En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
G.P. Costa degli Etruschi
Uitslag
1
Elia Viviani
Liquigas - Cannondale
4u35'35"
2
Roberto Ferrari
Androni Giocattoli
z.t
3
Elia Favilli
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
4
Peter Sagan
Liquigas - Cannondale
z.t
5
Filippo Baggio
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
6
Ariel Maximiliano Richeze
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
7
Manuel Belletti
Colnago - CSF Inox
z.t
8
Francesco Gavazzi
Lampre - ISD
z.t
9
Danilo Napolitano
Acqua & Sapone
z.t
10
Giuseppe De Maria
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
11
Giuseppe Di Salvo
Miche
z.t
12
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
z.t
13
Stefan Schumacher
Miche
z.t
14
Luca Barla
Androni Giocattoli
z.t
15
Silvan Dillier
Team Vorarlberg
z.t
16
Emanuele Rizza
ORA Hotels Carrera
z.t
17
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
18
Pierpaolo De Negri
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
19
Emanuele Bindi
Meridiana Kamen Team
z.t
20
Juan José Cobo Acebo
Geox - TMC
z.t
21
Jose Rodolfo Serpa Perez
Androni Giocattoli
z.t
22
David De La Fuente Rasilla
Geox - TMC
z.t
23
Davide Cimolai
Liquigas - Cannondale
z.t
24
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
25
Josef Benetseder
Team Vorarlberg
z.t
26
Bruno Radotic
Meridiana Kamen Team
z.t
27
Luca Ascani
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
28
Alessandro Bertolini
Androni Giocattoli
z.t
29
Emanuele Vona
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
30
Aitor Perez Arrieta
Lampre - ISD
z.t
31
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
32
Roberto Cesaro
Miche
z.t
33
Simone Campagnaro
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
34
Roberto Antonio Richeze
ORA Hotels Carrera
z.t
35
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
36
Damiano Cunego
Lampre - ISD
z.t
37
Cameron Wurf
Liquigas - Cannondale
z.t
38
Yuriy Krivtsov
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Daniel Oss
Liquigas - Cannondale
z.t
40
Sacha Modolo
Colnago - CSF Inox
z.t
41
Vitaliy Buts
Lampre - ISD
z.t
42
Diego Ulissi
Lampre - ISD
z.t
43
Leonardo Pinizzotto
Miche
z.t
44
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
z.t
45
Simon Spilak
Lampre - ISD
z.t
46
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Acqua & Sapone
z.t
47
Darko Blazevic
Meridiana Kamen Team
z.t
48
Patxi Javier Vila Errandonea
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
49
Edoardo Girardi
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
50
Andrea Pasqualon
Colnago - CSF Inox
z.t
51
Carlos Alberto Betancur Gomez
Acqua & Sapone
z.t
52
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
z.t
53
Florian Salzinger
Atlas Personal
z.t
54
Simone Masciarelli
Acqua & Sapone
z.t
55
Rafaa Chtioui
Acqua & Sapone
z.t
56
Kristijan Koren
Liquigas - Cannondale
z.t
57
Dominik Hrinkow
Team Vorarlberg
z.t
58
Marcel Wyss
Geox - TMC
z.t
59
Reto Hollenstein
Team Vorarlberg
z.t
60
Stefan Poll
Team Vorarlberg
z.t
61
Timothy Duggan
Liquigas - Cannondale
z.t
62
Nicolas Baldo
Atlas Personal
z.t
63
Rafael Valls Ferri
Geox - TMC
z.t
64
Stefano Borchi
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
65
Alessandro Bisolti
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
66
Fortunato Baliani
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
67
Norberto Wilches
Meridiana Kamen Team
z.t
68
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
69
Crescenzo D'Amore
Androni Giocattoli
z.t
70
Simone Boifava
ORA Hotels Carrera
op 35"
71
Paolo Locatelli
Colnago - CSF Inox
z.t
72
Juan Pablo Wilches Rodriguez
Meridiana Kamen Team
z.t
73
Dominik Brändle
Team Vorarlberg
z.t
74
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
75
Frederico Rocchetti
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
76
Paolo Bailetti
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
77
Yonathan Monsalve
Androni Giocattoli
z.t
78
Gianluca Mirenda
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
79
Alessandro Proni
Acqua & Sapone
z.t
80
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
81
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Matthias Brandle
Geox - TMC
z.t
83
Gianluca Randazzo
Miche
z.t
84
Alfredo Balloni
Lampre - ISD
z.t
85
Marco Frapporti
Colnago - CSF Inox
z.t
86
Tiziano Dall'Antonia
Liquigas - Cannondale
z.t
87
Federico Canuti
Colnago - CSF Inox
z.t
88
Filippo Savini
Colnago - CSF Inox
z.t
89
Manuele Caddeo
Colnago - CSF Inox
z.t
90
Leopoldo Rocchetti
Miche
z.t
91
Pasquale Muto
Miche
z.t
92
Alessandro Spezialetti
Lampre - ISD
z.t
93
Fabio Taborre
Acqua & Sapone
z.t
94
Francesco Di Paolo
Acqua & Sapone
z.t
95
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone
z.t
96
René Weissinger
Team Vorarlberg
z.t
97
Arkaitz Duran Aroca
Geox - TMC
z.t
98
Matteo Fedi
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
99
Giampaolo Cheula
Geox - TMC
z.t
100
Oleksandr Kvachuk
Lampre - ISD
z.t
101
Andrea Noè
Farnese Vini - Neri Sottoli
z.t
102
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
103
Alan Marangoni
Liquigas - Cannondale
z.t
104
Damiano Margutti
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
105
Alessandro Vanotti
Liquigas - Cannondale
z.t
106
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
107
Daniele Righi
Lampre - ISD
op 2'15"
108
Luca Fioretti
ORA Hotels Carrera
op 3'35"
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst