En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro d'Italia
Stage information
Stage 1
Stage 2
Stage 3
Stage 4
Stage 5
Stage 6
Stage 7
Stage 8
Stage 9
Stage 10
Stage 11
Stage 12
Stage 13
Stage 14
Stage 15
Stage 16
Stage 17
Stage 18
Stage 19
Stage 20
Stage 21
29/05
Cuneo
Torino
150 km
Result
Final Classification
Points
Mountain
Young Riders
1
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
3u48'18"
2
Matteo Trentin
Etixx - Quick Step
z.t
3
Sacha Modolo
Lampre - Merida
z.t
4
Alexander Porsev
Team Katusha
z.t
5
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
6
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
z.t
7
Rick Zabel
BMC Racing Team
z.t
8
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
z.t
9
Jay McCarthy
Tinkoff
z.t
10
Alberto Bettiol
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
11
Matteo Busato
Wilier Triestina - Southeast
z.t
12
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
z.t
13
Bob Jungels
Etixx - Quick Step
z.t
14
Arnaud Courteille
FDJ
z.t
15
Jacobus Venter
Dimension Data
z.t
16
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
17
Tim Wellens
Lotto - Soudal
z.t
18
David Lopez Garcia
Team Sky
z.t
19
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
20
Tanel Kangert
Astana Pro Team
z.t
21
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha
z.t
22
Rafal Majka
Tinkoff
z.t
23
Tobias Ludvigsson
Team Giant - Alpecin
z.t
24
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
z.t
25
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
26
Jos van Emden
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
27
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
z.t
28
Grega Bole
Nippo - Vini Fantini
z.t
29
Vincenzo Nibali
Astana Pro Team
z.t
30
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
31
Michele Scarponi
Astana Pro Team
z.t
32
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
z.t
33
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
34
Pavel Kochetkov
Team Katusha
z.t
35
Mirco Maestri
Bardiani - CSF
z.t
36
Kanstantsin Sivtsov
Dimension Data
z.t
37
Mickael Delage
FDJ
z.t
38
Olivier Le Gac
FDJ
z.t
39
Pim Ligthart
Lotto - Soudal
z.t
40
Stefan Küng
BMC Racing Team
z.t
41
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
z.t
42
Roger Kluge
IAM Cycling
z.t
43
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
44
Nicholas Roche
Team Sky
z.t
45
Simon Clarke
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
46
Kristian Sbaragli
Dimension Data
z.t
47
Ramunas Navardauskas
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
48
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
49
Pavel Brutt
Tinkoff
z.t
50
Heinrich Haussler
IAM Cycling
z.t
51
Manuel Quinziato
BMC Racing Team
z.t
52
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
53
Alessandro De Marchi
BMC Racing Team
z.t
54
Manuele Boaro
Tinkoff
z.t
55
Matej Mohoric
Lampre - Merida
z.t
56
Paolo Simion
Bardiani - CSF
z.t
57
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani - CSF
z.t
58
Stefano Pirazzi
Bardiani - CSF
z.t
59
Eros Capecchi
Astana Pro Team
z.t
60
José Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
61
Alexander Kolobnev
Gazprom - Rusvelo
z.t
62
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
63
Alexander Foliforov
Gazprom - Rusvelo
z.t
64
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
65
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
66
Manuel Senni
BMC Racing Team
z.t
67
Riccardo Zoidl
Trek - Segafredo
z.t
68
Jack Bobridge
Trek - Segafredo
z.t
69
Chad Haga
Team Giant - Alpecin
z.t
70
Nicola Boem
Bardiani - CSF
z.t
71
Jay Robert Thomson
Dimension Data
z.t
72
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
z.t
73
Maxim Belkov
Team Katusha
z.t
74
Artem Ovechkin
Gazprom - Rusvelo
z.t
75
Cheng Ji
Team Giant - Alpecin
z.t
76
Simone Andreetta
Bardiani - CSF
z.t
77
Davide Formolo
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
78
Christian Knees
Team Sky
z.t
79
Davide Malacarne
Astana Pro Team
z.t
80
Rubén Plaza Molina
ORICA BikeExchange
z.t
81
Damien Howson
ORICA BikeExchange
z.t
82
Michael Hepburn
ORICA BikeExchange
z.t
83
Amets Txurruka Ansola
ORICA BikeExchange
z.t
84
Jhoan Esteban Chaves Rubio
ORICA BikeExchange
z.t
85
Svein Tuft
ORICA BikeExchange
z.t
86
Rigoberto Urán
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
87
Alexander Serov
Gazprom - Rusvelo
z.t
88
Pieter Serry
Etixx - Quick Step
z.t
89
Nathan Brown
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
90
Ian Boswell
Team Sky
z.t
91
Joe Dombrowski
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
92
Georg Preidler
Team Giant - Alpecin
z.t
93
Gianluca Brambilla
Etixx - Quick Step
z.t
94
Sonny Colbrelli
Bardiani - CSF
z.t
95
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
96
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
97
Murilo Antonio Fischer
FDJ
z.t
98
Laurent Didier
Trek - Segafredo
z.t
99
Daniel Oss
BMC Racing Team
z.t
100
John Darwin Atapuma Hurtado
BMC Racing Team
z.t
101
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Dimension Data
z.t
102
Sergey Firsanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
103
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
104
Bakhtiyar Kozhatayev
Astana Pro Team
z.t
105
Pawel Poljanski
Tinkoff
z.t
106
Matteo Tosatto
Tinkoff
z.t
107
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
z.t
108
Ignatas Konovalovas
FDJ
z.t
109
Stefan Denifl
IAM Cycling
z.t
110
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
111
Igor Anton Hernandez
Dimension Data
z.t
112
Tom Stamsnijder
Team Giant - Alpecin
z.t
113
Albert Timmer
Team Giant - Alpecin
z.t
114
Marco Coledan
Trek - Segafredo
z.t
115
Steven Kruijswijk
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
116
Martijn Keizer
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
117
Twan Castelijns
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
118
Primož Roglič
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
119
Bram Tankink
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
120
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
z.t
121
Jakob Fuglsang
Astana Pro Team
z.t
122
Daniel Felipe Martinez
Wilier Triestina - Southeast
z.t
123
Giovanni Visconti
Movistar Team
z.t
124
Valerio Conti
Lampre - Merida
z.t
125
Simone Petilli
Lampre - Merida
z.t
126
Jesus Hernandez Blazquez
Tinkoff
z.t
127
Evgeny Petrov
Tinkoff
z.t
128
Ivan Rovny
Tinkoff
z.t
129
Cristian Rodriguez Martin
Wilier Triestina - Southeast
z.t
130
Rory Sutherland
Movistar Team
z.t
131
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
132
Hugo Houle
Ag2r - La Mondiale
z.t
133
Carlos Verona Quintanilla
Etixx - Quick Step
z.t
134
Lukasz Wisniowski
Etixx - Quick Step
z.t
135
Gianfranco Zilioli
Nippo - Vini Fantini
z.t
136
Anton Vorobyev
Team Katusha
z.t
137
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
138
Marcel Wyss
IAM Cycling
z.t
139
Vegard Stake Laengen
IAM Cycling
z.t
140
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
141
Benoît Vaugrenard
FDJ
z.t
142
Adam Hansen
Lotto - Soudal
z.t
143
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
144
Julen Amezqueta Moreno
Wilier Triestina - Southeast
z.t
145
Mikel Nieve Ituralde
Team Sky
z.t
146
Egor Silin
Team Katusha
z.t
147
Songezo Jim
Dimension Data
z.t
148
Rein Taaramae
Team Katusha
z.t
149
Enrico Battaglin
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
150
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
151
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
152
Ilia Koshevoy
Lampre - Merida
z.t
153
Sam Bewley
ORICA BikeExchange
z.t
154
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
z.t
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
DNF
Jasha Sütterlin
Movistar Team
DNF
Johann van Zyl
Dimension Data
DNF
Giacomo Nizzolo won de rit, maar werd gedeclasseerd wegens onregelmatig spurten.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
Info
Parcours
Stages
Start List
Result
Palmares