En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro d'Italia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
31/05
Torino
Milano
178 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Jongeren
1
Iljo Keisse
Etixx - Quick Step
4u18'37"
2
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
z.t
3
Roger Kluge
IAM Cycling
op 9"
4
Alexander Porsev
Katusha
z.t
5
Giacomo Nizzolo
Trek Factory Racing
z.t
6
Luka Mezgec
Team Giant - Alpecin
z.t
7
Elia Viviani
Team Sky
z.t
8
Moreno Hofland
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
9
Davide Appollonio
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
10
Elia Favilli
SouthEast
z.t
11
Anthony Roux
FDJ
z.t
12
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
z.t
13
Sacha Modolo
Lampre - Merida
z.t
14
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
z.t
15
Bartlomiej Matysiak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
16
Eugert Zhupa
SouthEast
z.t
17
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
18
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
19
Petr Vakoc
Etixx - Quick Step
z.t
20
Tanel Kangert
Astana Pro Team
z.t
21
Alexandre Geniez
FDJ
z.t
22
Sylvain Chavanel
IAM Cycling
z.t
23
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
z.t
24
Fabio Aru
Astana Pro Team
z.t
25
Damiano Caruso
BMC Racing Team
z.t
26
Mikel Landa Meana
Astana Pro Team
z.t
27
Dario Cataldo
Astana Pro Team
z.t
28
Kevin Reza
FDJ
z.t
29
Luis Léon Sanchez Gil
Astana Pro Team
z.t
30
Steven Kruijswijk
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
31
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
32
Aleksejs Saramotins
IAM Cycling
z.t
33
Tom-Jelte Slagter
Team Cannondale - Garmin
z.t
34
Diego Rosa
Astana Pro Team
z.t
35
Boy van Poppel
Trek Factory Racing
z.t
36
Mauro Finetto
SouthEast
z.t
37
Rick Flens
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
38
Luca Paolini
Katusha
z.t
39
Yury Trofimov
Katusha
z.t
40
Rigoberto Urán
Etixx - Quick Step
z.t
41
Silvan Dillier
BMC Racing Team
z.t
42
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
z.t
43
Sonny Colbrelli
Bardiani CSF
op 18"
44
Ivan Rovny
Tinkoff - Saxo
z.t
45
Manuele Boaro
Tinkoff - Saxo
z.t
46
Alberto Contador Velasco
Tinkoff - Saxo
z.t
47
Patrick Gretsch
Ag2r - La Mondiale
z.t
48
Marco Coledan
Trek Factory Racing
z.t
49
Fabio Felline
Trek Factory Racing
z.t
50
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Orica-GreenEDGE
z.t
51
Adam Hansen
Lotto - Soudal
z.t
52
Davide Formolo
Team Cannondale - Garmin
z.t
53
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
54
Ryder Hesjedal
Team Cannondale - Garmin
z.t
55
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
z.t
56
Jurgen Van den Broeck
Lotto - Soudal
z.t
57
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
z.t
58
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
59
Davide Villella
Team Cannondale - Garmin
op 23"
60
Brent Bookwalter
BMC Racing Team
op 28"
61
John Darwin Atapuma Hurtado
BMC Racing Team
z.t
62
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
63
Amaël Moinard
BMC Racing Team
op 30"
64
Pavel Kochetkov
Katusha
z.t
65
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
66
Carlos Alberto Betancur Gomez
Ag2r - La Mondiale
z.t
67
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Team Cannondale - Garmin
z.t
68
Francis Mourey
FDJ
z.t
69
Cheng Ji
Team Giant - Alpecin
z.t
70
Yonathan Monsalve
SouthEast
z.t
71
Alan Marangoni
Team Cannondale - Garmin
op 38"
72
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
op 42"
73
Sam Bewley
Orica-GreenEDGE
op 45"
74
David De La Cruz Melgarejo
Etixx - Quick Step
op 49"
75
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
76
Ivan Basso
Tinkoff - Saxo
op 51"
77
Philippe Gilbert
BMC Racing Team
z.t
78
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
79
Nathan Brown
Team Cannondale - Garmin
z.t
80
Fabio Silvestre
Trek Factory Racing
op 56"
81
Matteo Busato
SouthEast
op 57"
82
Francesco Gavazzi
SouthEast
z.t
83
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
84
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Davide Malacarne
Astana Pro Team
z.t
86
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
87
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
88
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
89
Martijn Keizer
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
90
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Tinkoff - Saxo
z.t
91
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
92
Maciej Paterski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
93
Sergei Chernetski
Katusha
z.t
94
Mikel Nieve Ituralde
Team Sky
z.t
95
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
96
Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
97
Stefano Pirazzi
Bardiani CSF
op 1'06"
98
Giovanni Visconti
Movistar Team
op 1'13"
99
Bernhard Eisel
Team Sky
z.t
100
Leopold Konig
Team Sky
op 9"
101
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
op 1'13"
102
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
103
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
op 1'17"
104
Nicky van der Lijke
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
105
Bert-Jan Lindeman
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
106
Pieter Weening
Orica-GreenEDGE
z.t
107
Ion Izagirre Insausti
Movistar Team
z.t
108
Sylwester Szmyd
CCC Sprandi Polkowice
z.t
109
Luca Chirico
Bardiani CSF
z.t
110
Matteo Tosatto
Tinkoff - Saxo
z.t
111
Alessandro Malaguti
Nippo - Vini Fantini
z.t
112
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
z.t
113
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
114
Tom Stamsnijder
Team Giant - Alpecin
z.t
115
Roman Kreuziger
Tinkoff - Saxo
op 9"
116
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
op 1'36"
117
Chad Haga
Team Giant - Alpecin
z.t
118
Simon Geschke
Team Giant - Alpecin
op 2'00"
119
Tobias Ludvigsson
Team Giant - Alpecin
op 2'13"
120
Manuele Mori
Lampre - Merida
op 2'20"
121
Javier Alexis Acevedo Colle
Team Cannondale - Garmin
z.t
122
Vasili Kiryienka
Team Sky
z.t
123
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
z.t
124
Arnaud Courteille
FDJ
op 2'23"
125
Rick Zabel
BMC Racing Team
z.t
126
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
op 2'27"
127
Marek Rutkiewicz
CCC Sprandi Polkowice
op 2'44"
128
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
z.t
129
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
z.t
130
Igor Anton Hernandez
Movistar Team
z.t
131
Maxime Bouet
Etixx - Quick Step
z.t
132
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
133
Branislau Samoilau
CCC Sprandi Polkowice
z.t
134
Simone Stortoni
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
135
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
136
Jan Polanc
Lampre - Merida
z.t
137
Grega Bole
CCC Sprandi Polkowice
z.t
138
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Lampre - Merida
z.t
139
Nikolay Mihaylov
CCC Sprandi Polkowice
z.t
140
Sander Armée
Lotto - Soudal
z.t
141
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani CSF
z.t
142
Kenny Elissonde
FDJ
z.t
143
Eugenio Alafaci
Trek Factory Racing
z.t
144
Kanstantsin Sivtsov
Team Sky
z.t
145
Ilnur Zakarin
Katusha
z.t
146
Calvin Watson
Trek Factory Racing
z.t
147
Maxim Belkov
Katusha
z.t
148
Cédric Pineau
FDJ
z.t
149
Edoardo Zardini
Bardiani CSF
z.t
150
Sergey Lagutin
Katusha
z.t
151
Caleb Fairly
Team Giant - Alpecin
z.t
152
Murilo Antonio Fischer
FDJ
z.t
153
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
154
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'57"
155
Nicola Boem
Bardiani CSF
op 3'00"
156
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
op 3'42"
157
Christopher Juul Jensen
Tinkoff - Saxo
op 3'43"
158
Michael Rogers
Tinkoff - Saxo
op 4'24"
159
Fumiyuki Beppu
Trek Factory Racing
op 4'50"
160
Clément Chevrier
IAM Cycling
op 6'00"
161
Heinrich Haussler
IAM Cycling
z.t
162
Hugo Houle
Ag2r - La Mondiale
op 6'31"
163
Michael Hepburn
Orica-GreenEDGE
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst