En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
G.P. Costa degli Etruschi
Uitslag
1
Alessandro Petacchi
LPR Brakes Farnese Vini
4u44'34"
2
Jacopo Guarnieri
Liquigas
z.t
3
Robert Hunter
Barloworld
z.t
4
Francesco Ginanni
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
5
Marko Kump
Adria Mobil
z.t
6
Luca Paolini
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
7
Marco Frapporti
CSF Group - Navigare
z.t
8
Oscar Gatto
ISD - Neri
z.t
9
Francesco Rivera
Amica Chips - Knauf
z.t
10
Krzysztof Szczawinski
Miche - Silver Cross
z.t
11
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
12
Giuseppe Palumbo
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
13
Ricardo Serrano Gonzalez
Fuji - Servetto
z.t
14
Bernardo Riccio
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
15
Domenico Loria
Centri Della Calzatura-Partizan
z.t
16
Josep Jufre Pou
Fuji - Servetto
z.t
17
Ramunas Navardauskas
Team Piemonte
z.t
18
William Walker
Fuji - Servetto
z.t
19
Thomas Bertolini
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
20
Emanuele Rizza
P-Nivo Betonexpressz 2000 Kft.Se
z.t
21
Gediminas Bagdonas
Team Piemonte
z.t
22
Igor Astarloa Ascasibar
Amica Chips - Knauf
z.t
23
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
24
Mauro Abel Richeze
CSF Group - Navigare
z.t
25
Andrea Moletta
Miche - Silver Cross
z.t
26
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
27
Piergiorgio Camussa
Team Piemonte
z.t
28
Claudio Cucinotta
LPR Brakes Farnese Vini
z.t
29
Mauro Finetto
CSF Group - Navigare
z.t
30
Daryl Impey
Barloworld
z.t
31
Donato Cannone
P-Nivo Betonexpressz 2000 Kft.Se
z.t
32
Iker Camaño Ortuzar
Fuji - Servetto
z.t
33
Diego Milan Jimenez
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
34
Ermanno Capelli
Fuji - Servetto
z.t
35
Leonardo Giordani
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
36
Volodymyr Diudia
ISD - Neri
op 16"
37
Ian Stannard
ISD - Neri
op 21"
38
Alessandro Maserati
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
39
Enrico Rossi
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
40
Lorenzo Bernucci
LPR Brakes Farnese Vini
op 40"
41
Pierpaolo Tondo
Miche - Silver Cross
z.t
42
Vincenzo Nibali
Liquigas
op 1'13"
43
Dario Andriotto
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
44
Gabriele Bosisio
LPR Brakes Farnese Vini
z.t
45
Riccardo Chiarini
LPR Brakes Farnese Vini
op 1'30"
46
Americo Novembrini
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
47
Christopher Duperrut
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
48
Kristjan Fajt
Adria Mobil
z.t
49
Simone Bruson
Team Piemonte
z.t
50
Alessio Signego
Adria Mobil
z.t
51
Tomasz Marczynski
Miche - Silver Cross
z.t
52
Enrico Zen
CSF Group - Navigare
z.t
53
Carlo Corra
Team Utensilnord
z.t
54
Mirko Selvaggi
Amica Chips - Knauf
z.t
55
Marco Corti
Barloworld
z.t
56
Robert Vrecer
Adria Mobil
z.t
57
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
58
Kevin Neirynck
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
59
Jesús Del Nero Montes
Fuji - Servetto
z.t
60
Alessandro Bisolti
CSF Group - Navigare
z.t
61
Luca Pierfelici
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
62
Honorio Machado Perez
P-Nivo Betonexpressz 2000 Kft.Se
z.t
63
Marco Corsini
Team Utensilnord
z.t
64
Ivan Basso
Liquigas
z.t
65
Maurizio Biondo
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
66
Danilo Andrenacci
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
67
Damiano Cunego
Lampre - NGC
z.t
68
Simone Ponzi
Lampre - NGC
z.t
69
Francesco Gavazzi
Lampre - NGC
z.t
70
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
71
Francesco Di Paolo
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
72
Manuele Mori
Lampre - NGC
z.t
73
Patrick Calcagni
Barloworld
z.t
74
Pietro Caucchioli
Lampre - NGC
z.t
75
Uros Murn
Adria Mobil
z.t
76
Marcello Pavarin
CSF Group - Navigare
z.t
77
Francesco Failli
Acqua & Sapone - Caffé Mokambo
z.t
78
Volodymyr Zagorodniy
Lampre - NGC
z.t
79
Enrico Gasparotto
Lampre - NGC
z.t
80
Fabio Taborre
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
81
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
82
Serhiy Honchar
Team Utensilnord
z.t
83
Fabrizio Amerighi
Team Utensilnord
z.t
84
Marco Ghiselli
Nazionale Elettronice New Slot - Hadimec
z.t
85
Kjell Carlström
Liquigas
z.t
86
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
87
Andrea Tonti
Fuji - Servetto
z.t
88
Massimo Giunti
Miche - Silver Cross
z.t
89
Przemyslaw Niemiec
Miche - Silver Cross
z.t
90
Marino Palandri
Miche - Silver Cross
z.t
91
Edwin Carvajal Jaramillo
Miche - Silver Cross
z.t
92
Giuseppe De Maria
Amica Chips - Knauf
z.t
93
Diego Caccia
Barloworld
z.t
94
Simone Stortoni
CSF Group - Navigare
z.t
95
Stephen Cummings
Barloworld
z.t
96
Michele Scarponi
Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
97
Roberto Antonio Richeze
P-Nivo Betonexpressz 2000 Kft.Se
z.t
98
Antonio Quadranti
P-Nivo Betonexpressz 2000 Kft.Se
z.t
99
Gediminas Kaupas
Team Piemonte
z.t
100
Adriano Angeloni
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
101
Eros Capecchi
Fuji - Servetto
z.t
102
Bruno Rizzi
Team Utensilnord
z.t
103
Dario David Cioni
ISD - Neri
op 3'00"
104
Andrea Pagoto
Team Utensilnord
z.t
105
Luca Zanasca
Centri Della Calzatura-Partizan
z.t
106
Dmytro Grabovskyy
ISD - Neri
z.t
107
Davide Torosantucci
Centri Della Calzatura-Partizan
z.t
108
Maxim Belkov
ISD - Neri
z.t
109
Dainius Kairelis
Ceramica Flaminia - Bossini Docce
z.t
110
Geraint Thomas
Barloworld
z.t
111
Sergio Laganà
LPR Brakes Farnese Vini
z.t
112
Roberto Ferrari
LPR Brakes Farnese Vini
z.t
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst