst