En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Baloise Belgium Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
24/05
Lochristi
Knokke-Heist
176.3 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Bryan Coquard
Direct Energie
4u08'58"
2
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
3
Daniel McLay
Fortuneo-Oscaro
z.t
4
Tom Van Asbroeck
Belgium
z.t
5
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
6
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Baptiste Planckaert
Katusha - Alpecin
z.t
8
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
9
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
10
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
z.t
11
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
z.t
13
Tom Meeusen
Beobank - Corendon
z.t
14
Yves Lampaert
Quick Step Floors
z.t
15
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
16
Oliver Naesen
Belgium
z.t
17
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
18
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
z.t
19
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
20
Kevin Ledanois
Fortuneo-Oscaro
z.t
21
Jurgen Roelandts
Lotto - Soudal
z.t
22
Gianni Vermeersch
Beobank - Corendon
z.t
23
Tim Merlier
Veranda's Willems - Crelan
z.t
24
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
25
Marcel Meisen
Beobank - Corendon
z.t
26
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
27
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
28
Corné Van Kessel
Telenet Fidea Lions
z.t
29
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
30
Elie Gesbert
Fortuneo-Oscaro
z.t
31
Philippe Gilbert
Quick Step Floors
z.t
32
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
33
Maarten Wynants
Belgium
z.t
34
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
35
Julien Mortier
Belgium
z.t
36
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
37
Sylvain Chavanel
Direct Energie
z.t
38
Sven Erik Bystrøm
Katusha - Alpecin
z.t
39
Jenthe Biermans
Katusha - Alpecin
z.t
40
David van der Poel
Beobank - Corendon
z.t
41
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
42
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
43
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
44
Oscar Gatto
Astana Pro Team
z.t
45
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
46
Riccardo Minali
Astana Pro Team
z.t
47
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
48
Arjen Livyns
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
49
Maurits Lammertink
Katusha - Alpecin
z.t
50
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
z.t
51
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
52
Aaron Verwilst
Belgium
z.t
53
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
54
Tim Declercq
Quick Step Floors
z.t
55
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
z.t
56
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
57
Grégory Rast
Trek - Segafredo
z.t
58
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
59
Julien Morice
Direct Energie
z.t
60
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
61
Thijs Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
62
Simon Spilak
Katusha - Alpecin
z.t
63
Adam Toupalik
Beobank - Corendon
z.t
64
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
65
Vincent Baestaens
Telenet Fidea Lions
z.t
66
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
67
Nicolas Cleppe
Telenet Fidea Lions
z.t
68
Martijn Tusveld
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
69
Lars van der Haar
Telenet Fidea Lions
z.t
70
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
71
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
72
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
73
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
74
Olivier Pardini
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
75
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
76
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
z.t
77
Jim Aernouts
Telenet Fidea Lions
z.t
78
Alexander Geuens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
79
Ruben Guerreiro
Trek - Segafredo
z.t
80
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
81
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
82
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
z.t
83
Maxime Bouet
Fortuneo-Oscaro
z.t
84
Tony Martin
Katusha - Alpecin
z.t
85
Rayane Bouhanni
Cofidis
z.t
86
Rein Taaramae
Katusha - Alpecin
z.t
87
Benoît Jarrier
Fortuneo-Oscaro
z.t
88
Dion Smith
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
89
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
90
Julien Vermote
Quick Step Floors
z.t
91
Jan Bakelants
Belgium
z.t
92
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
93
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
z.t
94
Jimmy Janssens
Cibel-Cebon
z.t
95
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
96
Michael Boros
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
97
Mark Christian
Aqua Blue Sport
z.t
98
Brecht Ruyters
Cibel-Cebon
z.t
99
Erwann Corbel
Fortuneo-Oscaro
z.t
100
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
101
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
102
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
z.t
103
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini
z.t
104
Antoine Duchesne
Direct Energie
z.t
105
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
106
Stan Godrie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
107
Laurens De Vreese
Astana Pro Team
z.t
108
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
109
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
z.t
110
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
111
Toon Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
112
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
113
Daan Soete
Telenet Fidea Lions
z.t
114
Loic Chetout
Cofidis
z.t
115
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
116
Anthony Perez
Cofidis
z.t
117
Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
z.t
118
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
119
Petr Vakoc
Quick Step Floors
z.t
120
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini
z.t
121
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
z.t
122
Matti Breschel
Astana Pro Team
z.t
123
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
124
Johannes De Paepe
Cibel-Cebon
z.t
125
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
126
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
127
Kevin De Jonghe
Cibel-Cebon
z.t
128
Francis Mourey
Fortuneo-Oscaro
z.t
129
Niki Terpstra
Quick Step Floors
op 2'07"
130
Michiel Dieleman
Cibel-Cebon
op 0"
131
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
z.t
132
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
133
Philipp Walsleben
Beobank - Corendon
z.t
134
Rob Leemans
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
135
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
136
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
op 2'09"
137
Jens Adams
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
op 0"
138
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
op 2'09"
139
Jens Keukeleire
Belgium
op 0"
140
Gregory Daniel
Trek - Segafredo
z.t
141
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
142
Mathieu van der Poel
Beobank - Corendon
op 2'21"
143
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 0"
144
Milan Menten
Belgium
z.t
145
Truls Engen Korsaeth
Astana Pro Team
z.t
146
Brecht Dhaene
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
147
Angelo Tulik
Direct Energie
z.t
148
Daan Hoeyberghs
Beobank - Corendon
z.t
149
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
150
Matthias Brandle
Trek - Segafredo
z.t
151
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
z.t
152
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
153
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
op 4'09"
154
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
op 0"
Martyn Irvine
Aqua Blue Sport
DNF
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
DSQ
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
1986
1985
1984
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1896
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst