En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Slovénie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
22/06
?kofja Loka
Novo Mesto
153 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Elia Viviani
Cannondale
3u24'15"
2
Eduard-Michael Grosu
Vini Fantini - Nippo
z.t
3
Michael Matthews
Orica-GreenEDGE
z.t
4
Borut Bozic
Astana Pro Team
z.t
5
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
6
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
z.t
7
Niccolo Bonifazio
Lampre - Merida
z.t
8
Viacheslav Kuznetsov
Katusha
z.t
9
Andrea Fedi
Neri Sottoli
z.t
10
Damiano Caruso
Cannondale
z.t
11
Andrea Pasqualon
Area Zero Pro Team
z.t
12
Manuel Belletti
Androni Giocattoli
z.t
13
Davide Cimolai
Lampre - Merida
z.t
14
Stefano Tonin
Area Zero Pro Team
z.t
15
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
z.t
16
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
17
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
18
Igor Boev
Rusvelo
z.t
19
Jan Sokol
Synergy Baku Cycling Project
z.t
20
Robert Jenko
Meridiana Kamen
z.t
21
Roman Maikin
Rusvelo
z.t
22
Grega Bole
Vini Fantini - Nippo
z.t
23
Mitchell Docker
Orica-GreenEDGE
z.t
24
Fabio Chinello
Area Zero Pro Team
z.t
25
Simone Ponzi
Neri Sottoli
z.t
26
Rok Korosec
Radenska
z.t
27
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
z.t
28
Pavel Kochetkov
Katusha
z.t
29
Alexander Serov
Rusvelo
z.t
30
Eliot Lietaer
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
31
Juan Esteban Arango Carvajal
Colombia
z.t
32
Kristijan Koren
Cannondale
z.t
33
Matej Mohoric
Cannondale
z.t
34
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
35
Gasper Katrasnik
z.t
36
Tiago José Pinto Machado
Team Netapp - Endura
z.t
37
Christopher Horner
Lampre - Merida
z.t
38
Fabio Taborre
Neri Sottoli
z.t
39
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
z.t
40
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen
z.t
41
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
z.t
42
Gregor Gazvoda
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
43
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
44
Artem Ovechkin
Rusvelo
z.t
45
Matej Mugerli
Adria Mobil
z.t
46
Mauro Finetto
Neri Sottoli
z.t
47
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
48
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
z.t
49
Riccardo Stacchiotti
Vini Fantini - Nippo
z.t
50
Pavel Brutt
Katusha
z.t
51
Luka Pibernik
Radenska
z.t
52
Sergey Lagutin
Rusvelo
z.t
53
David Per
Adria Mobil
z.t
54
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
55
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
56
David De La Cruz Melgarejo
Team Netapp - Endura
z.t
57
Luigi Miletta
Neri Sottoli
z.t
58
Filippo Pozzato
Lampre - Merida
z.t
59
Matteo Rabottini
Neri Sottoli
z.t
60
Alessio Taliani
Androni Giocattoli
z.t
61
Luka Kovacic
z.t
62
Simone Petilli
Area Zero Pro Team
z.t
63
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini - Nippo
z.t
64
Paul Voss
Team Netapp - Endura
z.t
65
Jan Polanc
Lampre - Merida
z.t
66
Francesco Failli
Neri Sottoli
z.t
67
Kim Magnusson
Vini Fantini - Nippo
z.t
68
Matej Razingar
z.t
69
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
70
Simon Yates
Orica-GreenEDGE
z.t
71
Luca Paolini
Katusha
z.t
72
Sergey Firsanov
Rusvelo
z.t
73
Jure Golcer
RC Arbö Gourmetfein Wels
z.t
74
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia
z.t
75
Alessandro Bisolti
Vini Fantini - Nippo
z.t
76
Andrei Solomennikov
Rusvelo
z.t
77
Kristjan Fajt
Adria Mobil
z.t
78
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
79
Iker Camaño Ortuzar
Team Netapp - Endura
z.t
80
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen
z.t
81
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
82
Markus Eibegger
Synergy Baku Cycling Project
z.t
83
Andrea Manfredi
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
84
Tadej Hiti
Radenska
z.t
85
Paolo Ciavatta
Area Zero Pro Team
z.t
86
Andrej Rajsp
Radenska
z.t
87
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
z.t
88
Aldo Ino Ilesic
United Healthcare Pro Cycling Team
z.t
89
Alessandro Malaguti
Vini Fantini - Nippo
z.t
90
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
91
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
z.t
92
Gianluca Mengardo
Area Zero Pro Team
z.t
93
Maxim Belkov
Katusha
z.t
94
Tural Isgandarov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
95
Matic Safaric Kolar
Radenska
z.t
96
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli
z.t
97
Gang Xu
Lampre - Merida
z.t
98
José Joao Pimenta Costa Mendes
Team Netapp - Endura
z.t
99
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
100
Primož Roglič
Adria Mobil
z.t
101
Cameron Wurf
Cannondale
z.t
102
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
103
Klemen Stimulak
Adria Mobil
z.t
104
Domen Novak
Adria Mobil
z.t
105
Mikhail Ignatyev
Katusha
z.t
106
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
z.t
107
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
108
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
z.t
109
Edward Theuns
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
110
Zakkari Dempster
Team Netapp - Endura
z.t
111
Andreas Schillinger
Team Netapp - Endura
z.t
112
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
z.t
113
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
114
Marco Tecchio
Area Zero Pro Team
z.t
115
Alessio Marchetti
Radenska
z.t
116
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
117
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
op 31"
118
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 35"
119
Matthias Krizek
Cannondale
z.t
120
Juraj Sagan
Cannondale
z.t
121
Matthew Brammeier
Synergy Baku Cycling Project
op 48"
122
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 50"
123
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 1'36"
124
Gianluca Leonardi
Area Zero Pro Team
op 1'51"
125
Tadej Logar
op 8'09"
126
Marko Pavlic
Radenska
z.t
Giorgio Cecchinel
Neri Sottoli
DNF
Blaz Furdi
Meridiana Kamen
DNF
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNS
Antonio Santoro
Meridiana Kamen
DNS
Davide Villella
Cannondale
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst