En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Slovenia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
23/06
Trebnje
Novo Mesto
157.7 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Giacomo Nizzolo
Team Dimension Data
4u01'55"
2
Luka Mezgec
Mitchelton - Scott
z.t
3
Shane Archbold
Bora - HansGrohe
z.t
4
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
5
Davide Cimolai
Israel Cycling Academy
z.t
6
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
7
Umberto Marengo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
8
Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
z.t
9
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
10
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
11
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
z.t
12
Marco Marcato
UAE Team Emirates
z.t
13
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
14
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
15
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Mitchelton - Scott
z.t
16
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
17
Cameron Meyer
Mitchelton - Scott
z.t
18
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
19
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
op 7"
20
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
z.t
21
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
22
Domen Novak
Bahrein - Merida
op 12"
23
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 19"
24
Oscar Gatto
Bora - HansGrohe
op 25"
25
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
op 30"
26
Callum Scotson
Mitchelton - Scott
op 32"
27
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
op 35"
28
Edoardo Affini
Mitchelton - Scott
op 1'34"
29
Matej Drinovec
Slovenia
op 2'23"
30
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
z.t
31
Marcel Sieberg
Bahrein - Merida
z.t
32
Grega Bole
Bahrein - Merida
z.t
33
Sebastian Schönberger
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
34
Daniel Savini
Bardiani CSF
z.t
35
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
z.t
36
Phil Bauhaus
Bahrein - Merida
z.t
37
Heinrich Haussler
Bahrein - Merida
z.t
38
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
39
Matic Veber
Slovenia
z.t
40
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
41
Lorenzo Fortunato
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
42
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
43
Yukiya Arashiro
Bahrein - Merida
z.t
44
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
45
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
46
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
47
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
z.t
48
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
49
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
50
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
51
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
52
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
53
Martin Lavric
Slovenia
z.t
54
Lars Ytting Bak
Team Dimension Data
z.t
55
Mark Cavendish
Team Dimension Data
z.t
56
Davide Rebellin
Meridiana Kamen Team
z.t
57
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
58
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
59
David Per
Adria Mobil
z.t
60
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
61
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
62
Dion Smith
Mitchelton - Scott
op 2'30"
63
Kristijan Hocevar
Slovenia
z.t
64
Marko Kump
Adria Mobil
op 2'32"
65
Rasmus Tiller
Team Dimension Data
z.t
66
Enrico Gasparotto
Team Dimension Data
z.t
67
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
68
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
69
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
70
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
71
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
72
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
z.t
73
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
op 2'35"
74
Simone Consonni
UAE Team Emirates
z.t
75
Giovanni Lonardi
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 7'28"
76
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
77
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 8'20"
78
Marco Maronese
Bardiani CSF
z.t
79
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Santic
op 11'03"
80
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
z.t
81
Timothy Guy
Ljubljana Gusto Santic
z.t
82
Frantisek Honsa
AC Sparta Praha
z.t
83
Luka Lakota
Slovenia
z.t
84
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
85
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Santic
z.t
86
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Santic
z.t
87
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
88
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
89
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
90
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
91
Jan Stöhr
AC Sparta Praha
z.t
92
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
93
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
94
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
z.t
95
Laurent Evrard
Meridiana Kamen Team
z.t
96
Andrea Guardini
Bardiani CSF
z.t
97
Luka Cotar
Slovenia
z.t
98
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
z.t
99
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
100
Mark Renshaw
Team Dimension Data
z.t
101
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
102
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
z.t
103
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
104
Tomas Kalojiros
AC Sparta Praha
z.t
105
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
106
Alessandro Pessot
Bardiani CSF
z.t
107
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
108
Fabien Schmidt
Delko Marseille Provence KTM
op 11'13"
109
Conor Dunne
Israel Cycling Academy
z.t
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
DNF
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
DNF
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst