En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Quatre Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
09/05
Ardres
Dunkerque
179.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Benoît Vaugrenard
FDJ
4u11'51"
2
Nikolay Trusov
Team Katusha
op 2"
3
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 4"
4
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
z.t
5
Lilian Jégou
Bretagne - Schuller
z.t
6
Mickael Delage
Omega Pharma - Lotto
z.t
7
Sep Vanmarcke
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
8
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
9
Maxime Vantomme
Team Katusha
z.t
10
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
11
Jonas Ljungblad
Omega Pharma - Lotto
op 7"
12
Wim De Vocht
Team Milram
z.t
13
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
14
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
z.t
15
Denis Galimzyanov
Team Katusha
z.t
16
Andreas Stauff
Quick Step
z.t
17
Sébastien Chavanel
FDJ
z.t
18
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
19
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
20
Danilo Napolitano
Team Katusha
z.t
21
Kevyn Ista
Cofidis
z.t
22
Romain Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
23
Markus Eichler
Team Milram
z.t
24
Nadir Haddou
Big Mat - Auber 93
z.t
25
Niels Brouzes
Big Mat - Auber 93
z.t
26
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
z.t
27
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
28
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
29
Artur Gajek
Team Milram
z.t
30
Romain Zingle
Cofidis
z.t
31
Nikolas Maes
Quick Step
z.t
32
Grégory Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
33
Gert Dockx
Team HTC - Columbia
z.t
34
Steven Caethoven
Landbouwkrediet
z.t
35
Yohann Gène
Bbox Bouygues Telecom
op 12"
36
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
z.t
37
Gerben Löwik
Omega Pharma - Lotto
z.t
38
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
40
David Boucher
Landbouwkrediet
z.t
41
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
z.t
42
Kurt Hovelijnck
Quick Step
z.t
43
Anthony Geslin
FDJ
z.t
44
Thomas Fothen
Team Milram
z.t
45
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Mikhaylo Khalilov
Team Katusha
z.t
47
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank
z.t
48
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
49
Frédéric Guesdon
FDJ
z.t
50
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
z.t
51
Cédric Pineau
Roubaix Lille Metropole
z.t
52
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank
z.t
53
Arnaud Labbe
Cofidis
z.t
54
Leigh Howard
Team HTC - Columbia
z.t
55
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
56
Renaud Dion
Roubaix Lille Metropole
z.t
57
Iljo Keisse
Quick Step
z.t
58
Greg Van Avermaet
Omega Pharma - Lotto
z.t
59
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
60
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
z.t
61
Kevin Neirynck
Landbouwkrediet
z.t
62
Patrick Gretsch
Team HTC - Columbia
z.t
63
Wilfried Cretskens
Omega Pharma - Lotto
z.t
64
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
65
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
z.t
66
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
67
Gorik Gardeyn
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
68
Angel Madrazo Ruiz
Caisse d'Epargne
z.t
69
Olivier Bonnaire
FDJ
z.t
70
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
71
Alexandre Lemair
Roubaix Lille Metropole
z.t
72
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
73
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
74
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
75
Geert Steurs
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
76
Jocelyn Bar
Roubaix Lille Metropole
z.t
77
Romain Lemarchand
Big Mat - Auber 93
z.t
78
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet
z.t
79
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
80
Franck Bouyer
Bbox Bouygues Telecom
z.t
81
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
z.t
82
Stéphane Poulhiès
Saur - Sojasun
z.t
83
Gianni Meersman
FDJ
z.t
84
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Pierre Cazaux
FDJ
z.t
86
Frank Høj
Team Saxo Bank
z.t
87
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
z.t
88
Maxime Mederel
Big Mat - Auber 93
z.t
89
Steven Van Vooren
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 24"
90
Laszlo Bodrogi
Team Katusha
op 25"
91
Laurent Mangel
Saur - Sojasun
z.t
92
Julien El Fares
Cofidis
z.t
93
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
94
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
z.t
95
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
96
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
z.t
97
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
98
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
z.t
99
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
100
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
101
David Lelay
Ag2r - La Mondiale
z.t
102
Clément Lhotellerie
Roubaix Lille Metropole
z.t
103
Björn Schröder
Team Milram
z.t
104
Alessandro Fantini
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
105
Daniel Sesma
Euskaltel - Euskadi
z.t
106
Pavel Brutt
Team Katusha
op 32"
107
Servais Knaven
Team Milram
z.t
108
Rafaa Chtioui
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 35"
109
Wouter Mol
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 39"
110
Joost van Leijen
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 51"
111
Kevin Van Impe
Quick Step
op 52"
112
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
op 2'29"
113
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
op 3'14"
114
Reinier Honig
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 3'16"
Paolo Ciavatta
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Kenny Dehaes
Omega Pharma - Lotto
DNF
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DNF
Ruggero Marzoli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Arnaud Molmy
Roubaix Lille Metropole
DNF
Francesco Di Paolo
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Dominic Klemme
Team Saxo Bank
DNS
Didac Ortega
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst