En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
KALENDER 2021 - juni
Mannen - Profs
Vrouwen - Profs
Mannen - Beloften
Vrouwen - Beloften
Mannen - Junioren
Vrouwen - Junioren
Jan
Feb
Maa
Apr
Mei
Jun
Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dec
02
66° TrofeoAlcide Degasperi
1.2
Riccardo Lucca
03
06
Ronde de l'Oise
2.2
04
Grosser Preis des Kantons Aargau
1.1
Ide Schelling
04
Grand Prix International de la Ville d'Alger
1.2
04
06
Sri Lanka T-Cup
2.2
04
06
Tour of Malopolska
2.2
Michal Schlegel
05
11
Tour d'Algérie de Cyclisme
2.2
05
National Road Championships - Peru TT
CN
05
Dwars door het Hageland
1.Pro
Rasmus Tiller
06
Elfstedenronde
1.1
Tim Merlier
06
Rund um Köln
1.1
06
Memorial Philippe Van Coningsloo
1.2
06
Midden-Brabant Poort Omloop
1.2
06
13
Tour de Suisse
2.UWT
Richard Carapaz
06
National Road Championships - Peru
CN
08
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
1.1
Miguel Angel López Moreno
09
13
Five Rings of Moscow
2.2
Igor Frolov
09
13
Baloise Belgium Tour
2.Pro
Remco Evenepoel
09
13
Tour of Slovenia
2.Pro
Tadej Pogacar
09
13
ZLM Tour
2.Pro
10
13
La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi
2.1
Antonio Pedrero Lopez
10
13
Oberösterreichrundfahrt
2.2
Alexis Guerin
11
National Road Championships - Mexico TT
CN
Ignacio de Jesús Prado Juarez
11
National Road Championships - Panama TT
CN
Robin Christofer Jurado Lopez
12
13
Tour De Malawi
2.2
12
National Road Championships - Israel TT
CN
Omer Goldstein
13
National Road Championships - Belize TT
CN
Oscar Quiroz
13
National Road Championships - El Salvador TT
CN
Raul Edgardo Monroy Ortiz
13
National Road Championships - Panama
CN
Erasmo Franklin Archibold Castillo
15
Paris - Camembert
1.1
Dorian Godon
15
17
Adriatica Ionica Race
2.1
Lorenzo Fortunato
15
National Road Championships - Belarus TT
CN
Yauheni Karaliok
16
73 °Halle-Ingooigem
1.1
16
National Road Championships - Belgium TT
CN
Yves Lampaert
16
National Road Championships - Iceland TT
CN
Rúnar Örn Águstsson
16
National Road Championships - Kazakhstan TT
CN
Daniil Fominykh
16
National Road Championships - Latvia TT
CN
Toms Skujins
16
National Road Championships - Netherlands TT
CN
Tom Dumoulin
16
National Road Championships - Switzerland TT
CN
Stefan Küng
17
National Road Championships - Colombia TT
CN
Walter Alejandro Vargas Alzate
17
National Road Championships - Czech Republic TT
CN
Josef Cerny
17
National Road Championships - Czech Republic TT U23
CN
Tomas Kopecky
17
National Road Championships - Denmark TT
CN
Kasper Asgreen
17
National Road Championships - Ecuador TT
CN
Jorge Montenegro
17
National Road Championships - Estonia TT
CN
Rein Taaramae
17
National Road Championships - France TT
CN
Benjamin Thomas
17
National Road Championships - Hungary TT
CN
Erik Fetter
17
National Road Championships - Lithuania TT
CN
Evaldas Siskevicius
17
National Road Championships - Luxembourg TT
CN
Kevin Geniets
17
National Road Championships - Norway TT
CN
Tobias Foss
17
National Road Championships - Poland TT
CN
Maciej Bodnar
17
National Road Championships - Russia TT
CN
Aleksander Vlasov
17
National Road Championships - Slovakia TT
CN
Ronald Kuba
17
National Road Championships - Slovenia TT
CN
Jan Tratnik
17
National Road Championships - Ukraine TT
CN
Mykhaylo Kononenko
17
National Road Championships - USA TT
CN
Lawson Craddock
18
National Road Championships - Austria TT
CN
Matthias Brandle
18
National Road Championships - Belarus
CN
Stanislau Bazhkou
18
National Road Championships - Croatia TT
CN
Stojanov Toni
18
National Road Championships - Finland TT
CN
Matti Hietajärvi
18
National Road Championships - Greece TT
CN
Polychronis Tzortzakis
18
National Road Championships - Italy TT
CN
Matteo Sobrero
18
National Road Championships - Kosovo TT
CN
Alban Delija
18
National Road Championships - North Macedonia TT
CN
Andrej Petrovski
18
National Road Championships - Portugal TT
CN
João Almeida
18
National Road Championships - Serbia TT
CN
Ognjen Ilic
18
National Road Championships - Spain TT
CN
Ion Izagirre Insausti
18
National Road Championships - Venezuela TT
CN
Jeison José Rujano
19
National Road Championships - Albania TT
CN
Ylber Sefa
19
National Road Championships - Bulgaria TT
CN
Petar Dimitrov
19
National Road Championships - Ecuador
CN
Jefferson Alexander Cepeda
19
National Road Championships - Georgia TT
CN
Nika Sitchinava
19
National Road Championships - Germany TT
CN
Tony Martin
19
National Road Championships - Grenada TT
CN
Tessimy Viechweg
19
National Road Championships - Honduras TT
CN
19
National Road Championships - Israel
CN
Vladislav Logionov
19
National Road Championships - Luxembourg
CN
Kevin Geniets
19
National Road Championships - Montenegro TT
CN
Goran Cerovic
19
National Road Championships - Rwanda TT
CN
19
National Road Championships - Turkey TT
CN
Ahmet Orken
19
National Road Champoinships - British Virgin Islands TT
CN
20
National Road Championships - Austria
CN
Patrick Konrad
20
National Road Championships - Belgium
CN
Wout Van Aert
20
National Road Championships - Belize
CN
Justin Williams
20
National Road Championships - Bulgaria
CN
Spas Gyurov
20
National Road Championships - Burkina Faso
CN
Paul Daumont
20
National Road Championships - Colombia
CN
Aristobulo Cala
20
National Road Championships - Croatia
CN
Viktor Potocki
20
National Road Championships - Czech Republic
CN
Michael Kukrle
20
National Road Championships - Denmark
CN
Mads Würtz Schmidt
20
National Road Championships - El Salvador
CN
Carlos Alvergue
20
National Road Championships - Estonia
CN
Mihkel Raim
20
National Road Championships - France
CN
Rémi Cavagna
20
National Road Championships - Georgia
CN
Nika Sitchinava
20
National Road Championships - Germany
CN
Maximilian Schachmann
20
National Road Championships - Greece
CN
Georgios Boutopoulos
20
National Road Championships - Grenada
CN
Tevin Hueton
20
National Road Championships - Guatemala
CN
Alex Julajuj
20
National Road Championships - Guatemala TT
CN
Manuel Rodas Ochoa
20
National Road Championships - Honduras
CN
20
National Road Championships - Hungary
CN
Viktor Filutas
20
National Road Championships - Italy
CN
Sonny Colbrelli
20
National Road Championships - Kazakhstan
CN
Yevgeniy Fedorov
20
National Road Championships - Kosovo
CN
Alban Delija
20
National Road Championships - Latvia
CN
Toms Skujins
20
National Road Championships - Lithuania
CN
Ignatas Konovalovas
20
National Road Championships - Mexico
CN
Frayre Moctezuma Eder
20
National Road Championships - Montenegro
CN
Slobodan Milonjic
20
National Road Championships - Netherlands
CN
Timo Roosen
20
National Road Championships - North Macedonia
CN
Predrag Dimevski
20
National Road Championships - Norway
CN
Tobias Foss
20
National Road Championships - Poland
CN
Maciej Paterski
20
National Road Championships - Portugal
CN
José Fernandes Neves
20
National Road Championships - Russia
CN
Artem Nych
20
National Road Championships - Rwanda
CN
20
National Road Championships - Serbia
CN
Dusan Rajovic
20
National Road Championships - Slovakia
CN
Peter Sagan
20
National Road Championships - Slovenia
CN
Matej Mohoric
20
National Road Championships - Spain
CN
Omar Fraile Matarranza
20
National Road Championships - Sweden
CN
Victor Hillerström Rundh
20
National Road Championships - Switzerland
CN
Silvan Dillier
20
National Road Championships - Turkey
CN
Onur Balkan
20
National Road Championships - Ukraine
CN
Andrii Ponomar
20
National Road Championships - USA
CN
Joey Rosskopf
20
National Road Championships - Venezuela
CN
Luis Gomez
20
National Road Champoinships - British Virgin Islands
CN
20
National Road Championships - Finland
Joonas Henttala
21
National Road Championships - Albania
CN
Ylber Sefa
21
National Road Championships - Iceland
CN
Ingvar Omarsson
23
26
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2.2
Jan Barta
23
27
Volta ao Alentejo
2.2
Mauricio Moreira
24
Giro dell'Appennino
1.1
Ben Hermans
24
National Road Championships - Bosnia and Herzegovina TT
CN
Vedad Karic
24
National Road Championships - Mongolia TT
CN
Maral-Erdene Batmunkh
25
National Road Championships - Eritrea TT
CN
Merhawi Kudus Ghebremedhin
26
18
Tour de France
2.UWT
Tadej Pogacar
26
National Road Championships - Antigua and Barbuda TT
CN
Robert Marsh
26
National Road Championships - Bosnia and Herzegovina
CN
Vedad Karic
26
National Road Championships - Malaysia
CN
26
National Road Championships - Puerto Rico TT
CN
Abner Gonzalez Rivera
27
Axion SWISS Bank Gran Premio Città di Lugano
1.1
Gianni Moscon
27
National Road Championships - Antigua and Barbuda
CN
Emmanuel Gayral
27
National Road Championships - Bermuda
CN
Dominique Mayho
27
National Road Championships - Eritrea
CN
Dawit Yemane
27
National Road Championships - Iran
CN
Saeid Safarzadeh
27
National Road Championships - Lebanon TT
CN
Karim Chehade
27
National Road Championships - Malaysia TT
CN
27
National Road Championships - Mongolia
CN
Enkhtaivan Bolor-Erdene
27
National Road Championships - Puerto Rico
CN
Abner Gonzalez Rivera
27
National Road Championships - Singapore
CN
28
29
In the footsteps of the Romans
2.2
Immanuel Stark
28
National Road Championships - Iran TT
CN
Behnam Ariyan
30
04
68th Tour of Bulgaria
2.2
Immanuel Stark
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Kalender
Zegestand
WK
UCI World Tour Ranking