En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Slovenia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
17/06
Zalec
Celje
144.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
11u41'58"
2
Rafal Majka
UAE Team Emirates
op 7"
3
Domen Novak
Bahrain Victorious
op 55"
4
Nicola Conci
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 1'10"
5
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
op 1'36"
6
Luka Mezgec
Team BikeExchange - Jayco
z.t
7
Matej Mohoric
Bahrain Victorious
z.t
8
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
op 1'37"
9
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'43"
10
Vojtech Repa
Equipo Kern Pharma
z.t
11
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
op 3u27'55"
12
Vojtech Repa
Equipo Kern Pharma
z.t
13
Domen Novak
Bahrain Victorious
op 3u27'56"
14
Paul Double
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
15
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
16
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
op 3u27'59"
17
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
op 3u28'06"
18
Edward Ravasi
EOLO - Kometa Cycling Team
op 3u28'09"
19
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
op 3u28'21"
20
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
op 3u28'39"
21
Fabio Felline
Astana Qazaqstan Team
op 3u28'49"
22
Kristian Sbaragli
Alpecin - Deceuninck
op 3u29'05"
23
Alex Tolio
Bardiani CSF Faizane'
op 3u29'09"
24
Robert Stannard
Alpecin - Deceuninck
op 3u29'15"
25
Hector Carretero
Equipo Kern Pharma
op 3u29'30"
26
Jaka Primozic
Slovenia
op 3u30'11"
27
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
op 3u30'20"
28
Lorenzo Fortunato
EOLO - Kometa Cycling Team
op 3u30'28"
29
Jakub Kaczmarek
Hre Mazowsze Serce Polski
op 3u31'12"
30
Sean Bennett
China Glory Continental Cycling Team
op 3u31'30"
31
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
op 3u31'49"
32
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
z.t
33
Alessandro Bisolti
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 3u32'03"
34
Diego Rosa
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
35
Jasha Sütterlin
Bahrain Victorious
op 3u32'12"
36
Gal Glivar
Adria Mobil
op 3u32'24"
37
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
38
Conor Schunk
Global 6 Cycling
op 3u32'36"
39
Willem Jakobus Smit
China Glory Continental Cycling Team
op 3u32'50"
40
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
op 3u33'21"
41
Yevgeniy Gidich
Astana Qazaqstan Team
z.t
42
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
op 3u33'28"
43
Samuel Tuka
Dukla Banska Bystrica
op 3u33'34"
44
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
45
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
op 3u33'36"
46
Alessandro Fancellu
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
47
Abner Santiago Umba Lopez
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 3u33'47"
48
Matej Drinovec
Cycling Team Kranj
z.t
49
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
op 3u34'29"
50
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
51
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
52
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
op 3u34'43"
53
Mattia Bais
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 3u35'26"
54
Tilen Finkst
Adria Mobil
op 3u35'38"
55
Jan Polanc
UAE Team Emirates
z.t
56
Michal Schlegel
Caja Rural - Seguros RGA
op 3u35'55"
57
Alex Bogna
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 3u36'28"
58
Ivan Moreno Sanchez
Equipo Kern Pharma
op 3u37'24"
59
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
op 3u37'36"
60
Jan Tratnik
Bahrain Victorious
z.t
61
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
62
Mihael Stajnar
Slovenia
z.t
63
Hayden Strong
China Glory Continental Cycling Team
op 3u38'31"
64
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
op 3u39'08"
65
Matevz Govekar
Bahrain Victorious
op 3u39'09"
66
Lucas Hamilton
Team BikeExchange - Jayco
op 3u39'16"
67
Matteo Sobrero
Team BikeExchange - Jayco
z.t
68
Alexander Konychev
Team BikeExchange - Jayco
op 3u39'38"
69
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
70
Lucas De Rossi
China Glory Continental Cycling Team
z.t
71
Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
z.t
72
Nik Cemazar
Adria Mobil
z.t
73
Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
z.t
74
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
75
Luka Vrhovnik
Slovenia
z.t
76
Heinrich Haussler
Bahrain Victorious
z.t
77
Lionel Taminiaux
Alpecin - Deceuninck
z.t
78
Kristijan Koren
Adria Mobil
z.t
79
Umberto Marengo
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
80
Adam Jordan
Ljubljana Gusto Santic
z.t
81
Etienne van Empel
China Glory Continental Cycling Team
z.t
82
Mario Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
83
David Per
Adria Mobil
z.t
84
Luca Colnaghi
Bardiani CSF Faizane'
op 3u40'00"
85
Francesco Carollo
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
86
Ivan Cobo Cayon
Equipo Kern Pharma
op 3u40'02"
87
Sergio Nestor Araiz Michel
Equipo Kern Pharma
op 3u40'05"
88
Marti Marquez Roman
Equipo Kern Pharma
z.t
89
Leon Sarc
Cycling Team Kranj
z.t
90
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
91
Gregor Matija Cerne
Slovenia
z.t
92
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
93
Dylan Sunderland
Global 6 Cycling
z.t
94
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
95
Pavol Rovder
Dukla Banska Bystrica
op 3u40'10"
96
Tim Merlier
Alpecin - Deceuninck
op 3u40'49"
97
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
op 3u42'42"
98
Gleb Brussenskiy
Astana Qazaqstan Team
op 3u43'41"
99
Fabijan Kralj
Ljubljana Gusto Santic
op 3u43'43"
100
Pablo Sanchez
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
101
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
102
Pascal Ackermann
UAE Team Emirates
z.t
103
Davide Martinelli
Astana Qazaqstan Team
z.t
104
Marko Pavlic
Slovenia
z.t
105
Filip Lohinsky
Dukla Banska Bystrica
z.t
106
Eduard-Michael Grosu
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
107
Simone Piccolo
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
108
Michele Gazzoli
Astana Qazaqstan Team
z.t
109
Filippo Tagliani
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
110
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
z.t
111
Kiaan Watts
Global 6 Cycling
z.t
112
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
113
Campbell Stewart
Team BikeExchange - Jayco
z.t
114
Daniel Savini
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
115
Nicolas Sessler
Global 6 Cycling
z.t
116
Xeno Young
Global 6 Cycling
z.t
117
Ukko Iisakki Peltonen
Global 6 Cycling
z.t
118
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
z.t
119
Paul Wright
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
120
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
121
Jacopo Cortese
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
z.t
122
Marceli Boguslawski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
123
Dylan Groenewegen
Team BikeExchange - Jayco
z.t
124
Adam Stachowiak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
125
Piotr Brozyna
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
126
Alexandre Balmer
Team BikeExchange - Jayco
z.t
127
Matic Zumer
Slovenia
z.t
128
Alan Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
129
Max Stedman
Mg.K Vis Colors For Peace Vpm
op 3u43'56"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst