En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Omloop van het Houtland Lichtervelde
Result
1
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
4u15'42"
2
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
z.t
3
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
4
André Greipel
Lotto - Soudal
op 8"
5
Max Walscheid
Team Sunweb
z.t
6
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Alexander Geuens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
8
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
z.t
9
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
10
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
11
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
12
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
13
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
14
Jarl Salomein
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
15
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
16
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
17
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
18
Arvid de Kleijn
Baby - Dump Cycling Team
z.t
19
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
20
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
21
Dennis Coenen
Cibel-Cebon
z.t
22
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
23
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
24
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
25
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
26
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
27
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
28
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
z.t
29
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
30
Jasper Hamelink
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
31
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
32
Mike Teunissen
Team Sunweb
z.t
33
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
34
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
35
Brent Van de Kerkhove
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
36
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
37
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
38
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
39
Wayne Stijns
Team Differdange - Losch
z.t
40
Oivind Lukkedal
Team Coop
z.t
41
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
42
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
43
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
44
Balázs Rozsa
Team Differdange - Losch
z.t
45
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
46
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
47
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
48
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
49
John Mandrysch
Leopard Pro Cycling
z.t
50
Nicolas Vereecken
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
51
Jonas Abrahamsen
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
52
Tom Thill
Team Differdange - Losch
z.t
53
Bert De Backer
Team Sunweb
z.t
54
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
55
Carmelo Foti
Leopard Pro Cycling
z.t
56
Erlend Blikra
Team Coop
z.t
57
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
58
Joeri Calleeuw
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
59
Gabriel Reguero Corral
Team Differdange - Losch
z.t
60
Audun Brekke Flotten
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
61
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
62
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
op 15"
63
Ramon Sinkeldam
Team Sunweb
op 16"
64
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
z.t
65
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
66
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
op 19"
67
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
68
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
op 22"
69
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
70
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
71
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
72
Christophe Premont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
73
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
74
Jos van Emden
Team LottoNL - Jumbo
z.t
75
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
z.t
76
Adriaan Janssen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
77
Mathias Van Gompel
Lotto - Soudal U23
z.t
78
Seppe Verschuere
Cibel-Cebon
z.t
79
Jarno Gmelich
Metec - TKH p/b Mantel
op 26"
80
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
81
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
82
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
83
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
z.t
84
Brecht Ruyters
Cibel-Cebon
z.t
85
Thomas Joly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
86
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
87
Berden de Vries
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
88
Roy Curvers
Team Sunweb
op 30"
89
Lennert Teugels
Veranda's Willems - Crelan
op 38"
90
Sander Armée
Lotto - Soudal
op 40"
91
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
92
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
93
Otto Vergaerde
Veranda's Willems - Crelan
z.t
94
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
95
Thijs de Lange
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
96
Jimmy Janssens
Cibel-Cebon
z.t
97
Robby Cobbaert
Cibel-Cebon
z.t
98
Lionel Taminiaux
WB Veranclassic Aquality Protect
op 47"
99
Lars Boom
Team LottoNL - Jumbo
op 1'06"
100
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
101
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
102
Robbert de Greef
Baby - Dump Cycling Team
z.t
103
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
op 2'45"
104
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
op 3'17"
105
Sondre Kristiansen
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
106
Albert Timmer
Team Sunweb
z.t
Ciske Aneca
Tarteletto - Isorex
DNF
Ole Andre Austevoll
Team Coop
DNF
Phil Bauhaus
Team Sunweb
DNF
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
DNF
Claudio Catania
Team Differdange - Losch
DNF
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Ivan Centrone
Team Differdange - Losch
DNF
Jan Dieteren
Leopard Pro Cycling
DNF
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
DNF
Krister Hagen
Team Coop
DNF
Merijn Korevaar
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Dylan Kowalski
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Alexander Maes
Cibel-Cebon
DNF
Rick Ottema
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Cedric Raymackers
Team Differdange - Losch
DNF
Even Rege
Team Coop
DNF
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
DNF
Anton Tunset
Team Coop
DNF
Jordi Van Dingenen
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Laurent Vandenbak
Leopard Pro Cycling
DNF
Matthias Vandewalle
Tarteletto - Isorex
DNF
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
DNF
Kevin Verwaest
Tarteletto - Isorex
DNF
Zico Waeytens
Team Sunweb
DNF
Luc Wirtgen
Leopard Pro Cycling
DNF
Bart De Clercq
Lotto - Soudal
DNF
Robbie van Bakel
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Info
Parcours
Result
Palmares