En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de l'Avenir
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
28/08
Albertville
Saint-François-Longchamp
106 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
3u02'23"
2
Patrick Konrad
Etixx - iHNed
op 1'38"
3
Adam Yates
op 1'42"
4
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
472 - Colombia
op 1'44"
5
Davide Formolo
z.t
6
Gavin Mannion
Bontrager Cycling Team
op 1'46"
7
Oskar Nikolai Birger Svendsen
Joker Merida
op 1'53"
8
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Bretagne - Séché Environnement
z.t
9
Bakhtiyar Kozhatayev
Continental Team Astana
op 1'59"
10
Taylor Eisenhart
BMC Development Team
op 2'35"
11
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
z.t
12
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
op 2'40"
13
Luka Pibernik
Radenska
z.t
14
Pierre Gouault
op 2'44"
15
Antonio Pedrero Lopez
op 2'49"
16
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Plussbank
op 3'14"
17
Damien Howson
Orica-GreenEDGE
z.t
18
Adam Phelan
Drapac Cycling
op 3'24"
19
Emanuel Buchmann
RNR Rad-Net Rose Team
op 3'32"
20
Toms Skujins
Rietumu - Delfin
op 3'44"
21
Rasmus Brandstrup Sterobo
Team Cult Energy
op 3'47"
22
Dimitri Peyskens
op 3'57"
23
Diego Antonio Ochoa Camargo
472 - Colombia
z.t
24
Dylan van Baarle
Rabobank Development Team
op 4'15"
25
Derk Abel Beckeringh
op 4'30"
26
Guillaume Martin
Sojasun
op 4'36"
27
Clément Chevrier
z.t
28
Adrien Chenaux
Atlas Personal - Jakroo
op 4'51"
29
Fredrik Strand Galta
Team Oster Hus - Ridley
op 5'07"
30
Dylan Teuns
Ventilair - Steria Cycling Team
op 5'11"
31
Simon Yates
op 5'22"
32
Benat Txoperena Matxikote
op 5'41"
33
Kristian Haugaard Jensen
Leopard - Trek Continental Team
op 7'26"
34
Alexander Foliforov
Rusvelo
z.t
35
Felix Grossschartner
Team Gourmetfein Simplon
op 7'33"
36
Julian Alaphilippe
Etixx - iHNed
op 7'36"
37
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
op 7'48"
38
Till Drobisch
z.t
39
Isiaka Cisse
op 7'57"
40
Emiel Dolfsma
Rabobank Development Team
op 8'24"
41
Mykhaylo Polikarpov
op 9'00"
42
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
op 9'07"
43
Ever Alexander Rivera Guerrero
472 - Colombia
op 9'20"
44
Sven Erik Bystrøm
Team Oster Hus - Ridley
op 9'46"
45
Jaka Bostner
Radenska
op 9'57"
46
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
op 10'06"
47
Dieter Bouvry
Etixx - iHNed
op 10'34"
48
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
op 10'37"
49
Fernando Orjuela Gutierrez
472 - Colombia
op 11'36"
50
Alexis Gougeard
z.t
51
Jeffrey Perrin
z.t
52
Alistair Slater
z.t
53
Maximilian Werda
Team Stölting
z.t
54
Bradley Linfield
z.t
55
Nick Dougall
op 11'48"
56
Louis Vervaeke
z.t
57
Matej Mohoric
Sava
op 11'57"
58
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
472 - Colombia
op 13'08"
59
Roman Buzyle
op 13'45"
60
Manuel Senni
op 14'23"
61
Rick Zabel
Rabobank Development Team
op 15'16"
62
Stephen Leace
z.t
63
Maximilian Kuen
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
64
Lasse Norman Hansen
Blue Water Cycling
z.t
65
Gregory Daniel
Bontrager Cycling Team
z.t
66
Jasper Stuyven
Bontrager Cycling Team
z.t
67
Mikhail Akimov
Rusvelo
z.t
68
Roman Katyrin
Itera-Katusha
z.t
69
Andzs Flaksis
Bontrager Cycling Team
z.t
70
Samuel Spokes
Etixx - iHNed
z.t
71
Sondre Holst Enger
Team Plussbank
z.t
72
Magnus Cort Nielsen
Team Cult Energy
z.t
73
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
z.t
74
Costa Seibeb
z.t
75
Caleb Ewan
z.t
76
Stefan Küng
BMC Development Team
z.t
77
Michael Valgren Andersen
Team Cult Energy
z.t
78
Juan Ernesto Chamorro Chitan
472 - Colombia
z.t
79
Gregor Muhlberger
Tirol Cycling Team
z.t
80
Andrii Bratashchuk
Kolss Cycling Team
z.t
81
Davide Martinelli
z.t
82
Gabriel Chavanne
Ag2r - La Mondiale
z.t
83
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
84
Mario Gonzalez Salas
z.t
85
Simone Sterbini
z.t
86
Simone Andreetta
z.t
87
Mark Dzamastagic
Sava
op 15'53"
88
Calvin Watson
op 18'34"
89
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
z.t
90
Joseph Perrett
Team IG - Sigma Sport
z.t
91
Mike Teunissen
Rabobank Development Team
z.t
92
Owain Doull
z.t
93
Johannes Christoffel Nel
op 19'29"
94
Romain Guillemois
Team Europcar
op 19'50"
95
Viktor Manakov
Rusvelo
z.t
96
Kirill Yatsevich
Helicopters
op 19'55"
97
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
z.t
98
Volodymyr Dzhus
ISD Continental Team
z.t
99
Roman Semyonov
Continental Team Astana
op 19'57"
100
Liam Bertazzo
op 19'59"
101
Colin Chris Stüssi
op 20'24"
102
Tim Mikelj
Sava
op 20'39"
103
Oleksandr Golovash
op 20'44"
104
Sam Harrison
z.t
105
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
op 22'19"
106
Simon Pellaud
op 27'17"
107
Kristoffer Skjerping
Joker Merida
z.t
108
Krists Neilands
Rietumu - Delfin
op 27'33"
109
Jan Dieteren
Team Stölting
op 27'59"
110
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
op 28'06"
111
Krisjanis Beitans
Rietumu - Delfin
op 29'25"
112
Jure Bitenc
Sava
op 29'46"
113
Vladyslav Bakumenko
ISD Continental Team
op 30'35"
Tyler Williams
BMC Development Team
DNF
Nicky van der Lijke
Rabobank Development Team
DNF
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
DNS
Asbjørn Kragh Andersen
Team Trefor
DNS
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
DNS
Lukas Spengler
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst