En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
4 Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
07/05
Dunkerque
Coudekerque-Branche
162.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Arnaud Démare
FDJ.fr
3u49'32"
2
Ramon Sinkeldam
Team Giant - Shimano
z.t
3
Yannick Martinez
Team Europcar
z.t
4
Kenneth Vanbilsen
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
5
Sam Bennett
Team Netapp - Endura
z.t
6
Thomas Rostollan
Team La Pomme Marseille 13
z.t
7
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Nikias Arndt
Team Giant - Shimano
z.t
9
Maxime Vantomme
Roubaix Lille Metropole
z.t
10
Roger Kluge
IAM Cycling
z.t
11
Benjamin Giraud
Team La Pomme Marseille 13
z.t
12
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Stéphane Poulhiès
Cofidis
z.t
14
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
15
Sylvain Chavanel
IAM Cycling
z.t
16
Timothy Dupont
Roubaix Lille Metropole
z.t
17
Marko Kump
Tinkoff - Saxo
z.t
18
Romain Zingle
Cofidis
z.t
19
Steven Tronet
Big Mat - Auber 93
z.t
20
Laurens De Vreese
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
21
Hugo Houle
Ag2r - La Mondiale
z.t
22
Jan Ghyselinck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
23
José Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
z.t
24
Wouter Mol
Veranclassic - Doltcini
z.t
25
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
26
Christophe Laporte
Cofidis
z.t
27
Antoine Demoitie
Wallonie Bruxelles
z.t
28
Jérôme Pineau
IAM Cycling
z.t
29
Michael Morkov
Tinkoff - Saxo
z.t
30
Alexandre Pichot
Team Europcar
z.t
31
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
z.t
32
Pierre-Luc Perichon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
33
Guillaume Levarlet
Cofidis
z.t
34
Julien Duval
Roubaix Lille Metropole
z.t
35
Tim De Troyer
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
36
Jonas Rickaert
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
37
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
z.t
38
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Gerald Ciolek
MTN - Qhubeka
z.t
40
Flavien Dassonville
Big Mat - Auber 93
z.t
41
Alo Jakin
Big Mat - Auber 93
z.t
42
Sébastien Delfosse
Wallonie Bruxelles
z.t
43
Pierrick Fédrigo
FDJ.fr
z.t
44
Gustav Erik Larsson
IAM Cycling
z.t
45
Thierry Hupond
Team Giant - Shimano
z.t
46
Quentin Jauregui
Roubaix Lille Metropole
z.t
47
Michael Valgren Andersen
Tinkoff - Saxo
z.t
48
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
49
Anthony Geslin
FDJ.fr
z.t
50
Yoann Offredo
FDJ.fr
z.t
51
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
z.t
52
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
53
Kevyn Ista
IAM Cycling
z.t
54
Frédéric Amorison
Wallonie Bruxelles
z.t
55
Adrien Petit
Cofidis
z.t
56
Matthieu Ladagnous
FDJ.fr
z.t
57
David Boucher
FDJ.fr
z.t
58
Marcel Aregger
IAM Cycling
z.t
59
Jesper Hansen
Tinkoff - Saxo
z.t
60
Dominic Klemme
IAM Cycling
z.t
61
Brian Nauleau
Team Europcar
z.t
62
Clément Saint Martin
Team La Pomme Marseille 13
z.t
63
William Bonnet
FDJ.fr
z.t
64
Brian Bulgac
Team Giant - Shimano
z.t
65
Martin Wesemann
MTN - Qhubeka
op 16"
66
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles
op 1'51"
67
Steve Chainel
Ag2r - La Mondiale
op 5'02"
68
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
op 12'51"
69
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
70
Stephane Rossetto
Big Mat - Auber 93
z.t
71
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
z.t
72
Pierre Gouault
Big Mat - Auber 93
z.t
73
Romain Pillon
Roubaix Lille Metropole
z.t
74
Théo Vimpere
Big Mat - Auber 93
z.t
75
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
76
Ferekalsi Debesay Abrha
MTN - Qhubeka
z.t
77
Jimmy Turgis
Roubaix Lille Metropole
z.t
78
Manuele Boaro
Tinkoff - Saxo
z.t
79
Yoann Paillot
Team La Pomme Marseille 13
z.t
80
Julien Antomarchi
Team La Pomme Marseille 13
z.t
81
Julien El Fares
Team La Pomme Marseille 13
z.t
82
Domingos André Maciel Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
z.t
83
Jean-Pierre Drucker
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
84
Frédéric Brun
Big Mat - Auber 93
z.t
85
Michal Kolar
Tinkoff - Saxo
z.t
86
Oliver Zaugg
Tinkoff - Saxo
z.t
87
Jean-Lou Paiani
Roubaix Lille Metropole
z.t
88
Matti Breschel
Tinkoff - Saxo
z.t
89
Daniel Schorn
Team Netapp - Endura
z.t
90
Edwig Cammaerts
Cofidis
z.t
91
Johannes Fröhlinger
Team Giant - Shimano
z.t
92
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
z.t
93
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
z.t
94
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
z.t
95
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
z.t
96
Julien Fouchard
Cofidis
z.t
97
Victor Campenaerts
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
98
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
z.t
99
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
100
Francis De Greef
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
101
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles
z.t
102
Maxime Daniel
Ag2r - La Mondiale
z.t
103
Thomas Rostollan
Team La Pomme Marseille 13
z.t
104
Nico Sijmens
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
105
Maxime Renault
Big Mat - Auber 93
z.t
106
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
107
Adrien Niyonshuti
MTN - Qhubeka
z.t
108
Quentin Bertholet
Wallonie Bruxelles
z.t
109
Boris Dron
Wallonie Bruxelles
z.t
110
Loic Pestiaux
Wallonie Bruxelles
z.t
111
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
z.t
112
Benjamin Lemontagner
Bretagne - Séché Environnement
z.t
113
Mickael Delage
FDJ.fr
z.t
114
Jonathan McEvoy
Team Netapp - Endura
z.t
115
Sascha Weber
Veranclassic - Doltcini
z.t
116
Gorik Gardeyn
Veranclassic - Doltcini
z.t
117
Rick Ottema
Veranclassic - Doltcini
z.t
118
Cameron Karwowski
Veranclassic - Doltcini
z.t
119
Yohann Gène
Team Europcar
z.t
120
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
z.t
121
Vincent Jérôme
Team Europcar
z.t
122
Clément Koretzky
Bretagne - Séché Environnement
z.t
123
Morgan Lamoisson
Team Europcar
z.t
124
Florian Guillou
Bretagne - Séché Environnement
z.t
125
Jimmy Engoulvent
Team Europcar
z.t
126
Tom Goovaerts
Veranclassic - Doltcini
op 18'10"
127
Giorgio Brambilla
Veranclassic - Doltcini
z.t
128
Songezo Jim
MTN - Qhubeka
z.t
129
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
z.t
130
Jonas Ahlstrand
Team Giant - Shimano
z.t
131
Joeri Stallaert
Veranclassic - Doltcini
z.t
132
Martin Reimer
MTN - Qhubeka
z.t
133
Thomas Peterson
Team Giant - Shimano
z.t
Loh Sea Keong
Team Giant - Shimano
DNF
Christophe Kern
Team Europcar
DNF
Kristian Sbaragli
MTN - Qhubeka
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst