En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
Uitslag
1
Richard Carapaz
EF Education - EasyPost
4u47'59"
2
Felix Gall
Ag2r Citroën Team
op 12"
3
Lennert Van Eetvelt
Lotto Dstny
op 38"
4
Lenny Martinez
Groupama - FDJ
z.t
5
Cristian Rodriguez Martin
Team Arkéa - Samsic
z.t
6
Clement Berthet
Ag2r Citroën Team
op 51"
7
Guillaume Martin
Cofidis
op 1'53"
8
Louis Meintjes
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
9
Andrey Zeits
Astana Qazaqstan Team
op 1'55"
10
Sylvain Moniquet
Lotto Dstny
op 2'24"
11
Jose Felix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
z.t
12
Ben Hermans
Israel - Premier Tech
op 2'51"
13
Yael Joalland
Cic U Nantes Atlantique
op 3'07"
14
Christopher Froome
Israel - Premier Tech
op 3'36"
15
Georg Zimmermann
Intermarché - Circus - Wanty
op 4'20"
16
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
op 4'45"
17
Eduardo Sepulveda
Lotto Dstny
op 5'02"
18
Victor Lafay
Cofidis
z.t
19
Jakob Fuglsang
Israel - Premier Tech
op 5'34"
20
Mark Padun
EF Education - EasyPost
op 5'39"
21
Clément Champoussin
Team Arkéa - Samsic
op 6'27"
22
Alexy Faure Prost
Circus-Re Uz-Technord
op 7'49"
23
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
op 8'12"
24
Lilian Calmejane
Intermarché - Circus - Wanty
op 8'27"
25
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
op 8'50"
26
Roger Adria Oliveras
Equipo Kern Pharma
z.t
27
Pablo Castrillo Zapater
Equipo Kern Pharma
z.t
28
Jose Luis Faura Asensio
Electro Hiper Europa
op 10'44"
29
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
op 12'19"
30
Jordan Jegat
Cic U Nantes Atlantique
op 12'28"
31
Hugo Houle
Israel - Premier Tech
op 12'31"
32
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
op 13'58"
33
Diego Andres Camargo Pineda
EF Education - EasyPost
op 14'27"
34
James Callum Shaw
EF Education - EasyPost
op 14'32"
35
Johannes Adamietz
Lotto Dstny
op 15'38"
36
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
op 15'57"
37
Jose Maria Garcia Soriano
Electro Hiper Europa
op 16'21"
38
Lorenzo Germani
Groupama - FDJ
z.t
39
Thomas Devaux
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
40
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
op 16'23"
41
Romain Gregoire
Groupama - FDJ
z.t
42
Merhawi Kudus Ghebremedhin
EF Education - EasyPost
z.t
43
Enzo Paleni
Groupama - FDJ
z.t
44
Anthony Perez
Cofidis
z.t
45
Jordi Lopez Caravaca
Equipo Kern Pharma
z.t
46
Søjberg Rasmus Pedersen
Cic U Nantes Atlantique
op 17'11"
47
Dorian Godon
Ag2r Citroën Team
op 17'20"
48
Fabien Grellier
TotalEnergies
op 18'04"
49
Igor Chzhan
Astana Qazaqstan Team
op 18'46"
50
Yuriy Natarov
Astana Qazaqstan Team
z.t
51
Julian Lino
Nice Metropole Cote d'Azur
op 19'19"
52
Mathis Le Berre
Team Arkéa - Samsic
op 21'32"
53
Víctor Martínez Garcia
Electro Hiper Europa
op 22'26"
54
Arne Baers
Circus-Re Uz-Technord
z.t
55
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
56
Mael Guegan
Cic U Nantes Atlantique
z.t
57
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
z.t
58
Joris Delbove
St Michel - Mavic - Auber93
op 23'20"
59
Botelho Freitas Daniel Lima
Israel Premier Tech Academy
op 24'39"
60
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa
op 25'25"
61
Alan Jousseaume
TotalEnergies
op 27'03"
Louis Barre
Team Arkéa - Samsic
DNF
Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
DNF
Franck Bonnamour
Ag2r Citroën Team
DNF
Enzo Boulet
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Gleb Brussenskiy
Astana Qazaqstan Team
DNF
Jeremy Cabot
TotalEnergies
DNF
Xavier Canellas Sanchez
Electro Hiper Europa
DNF
Hector Carretero
Equipo Kern Pharma
DNF
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Euskaltel - Euskadi
DNF
Pascal Eenkhoorn
Lotto Dstny
DNF
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
DNF
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
DNF
Yevgeniy Gidich
Astana Qazaqstan Team
DNF
Damien Girard
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Dmitriy Gruzdev
Astana Qazaqstan Team
DNF
José Herrada Lopez
Cofidis
DNF
Reto Hollenstein
Israel - Premier Tech
DNF
Noa Isidore
Cic U Nantes Atlantique
DNF
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
DNF
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
DNF
Andréa Mifsud
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Alex Molenaar
Electro Hiper Europa
DNF
Paul Ourselin
TotalEnergies
DNF
Pierre-Luc Perichon
Cofidis
DNF
Nans Peters
Ag2r Citroën Team
DNF
Andrea Piccolo
EF Education - EasyPost
DNF
Sean Quinn
EF Education - EasyPost
DNF
Valentin Retailleau
Ag2r Citroën Team
DNF
Alejandro Ropero Molina
Electro Hiper Europa
DNF
Guy Sagiv
Israel - Premier Tech
DNF
Rein Taaramae
Intermarché - Circus - Wanty
DNF
Reuben Thompson
Groupama - FDJ
DNF
Larry Valvasori
Nice Metropole Cote d'Azur
DNF
Maxim Van Gils
Lotto Dstny
DNF
Cédric Van Raemdonck
Lotto Dstny Development Team
DNF
Mattéo Vercher
TotalEnergies
DNF
Obie Vidts
Circus-Re Uz-Technord
DNF
Samuel Watson
Groupama - FDJ
DNF
Harrison Wood
Cofidis
DNF
Edouard Bonnefoix
Nice Metropole Cote d'Azur
OTL
Romain Cardis
St Michel - Mavic - Auber93
OTL
Tristan Delacroix
Nice Metropole Cote d'Azur
OTL
Valentin Ferron
TotalEnergies
OTL
Jean Goubert
Nice Metropole Cote d'Azur
OTL
Hubert Grygowski
Cic U Nantes Atlantique
OTL
Anthony Maldonado
St Michel - Mavic - Auber93
OTL
Flavien Maurelet
St Michel - Mavic - Auber93
OTL
2024
2023
2022
2021
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst