WVcycling.com
wieleruitslagen.be
  WIELRENNEN
 - Home
 - Deze Week
 - Deze Maand
 - Ploegen
 - Interviews
 - Dagboeken
 - Chasse Patat
 - Specials
 - WVbizar
 - Erelijsten
 - UCI ProTour
 - Updates
  KALENDER
 - Januari
 - Februari
 - Maart
 - April
 - Mei
 - Juni
 - Juli
 - Augustus
 - September
 - Oktober
 - November
 - December
 - NK's
 - Criteriums
 - Veldrijden
 - Beloften
 - Junioren
  WEBSITE
 - Nieuws
 - Links
 - RSS
 - Adverteren
 - Vacature
 - Redactie
 - Contact
  SPECIALS

    Kuurne-Brussel-Kuurne 2008

België    
 
 
De Jongh: "Onze gram gehaald"

In de Omloop Het Volk verloren gereden tijdens de finale, een dag later tussen Brussel en Kuurne orde op zaken gesteld en de zege meegegraaid. Steven de Jongh was de verrassende pion die dit scenario voor Quick Step klaarde.

"In 2004 won ik hier ook, toen echter in andere omstandigheden. Het was ijzig koud en ik klopte Bettini, Löwik en O'Grady in de sprint. Dat was een van m'n mooiste zeges, al mag die van vandaag ook bijgeschreven worden", deed een dolgelukkige De Jongh het relaas.

"Vandaag nam ik veel kopwerk voor m'n rekening, en toen glipte ik mee met Langeveld. Het is totaal tegen mijn stijl in, maar ik kon niet overnemen. Hij reed echt hard en ik kon het niet riskeren of we hadden niet gewonnen. "Niet overnemen, we rekenen op je", zei ploegleider Dirk De Mol ook tegen me."

De 34-jarige Nederlander is uiteindelijk de redder van het Belgische openingsweekend voor Quick Step. "Dit is toch een positieve afsluiter van dit weekend. Gisteren namen we onze verantwoordelijkheid, maar het liep niet zoals we het wilden. Al was aan Gilbert volgens mij toch niets te doen. Wat hij presteerde ... een dikke chapeau!"

"Vandaag hebben we gekoerst als een ploeg, het initiatief genomen en onze gram gehaald. Deze is voor mijn zoon Jorne, die onlangs zijn been brak", aldus Steven de Jongh.

Wim Van Vlierberghe

Langeveld: "Meer zat er niet in"

Toen Sebastian Langeveld gisteren doorreed met Steven de Jongh in zijn wiel wist iedereen dat hij tekende voor een tweede plaats. Daar is de talentvolle Nederlander van Rabobank dan ook meer dan tevreden mee. "Meer dan een tweede plaats zat er niet in. Ik wist dat De Jongh rapper was in de sprint", zei een tevreden Langeveld na afloop. "Eén keer vroeg ik hem om over te nemen maar hij weigerde natuurlijk. Toen besloot ik om door te gaan omdat Leif Hoste naderde."

Florian Callens
 

 

wieleruitslagen.be
  ZOEK
   
 
Deze website is het beste te bekijken met een resolutie van 1024 x 768 of hoger      Nedstat Basic - Free web site statistics     © WVcycling.com - wieleruitslagen.be 2002-2007
Gehost door