En
|
Fr
|
Nl
Home
Cette Semaine
Route
Cyclo Cross
Mountainbike
Equipes
Liste des Transferts
WVcycling
Calendrier
Classement des Victoires
World Tour Ranking
UCI World Team
UCI Pro Team
UCI Continental Team
UCI Womens Team
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendrier
Classement des Victoires
UCI Ranking
Coupe du Monde
Superprestige
X2O Trofee
Calendrier
Classement des Victoires
Redaction
Contacter
Men Elite
Women Elite
Tour de Romandie
Information des étapes
Prologue
Étape 1
Étape 2
Étape 3
Étape 4
Étape 5
01/05
Vevey
Châtel
157.9 km
Resultats
Classement
Montagne
1
Simon Spilak
Lampre - Farnese Vini
4u05'25"
2
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
op 13"
3
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
z.t
4
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 15"
6
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
op 22"
7
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
8
Janez Brajkovic
Team RadioShack
z.t
9
Michael Rogers
Team HTC - Columbia
z.t
10
Jérémy Roy
FDJ
z.t
11
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
12
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
13
Sandy Casar
FDJ
z.t
14
Denis Menchov
Rabobank
z.t
15
Pieter Weening
Rabobank
z.t
16
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
17
José Luis Rubiera Vigil
Team RadioShack
z.t
18
Haimar Zubeldia Agirre
Team RadioShack
z.t
19
Tiago José Pinto Machado
Team RadioShack
z.t
20
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
22
Marco Pinotti
Team HTC - Columbia
z.t
23
Morris Possoni
Sky Professional Cycling Team
z.t
24
Dario David Cioni
Sky Professional Cycling Team
z.t
25
Juan Mauricio Soler Hernandez
Caisse d'Epargne
z.t
26
Eros Capecchi
Footon - Servetto
op 29"
27
Sylwester Szmyd
Liquigas - Doimo
z.t
28
Markus Eibegger
Footon - Servetto
z.t
29
Christophe Moreau
Caisse d'Epargne
op 22"
30
Mario Aerts
Omega Pharma - Lotto
op 1'20"
31
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
op 2'03"
32
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
op 2'25"
33
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
34
Ivan Basso
Liquigas - Doimo
op 2'28"
35
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
op 3'03"
36
Branislau Samoilau
Quick Step
z.t
37
Ben Swift
Sky Professional Cycling Team
op 3'06"
38
Thomas Rohregger
Team Milram
op 3'07"
39
Mathias Frank
BMC Racing Team
z.t
40
Rémy Di Gregorio
FDJ
z.t
41
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
42
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
z.t
43
Alexandre Moos
BMC Racing Team
z.t
44
Fabio Felline
Footon - Servetto
z.t
45
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
z.t
46
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
op 3'53"
47
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank
op 4'04"
48
Giampaolo Caruso
Team Katusha
op 4'23"
49
Artem Ovechkin
Team Katusha
z.t
50
Matthew Busche
Team RadioShack
z.t
51
Steve Morabito
BMC Racing Team
z.t
52
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
53
Marco Marzano
Lampre - Farnese Vini
op 5'39"
54
Alexandr Pliuschin
Team Katusha
z.t
55
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
56
Adriano Malori
Lampre - Farnese Vini
z.t
57
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
58
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
z.t
59
Maxim Gourov
Astana
z.t
60
Alexsandr Dyachenko
Astana
z.t
61
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
62
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
63
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
64
André Steensen
Team Saxo Bank
op 9'02"
65
Michael Schär
BMC Racing Team
z.t
66
Valentin Iglinskiy
Astana
z.t
67
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
68
Matthias Brandle
Footon - Servetto
z.t
69
Maciej Bodnar
Liquigas - Doimo
z.t
70
Adam Hansen
Team HTC - Columbia
op 11'31"
71
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
72
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
73
Nicolas Portal
Sky Professional Cycling Team
z.t
74
Markel Irizar Aranburu
Team RadioShack
z.t
75
Rubén Plaza Molina
Caisse d'Epargne
z.t
76
Oliver Zaugg
Liquigas - Doimo
z.t
77
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
78
Davide Appollonio
Cervélo Test Team
z.t
79
Anders Lund
Team Saxo Bank
z.t
80
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
81
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team RadioShack
z.t
82
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
83
Charles Wegelius
Omega Pharma - Lotto
z.t
84
Peter Kennaugh
Sky Professional Cycling Team
z.t
85
Bauke Mollema
Rabobank
z.t
86
Markus Fothen
Team Milram
op 11'44"
87
Francis Mourey
FDJ
op 13'05"
88
Christophe Brandt
Omega Pharma - Lotto
z.t
89
Arthur Vichot
FDJ
z.t
90
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
91
Marco Velo
Quick Step
op 17'47"
92
Andrey Zeits
Astana
z.t
93
Andreas Stauff
Quick Step
z.t
94
Dominik Roels
Team Milram
z.t
95
Serge Pauwels
Sky Professional Cycling Team
z.t
96
Tom Stamsnijder
Rabobank
z.t
97
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
op 19'43"
98
Stefan Denifl
Cervélo Test Team
z.t
99
Oscar Pujol Muñoz
Cervélo Test Team
op 19'45"
100
Mauro Facci
Quick Step
op 20'34"
101
Alessandro Vanotti
Liquigas - Doimo
op 20'36"
102
Kirk Carlsen
Garmin - Transitions
z.t
103
Fabio Sabatini
Liquigas - Doimo
z.t
104
Simon Zahner
BMC Racing Team
z.t
105
Manuel Antonio Cardoso Leal
Footon - Servetto
z.t
106
Sergey Renev
Astana
z.t
107
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
108
Danilo Hondo
Lampre - Farnese Vini
z.t
109
Bert Grabsch
Team HTC - Columbia
z.t
110
Chad Beyer
BMC Racing Team
z.t
111
Thomas Vedel Kvist
Quick Step
z.t
112
Noe Gianetti
Footon - Servetto
z.t
113
Robert Förster
Team Milram
z.t
114
Enrico Magazzini
Lampre - Farnese Vini
z.t
115
Roger Hammond
Cervélo Test Team
z.t
116
Matthias Russ
Team Milram
z.t
117
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
118
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank
z.t
119
Mark Renshaw
Team HTC - Columbia
z.t
120
Andrei Kunitski
Quick Step
z.t
121
Michael Morkov
Team Saxo Bank
z.t
122
Scott Davis
Astana
z.t
123
Frantisek Rabon
Team HTC - Columbia
z.t
124
Travis Meyer
Garmin - Transitions
z.t
125
Robert Hunter
Garmin - Transitions
z.t
126
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Transitions
op 20'48"
127
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
128
Rene Mandri
Ag2r - La Mondiale
z.t
129
Michiel Elijzen
Omega Pharma - Lotto
z.t
130
Michel Kreder
Garmin - Transitions
z.t
131
Rick Flens
Rabobank
z.t
132
Laszlo Bodrogi
Team Katusha
z.t
133
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
z.t
134
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
135
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
136
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
137
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
138
Bernhard Eisel
Team HTC - Columbia
z.t
Gerald Ciolek
Team Milram
DNF
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
DNF
Francesco Gavazzi
Lampre - Farnese Vini
DNF
Danilo Napolitano
Team Katusha
DNF
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
DNF
Gert Steegmans
Team RadioShack
DNF
Jack Bobridge
Garmin - Transitions
DNS
Mark Cavendish
Team HTC - Columbia
DNS
Allan Davis
Astana
DNS
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
DNS
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
DNS
Jeffry Louder
BMC Racing Team
DNS
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
DNS
Svein Tuft
Garmin - Transitions
DNS
Wouter Weylandt
Quick Step
DNS
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd vijfde, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Info
Parcours
Étapes
Resultats
Palmares