En
|
Fr
|
Nl
Home
Cette Semaine
Route
Cyclo Cross
Mountainbike
Equipes
Liste des Transferts
WVcycling
Calendrier
Classement des Victoires
World Tour Ranking
UCI World Team
UCI Pro Team
UCI Continental Team
UCI Womens Team
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendrier
Classement des Victoires
UCI Ranking
Coupe du Monde
Superprestige
X2O Trofee
Calendrier
Classement des Victoires
Redaction
Contacter
Men Elite
Women Elite
Tour Down Under
Information des étapes
Étape 1
Étape 2
Étape 3
Étape 4
Étape 5
Étape 6
23/01
Snapper Point
Willunga
148 km
Resultats
Classement
Points
Montagne
1
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
3u29'39"
2
Luke Roberts
Team Milram
op 2"
4
Cadel Evans
BMC Racing Team
op 4"
5
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
op 6"
6
Markus Fothen
Team Milram
z.t
7
Sébastien Rosseler
Team RadioShack
z.t
8
Cameron Meyer
Garmin - Transitions
z.t
9
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
op 9"
10
Fabio Sabatini
Liquigas - Doimo
z.t
11
Robert Hunter
Garmin - Transitions
z.t
12
Robbie McEwen
Team Katusha
z.t
13
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
14
Baden Cooke
Team Saxo Bank
z.t
15
Peter McDonald
Drapac Porsche Cycling
z.t
16
Julian Dean
Garmin - Transitions
z.t
17
André Greipel
Team HTC - Columbia
z.t
18
Daryl Impey
Team RadioShack
z.t
19
Jurgen Roelandts
Omega Pharma - Lotto
z.t
20
Aitor Perez Arrieta
Footon - Servetto
z.t
22
Yuriy Krivtsov
Ag2r - La Mondiale
z.t
23
Andriy Grivko
Astana
z.t
24
Maciej Paterski
Liquigas - Doimo
z.t
25
Josep Jufre Pou
Astana
z.t
26
Wesley Sulzberger
FDJ
z.t
27
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
z.t
28
Jurgen Van De Walle
Quick Step
z.t
29
George Hincapie
BMC Racing Team
z.t
30
Eduard Vorganov
Team Katusha
z.t
31
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
z.t
32
Jose Alberto Benitez Roman
Footon - Servetto
z.t
33
Lance Armstrong
Team RadioShack
z.t
34
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Rene Mandri
Ag2r - La Mondiale
z.t
36
Arthur Vichot
FDJ
z.t
37
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
38
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
40
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
41
Gorazd Stangelj
Astana
z.t
42
Jesus Hernandez Blazquez
Astana
z.t
43
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
44
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
45
Tomas Vaitkus
Team RadioShack
z.t
46
Sergey Klimov
Team Katusha
z.t
47
Yaroslav Popovych
Team RadioShack
z.t
48
Hayden Roulston
Team HTC - Columbia
z.t
49
Rohan Dennis
Team Jayco - Skins
z.t
50
Matthew Lloyd
Omega Pharma - Lotto
op 27"
51
Michael Rogers
Team HTC - Columbia
op 37"
52
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 1'21"
53
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
54
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
op 1'35"
55
Jack Bobridge
Garmin - Transitions
op 1'48"
56
Anders Lund
Team Saxo Bank
op 1'52"
57
Matthew Harley Goss
Team HTC - Columbia
z.t
58
Stef Clement
Rabobank
op 2'21"
59
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
60
Graeme Brown
Rabobank
z.t
61
Christopher Sutton
Sky Professional Cycling Team
z.t
62
Simon Clarke
ISD - Neri
z.t
63
Jonas Ljungblad
Omega Pharma - Lotto
z.t
64
Jonathan Cantwell
Fly V Australia
z.t
65
Thomas Frei
BMC Racing Team
z.t
66
Thomas Rohregger
Team Milram
z.t
67
Russell Downing
Sky Professional Cycling Team
z.t
68
Gert Steegmans
Team RadioShack
z.t
69
Mickael Delage
Omega Pharma - Lotto
z.t
70
Olivier Kaisen
Omega Pharma - Lotto
z.t
71
Bernhard Eisel
Team HTC - Columbia
z.t
72
Mauro Santambrogio
BMC Racing Team
z.t
73
Jurgen Van Goolen
Omega Pharma - Lotto
z.t
74
Ben Swift
Sky Professional Cycling Team
z.t
75
Timothy Roe
Trek-Livestrong U23
z.t
76
Christian Meier
Garmin - Transitions
z.t
77
David Vitoria
Footon - Servetto
z.t
78
Christopher Froome
Sky Professional Cycling Team
z.t
79
Addy Engels
Quick Step
z.t
80
Allan Davis
Astana
z.t
81
Dominik Roels
Team Milram
op 6'23"
82
Nicolas Jonathan Castroviejo
Euskaltel - Euskadi
z.t
83
David Kemp
Fly V Australia
z.t
84
Alexandr Pliuschin
Team Katusha
z.t
85
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
86
Jason McCartney
Team RadioShack
z.t
87
Kristijan Koren
Liquigas - Doimo
z.t
88
Karsten Kroon
BMC Racing Team
z.t
89
Gerben Löwik
Omega Pharma - Lotto
z.t
90
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
z.t
91
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
92
Manuel Antonio Cardoso Leal
Footon - Servetto
z.t
93
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
z.t
94
Trent Lowe
Garmin - Transitions
z.t
95
Mikael Cherel
FDJ
z.t
96
Mathew Hayman
Sky Professional Cycling Team
z.t
97
Davide Viganò
Sky Professional Cycling Team
z.t
98
Jos van Emden
Rabobank
z.t
99
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
100
Denis Galimzyanov
Team Katusha
z.t
101
Valeriy Dmitriyev
Astana
z.t
102
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
103
Frank Høj
Team Saxo Bank
z.t
104
Martin Pedersen (1)
Footon - Servetto
z.t
105
Rick Flens
Rabobank
z.t
106
Nikolas Maes
Quick Step
z.t
107
Tom Leezer
Rabobank
z.t
108
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
109
Kevin Van Impe
Quick Step
z.t
110
Pierre Cazaux
FDJ
op 8'07"
111
Anthony Roux
FDJ
z.t
112
Mauro Facci
Quick Step
op 9'19"
113
Marcel Sieberg
Team HTC - Columbia
z.t
114
Thomas Vedel Kvist
Quick Step
z.t
115
Michele Merlo
Footon - Servetto
z.t
116
Martin Kohler
BMC Racing Team
z.t
117
Michael Matthews
Team Jayco - Skins
z.t
118
Bert Grabsch
Team HTC - Columbia
z.t
119
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
120
Jacopo Guarnieri
Liquigas - Doimo
z.t
121
Daniel Sesma
Euskaltel - Euskadi
z.t
122
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
z.t
123
Robert Förster
Team Milram
z.t
124
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
125
Björn Schröder
Team Milram
z.t
126
David Gutierrez Palacios
Footon - Servetto
z.t
127
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
128
Matthew Wilson
Garmin - Transitions
z.t
129
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd derde, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Info
Parcours
Étapes
Resultats
Palmares