En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Baloise Belgium Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
25/05
Knokke-Heist
Moorslede
189.7 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Mathieu van der Poel
Beobank - Corendon
4u43'12"
2
Philippe Gilbert
Quick Step Floors
z.t
3
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
z.t
4
Oliver Naesen
Belgium
z.t
5
Olivier Pardini
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
6
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
7
Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
z.t
8
Tony Martin
Katusha - Alpecin
op 3"
9
Julien Vermote
Quick Step Floors
z.t
10
Maarten Wynants
Belgium
op 5"
11
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
op 8"
12
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
13
Philipp Walsleben
Beobank - Corendon
op 13"
14
Tim Merlier
Veranda's Willems - Crelan
op 18"
15
Tom Van Asbroeck
Belgium
z.t
16
Baptiste Planckaert
Katusha - Alpecin
z.t
17
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
18
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
19
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
z.t
20
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
21
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
22
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
23
Gianni Vermeersch
Beobank - Corendon
z.t
24
Brecht Dhaene
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
25
Arjen Livyns
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
26
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
z.t
27
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
28
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
29
Yves Lampaert
Quick Step Floors
z.t
30
Sven Erik Bystrøm
Katusha - Alpecin
z.t
31
Jan Bakelants
Belgium
z.t
32
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
33
Maurits Lammertink
Katusha - Alpecin
z.t
34
Dion Smith
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
35
Toon Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
36
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
37
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
38
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
39
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
40
Bryan Coquard
Direct Energie
z.t
41
Sylvain Chavanel
Direct Energie
z.t
42
Milan Menten
Belgium
z.t
43
Adam Toupalik
Beobank - Corendon
z.t
44
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
45
Anthony Perez
Cofidis
z.t
46
Jens Keukeleire
Belgium
z.t
47
Kevin Ledanois
Fortuneo-Oscaro
z.t
48
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
49
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
50
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
51
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
52
Vincent Baestaens
Telenet Fidea Lions
z.t
53
Rein Taaramae
Katusha - Alpecin
z.t
54
Tim Declercq
Quick Step Floors
z.t
55
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
56
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
57
Elie Gesbert
Fortuneo-Oscaro
z.t
58
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
z.t
59
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
60
Oscar Gatto
Astana Pro Team
z.t
61
Martijn Tusveld
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
62
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
63
Matthias Brandle
Trek - Segafredo
z.t
64
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
65
Lars van der Haar
Telenet Fidea Lions
z.t
66
Simon Spilak
Katusha - Alpecin
z.t
67
Ruben Guerreiro
Trek - Segafredo
z.t
68
Petr Vakoc
Quick Step Floors
z.t
69
Maxime Bouet
Fortuneo-Oscaro
z.t
70
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
71
Corné Van Kessel
Telenet Fidea Lions
z.t
72
Mark Christian
Aqua Blue Sport
z.t
73
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
74
Jimmy Janssens
Cibel-Cebon
z.t
75
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
z.t
76
Truls Engen Korsaeth
Astana Pro Team
z.t
77
Benoît Jarrier
Fortuneo-Oscaro
z.t
78
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
79
Nicolas Cleppe
Telenet Fidea Lions
z.t
80
Angelo Tulik
Direct Energie
z.t
81
Francis Mourey
Fortuneo-Oscaro
z.t
82
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
83
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
84
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
85
Jim Aernouts
Telenet Fidea Lions
z.t
86
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
op 32"
87
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
op 3'48"
88
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
op 5'46"
89
Matti Breschel
Astana Pro Team
z.t
90
Grégory Rast
Trek - Segafredo
z.t
91
Julien Morice
Direct Energie
op 10'44"
92
Julien Mortier
Belgium
z.t
93
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
94
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
z.t
95
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
z.t
96
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
z.t
97
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
z.t
98
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
99
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
100
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini
z.t
101
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
102
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
103
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
104
Niki Terpstra
Quick Step Floors
z.t
105
Rob Leemans
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
106
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
107
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
108
Brecht Ruyters
Cibel-Cebon
z.t
109
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
110
Laurens De Vreese
Astana Pro Team
z.t
111
Antoine Duchesne
Direct Energie
z.t
112
Erwann Corbel
Fortuneo-Oscaro
z.t
113
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
114
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
115
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
116
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
z.t
117
Kevin De Jonghe
Cibel-Cebon
z.t
118
Daan Hoeyberghs
Beobank - Corendon
z.t
119
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
120
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
121
David van der Poel
Beobank - Corendon
z.t
122
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
z.t
123
Alexander Geuens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
124
Jenthe Biermans
Katusha - Alpecin
z.t
125
Loic Chetout
Cofidis
z.t
126
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
z.t
127
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
z.t
128
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
129
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
130
Daniel McLay
Fortuneo-Oscaro
z.t
131
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
132
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
133
Michael Boros
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
134
Aaron Verwilst
Belgium
z.t
135
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
136
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
137
Jurgen Roelandts
Lotto - Soudal
z.t
138
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
139
Stan Godrie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
140
Tom Meeusen
Beobank - Corendon
z.t
141
Marcel Meisen
Beobank - Corendon
z.t
142
Thijs Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
143
Michiel Dieleman
Cibel-Cebon
z.t
144
Johannes De Paepe
Cibel-Cebon
z.t
145
Jens Adams
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
146
Riccardo Minali
Astana Pro Team
z.t
147
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
148
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
149
Daan Soete
Telenet Fidea Lions
z.t
150
Gregory Daniel
Trek - Segafredo
op 10'52"
151
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini
z.t
152
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
Rayane Bouhanni
Cofidis
DNF
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
1986
1985
1984
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1896
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst