En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Herald Sun Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
01/02
Melbourne
Melbourne
2.1 km
Uitslag
Stand
1
Danny van Poppel
Team Sky
2'32"
2
Brenton Jones
JLT Condor
op 1"
3
Alex Frame
JLT Condor
z.t
4
Michael Hepburn
Orica - Scott
op 2"
5
Leigh Howard
Aqua Blue Sport
op 3"
6
Anthony Giacoppo
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
7
Jesse Kerrison
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
8
Ian Bibby
JLT Condor
op 4"
9
Travis McCabe
United Healthcare Cycling Team
z.t
10
Cameron Bayly
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
11
Luke Rowe
Team Sky
z.t
12
Joseph Cooper
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
13
Sam Bewley
Orica - Scott
op 5"
14
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
15
Ayden Toovey
NSW Insitute of Sport
op 6"
16
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
z.t
17
Robbie Hucker
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
18
Cameron Meyer
z.t
19
Damien Howson
Orica - Scott
z.t
20
Brad Evans
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
21
Jacob Kauffmann
NSW Insitute of Sport
z.t
22
Gregory Henderson
United Healthcare Cycling Team
op 7"
23
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
24
Darcy Ellerm-Norton
ST George Continental Team
z.t
25
Lachlan Norris
United Healthcare Cycling Team
z.t
26
Christopher Froome
Team Sky
z.t
27
James Fouche
op 8"
28
Simon Gerrans
Orica - Scott
z.t
29
Timothy Roe
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
30
Jason Christie
z.t
31
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
32
Benjamin Hill
Attaque Team Gusto
z.t
33
Angus Lyons
z.t
34
Adrian Hegyvary
United Healthcare Cycling Team
z.t
35
Lucas Hamilton
Mitchelton Scott
z.t
36
Edmund Bradbury
JLT Condor
z.t
37
Brodie Talbot
ST George Continental Team
z.t
38
Tanner Putt
United Healthcare Cycling Team
z.t
39
Alistair Slater
JLT Condor
z.t
40
Robert Power
Orica - Scott
op 9"
41
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
42
Dylan Sunderland
NSW Insitute of Sport
z.t
43
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
44
Daniel Fitter
NSW Insitute of Sport
z.t
45
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
46
Cyrus Monk
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
47
Alex Wohler
NSW Insitute of Sport
z.t
48
James Oram
One Pro Cycling
z.t
49
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
z.t
50
Mario Vogt
Attaque Team Gusto
z.t
51
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
z.t
52
Joshua Taylor
NSW Insitute of Sport
z.t
53
Drew Morey
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
op 10"
54
Steven Lampier
JLT Condor
z.t
55
Mitchell Docker
Orica - Scott
z.t
56
Pavel Brutt
Gazprom - Rusvelo
z.t
56
James Gullen
JLT Condor
z.t
58
Nathan Earle
z.t
59
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
z.t
60
Sam Dobbs
z.t
61
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
62
Artur Ershov
Gazprom - Rusvelo
z.t
63
Ian Stannard
Team Sky
op 11"
64
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Orica - Scott
z.t
65
Kaden Groves
ST George Continental Team
z.t
66
Patrick Sharpe
ST George Continental Team
z.t
67
Benjamin Dyball
ST George Continental Team
z.t
68
Kirill Sveshnikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
69
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
70
Martijn Tusveld
Roompot - Nederlandse Loterij
op 12"
71
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
72
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
73
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
74
Kenny Elissonde
Team Sky
z.t
75
Jai Hindley
z.t
76
Mathew Zenovich
z.t
77
Michael Storer
op 13"
78
Nicholas Katsonis
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
79
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
z.t
80
Taylor Karl Gunman
Madison Genesis
z.t
81
Jesse Featonby
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
82
Aleksey Tsatevich
Gazprom - Rusvelo
z.t
83
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
z.t
84
Martz Alder
Attaque Team Gusto
op 14"
85
Oliver Kent-Spark
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
z.t
86
Scott Bowden
Isowhey Sports Swisswellness
z.t
87
Nicky van der Lijke
z.t
88
Thomas Hubbard
ST George Continental Team
z.t
89
Timothy Guy
Attaque Team Gusto
z.t
90
Samuel Jenner
op 15"
91
Ryan Cavanagh
NSW Insitute of Sport
z.t
92
Jay Dutton
ST George Continental Team
z.t
93
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
z.t
94
Alexandre Shushemoin
Attaque Team Gusto
z.t
95
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
op 16"
96
Marcelo Felipe
7 Eleven Roadbike Philippines
op 18"
97
Alistair Donohoe
Attaque Team Gusto
op 19"
98
Josh Berry
7 Eleven Roadbike Philippines
op 20"
99
Cabanilla Rustom Lim
7 Eleven Roadbike Philippines
z.t
100
Mathew Ross
Drapac Pat's Veg Holistic Dev.Team
op 21"
101
Edgar Nohales Nieto
7 Eleven Roadbike Philippines
op 23"
102
Mark John Lexer Galedo
7 Eleven Roadbike Philippines
z.t
103
Jesse James Ewart
7 Eleven Roadbike Philippines
op 24"
104
Craig Evers
7 Eleven Roadbike Philippines
op 30"
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2011
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst