En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Trofeo Playa de Palma - Palma
Uitslag
1
Arnaud De Lie
Lotto Soudal
3u54'23"
2
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
z.t
3
Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
4
Hugo Hofstetter
Team Arkéa - Samsic
z.t
5
Luca Colnaghi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
6
Michael Matthews
Team BikeExchange - Jayco
z.t
7
Giacomo Nizzolo
Israel - Premier Tech
z.t
8
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
9
Matteo Moschetti
Trek - Segafredo
z.t
10
Max Walscheid
Cofidis
z.t
11
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
12
Taj Jones
Israel - Premier Tech
z.t
13
Piet Allegaert
Cofidis
z.t
14
Alexander Kristoff
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
15
Ivan Garcia Cortina
Movistar Team
z.t
16
Federico Burchio
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
17
Biniam Girmay Hailu
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
18
Matis Louvel
Team Arkéa - Samsic
z.t
19
Nicola Venchiarutti
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
20
Matt Walls
Bora - HansGrohe
z.t
21
Oscar Pelegri
Burgos - BH
z.t
22
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
z.t
23
Alex Jaime Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
24
Pascal Ackermann
UAE Team Emirates
z.t
25
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
26
Rudy Barbier
Israel - Premier Tech
z.t
27
Samuele Zambelli
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
28
Jules Hesters
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
29
Emils Liepins
Trek - Segafredo
z.t
30
Andrea Pasqualon
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 8"
31
Adrien Petit
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
32
Umberto Marengo
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
33
Jens Schuermans
Beat Cycling
op 12"
34
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Andrii Ponomar
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
36
Jenthe Biermans
Israel - Premier Tech
z.t
37
Nans Peters
Ag2r Citroën Team
z.t
38
Jordy Bouts
Beat Cycling
z.t
39
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
40
Thimo Willems
Minerva Cycling Team
z.t
41
Luis Mas Bonet
Movistar Team
z.t
42
Fabio Mazzucco
Bardiani CSF Faizane'
z.t
43
Omer Goldstein
Israel - Premier Tech
z.t
44
Gilles Borra
Minerva Cycling Team
z.t
45
Raul Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
46
Juan Diego Hoyos Cano
Electro Hiper Europa - Caldas
z.t
47
Edwin Yair Torres
Java Kiwi Atlantico
z.t
48
Juri Hollmann
Movistar Team
z.t
49
Riccardo Carretta
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
50
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
51
Simon Pellaud
Trek - Segafredo
z.t
52
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Electro Hiper Europa - Caldas
z.t
53
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
54
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
z.t
55
Giovanni Lonardi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
56
Reto Hollenstein
Israel - Premier Tech
z.t
57
Ryan Gibbons
UAE Team Emirates
z.t
58
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
z.t
59
Thomas Joseph
Minerva Cycling Team
z.t
60
Sacha Modolo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
61
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
62
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
63
Mirco Maestri
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
64
Gijs Van Hoecke
Ag2r Citroën Team
z.t
65
Jose Felix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
z.t
66
Brandon McNulty
UAE Team Emirates
z.t
67
Albert Torres Barcelo
Movistar Team
z.t
68
Gonzalo Serrano
Movistar Team
z.t
69
Daniel Hoyos Largo
Electro Hiper Europa - Caldas
op 23"
70
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa - Caldas
z.t
71
Abner Santiago Umba Lopez
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
72
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
73
Eduardo Perez-landaluce Gonzalez
Manuela Fundacion
z.t
74
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
75
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
z.t
76
Igor Arrieta Lizarraga
Equipo Kern Pharma
z.t
77
Mario Aparicio Muñoz
Burgos - BH
z.t
78
Simone Ravanelli
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
79
Mattia Bais
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
80
Andre Carvalho
Cofidis
z.t
81
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
82
Aleksander Vlasov
Bora - HansGrohe
z.t
83
Nils Politt
Bora - HansGrohe
z.t
84
William Barta
Movistar Team
z.t
85
Francesco Zandri
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
86
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
87
Kevin Van Melsen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
88
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
89
Michael Schwarzmann
Lotto Soudal
z.t
90
Marco Haller
Bora - HansGrohe
z.t
91
Daan Hoole
Trek - Segafredo
z.t
92
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
93
Tuur Dens
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
94
Kévin Vauquelin
Team Arkéa - Samsic
z.t
95
Lukas Pöstlberger
Bora - HansGrohe
z.t
96
Eddy Fine
Cofidis
z.t
97
Simon Guglielmi
Team Arkéa - Samsic
z.t
98
Vito Braet
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
99
Andres Camilo Ardila Ordoñez
UAE Team Emirates
z.t
100
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
101
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
op 40"
102
Jacopo Mosca
Trek - Segafredo
op 42"
103
Romain Hardy
Team Arkéa - Samsic
op 44"
104
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 47"
105
Riccardo Lucca
Work Service - Vitalcare - Dynatek
op 49"
106
Joan Marti Bennassar Rossello
Manuela Fundacion
op 50"
107
Davide Villella
Cofidis
op 53"
108
Simon Geschke
Cofidis
op 57"
109
Sebastian Berwick
Israel - Premier Tech
z.t
110
Xabier Isasa Larrañaga
Euskaltel - Euskadi
op 1'16"
111
Marc Soler
UAE Team Emirates
z.t
112
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
113
Viktor Verschaeve
Lotto Soudal
z.t
114
Harm Vanhoucke
Lotto Soudal
z.t
115
Robbe Ghys
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'38"
116
Kevin Colleoni
Team BikeExchange - Jayco
op 2'12"
117
Damien Howson
Team BikeExchange - Jayco
op 2'16"
118
Matthew Holmes
Lotto Soudal
op 2'58"
119
Andreas Kron
Lotto Soudal
z.t
120
Xavier Canellas Sanchez
Java Kiwi Atlantico
op 3'01"
121
Dion Smith
Team BikeExchange - Jayco
op 3'35"
122
Milan Fretin
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
123
Yuki Ishihara
Java Kiwi Atlantico
op 4'13"
124
Yentl Vandevelde
Minerva Cycling Team
z.t
125
Jente Boons
Beat Cycling
z.t
126
Jarne Van Dyck (1)
Minerva Cycling Team
z.t
127
Bram Dissel
Beat Cycling
z.t
128
Eduard-Michael Grosu
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
129
Yoeri Havik
Beat Cycling
z.t
130
Andreas Miltiadis
Java Kiwi Atlantico
z.t
131
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
132
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
z.t
133
Raul Rota Rus
Manuela Fundacion
z.t
134
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
135
Isaac Canton Serrano
Manuela Fundacion
z.t
136
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
137
Nikiforos Arvanitou
Java Kiwi Atlantico
op 6'59"
138
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
op 8'02"
139
Marcos Jurado Rodriguez
Electro Hiper Europa - Caldas
z.t
140
Thomas Armstrong
Electro Hiper Europa - Caldas
z.t
141
Harry Sweeny
Lotto Soudal
op 9'42"
142
Angel Deckers
Minerva Cycling Team
z.t
143
Erik Martorell Haga
Manuela Fundacion
z.t
144
Santiago Mesa Pietralunga
Manuela Fundacion
z.t
145
Frederik Wandahl
Bora - HansGrohe
op 10'55"
146
Eric Paties Montagner
Work Service - Vitalcare - Dynatek
z.t
147
Vincent Hoppezak
Beat Cycling
z.t
148
Pedroso Daniel Viegas
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
149
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
150
Diego Rosa
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
151
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
Jon Aberasturi Izaga
Trek - Segafredo
DNF
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
DNF
Pablo Alonso Montes
Electro Hiper Europa - Caldas
DNF
Sergio Nestor Araiz Michel
Equipo Kern Pharma
DNF
Jack Bauer
Team BikeExchange - Jayco
DNF
Sam Bewley
Team BikeExchange - Jayco
DNF
Matthijs Büchli
Beat Cycling
DNF
Gil d'Heygere
Minerva Cycling Team
DNF
Jakob Egholm
Trek - Segafredo
DNF
Kobe Goossens
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Gaizka Gurrutxaga Etxeberria
Java Kiwi Atlantico
DNF
Vicente Hernaiz Santamaria
Manuela Fundacion
DNF
Trym Bjørner Westgaard Holther
Drone Hopper - Androni Giocattoli
DNF
Christopher Juul Jensen
Team BikeExchange - Jayco
DNF
Tomoya Koyama
Java Kiwi Atlantico
DNF
Oier Lazkano
Movistar Team
DNF
Iúri Leitão
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Ivan Moreno Sanchez
Equipo Kern Pharma
DNF
Lawrence Naesen
Ag2r Citroën Team
DNF
Valentin Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
DNF
Yesid Albeiro Pira Parada
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Felix Gall
Ag2r Citroën Team
DNS
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2000
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst