En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de l'Avenir
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
27/08
Aix-les-Bains
Albertville
127 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Michael Valgren Andersen
Team Cult Energy
2u47'50"
2
Gavin Mannion
Bontrager Cycling Team
op 2"
3
Caleb Ewan
op 3"
4
Rick Zabel
Rabobank Development Team
z.t
5
Liam Bertazzo
z.t
6
Davide Martinelli
z.t
7
Viktor Manakov
Rusvelo
z.t
8
Jasper Stuyven
Bontrager Cycling Team
z.t
9
Mykhaylo Polikarpov
z.t
10
Damien Howson
Orica-GreenEDGE
z.t
11
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
z.t
12
Adam Yates
z.t
13
Dimitri Peyskens
z.t
14
Alexis Gougeard
z.t
15
Emiel Dolfsma
Rabobank Development Team
z.t
16
Lukas Spengler
z.t
17
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Bretagne - Séché Environnement
z.t
18
Patrick Konrad
Etixx - iHNed
z.t
19
Derk Abel Beckeringh
z.t
20
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
z.t
21
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
z.t
22
Felix Grossschartner
Team Gourmetfein Simplon
z.t
23
Bakhtiyar Kozhatayev
Continental Team Astana
z.t
24
Jeffrey Perrin
z.t
25
Julian Alaphilippe
Etixx - iHNed
z.t
26
Matej Mohoric
Sava
z.t
27
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
z.t
28
Fernando Orjuela Gutierrez
472 - Colombia
z.t
29
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
z.t
30
Clément Chevrier
z.t
31
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Plussbank
z.t
32
Dylan Teuns
Ventilair - Steria Cycling Team
z.t
33
Simon Yates
z.t
34
Mark Dzamastagic
Sava
z.t
35
Davide Formolo
z.t
36
Alistair Slater
z.t
37
Alexander Foliforov
Rusvelo
z.t
38
Guillaume Martin
Sojasun
z.t
39
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
z.t
40
Antonio Pedrero Lopez
z.t
41
Emanuel Buchmann
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
42
Gregor Muhlberger
Tirol Cycling Team
z.t
43
Juan Ernesto Chamorro Chitan
472 - Colombia
z.t
44
Maximilian Kuen
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
45
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
472 - Colombia
z.t
46
Volodymyr Dzhus
ISD Continental Team
z.t
47
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
z.t
48
Rasmus Brandstrup Sterobo
Team Cult Energy
z.t
49
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
z.t
50
Samuel Spokes
Etixx - iHNed
z.t
51
Stefan Küng
BMC Development Team
z.t
52
Pierre Gouault
z.t
53
Mikhail Akimov
Rusvelo
z.t
54
Calvin Watson
z.t
55
Simon Pellaud
z.t
56
Louis Vervaeke
z.t
57
Bradley Linfield
z.t
58
Till Drobisch
z.t
59
Diego Antonio Ochoa Camargo
472 - Colombia
z.t
60
Stephen Leace
z.t
61
Ever Alexander Rivera Guerrero
472 - Colombia
z.t
62
Manuel Senni
z.t
63
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
472 - Colombia
z.t
64
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
z.t
65
Nick Dougall
z.t
66
Simone Andreetta
z.t
67
Toms Skujins
Rietumu - Delfin
z.t
68
Roman Semyonov
Continental Team Astana
z.t
69
Oskar Nikolai Birger Svendsen
Joker Merida
z.t
70
Dieter Bouvry
Etixx - iHNed
z.t
71
Taylor Eisenhart
BMC Development Team
z.t
72
Dylan van Baarle
Rabobank Development Team
z.t
73
Kristian Haugaard Jensen
Leopard - Trek Continental Team
z.t
74
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
op 2'01"
75
Fredrik Strand Galta
Team Oster Hus - Ridley
op 2'03"
76
Jaka Bostner
Radenska
z.t
77
Adrien Chenaux
Atlas Personal - Jakroo
op 2'46"
78
Magnus Cort Nielsen
Team Cult Energy
z.t
79
Andzs Flaksis
Bontrager Cycling Team
z.t
80
Adam Phelan
Drapac Cycling
z.t
81
Costa Seibeb
z.t
82
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
83
Sondre Holst Enger
Team Plussbank
op 2'49"
84
Jure Bitenc
Sava
z.t
85
Lasse Norman Hansen
Blue Water Cycling
z.t
86
Luka Pibernik
Radenska
op 3"
87
Johannes Christoffel Nel
op 2'49"
88
Owain Doull
z.t
89
Simone Sterbini
z.t
90
Maximilian Werda
Team Stölting
z.t
91
Gabriel Chavanne
Ag2r - La Mondiale
z.t
92
Krisjanis Beitans
Rietumu - Delfin
z.t
93
Tyler Williams
BMC Development Team
z.t
94
Gregory Daniel
Bontrager Cycling Team
z.t
95
Roman Katyrin
Itera-Katusha
z.t
96
Isiaka Cisse
z.t
97
Benat Txoperena Matxikote
op 3'12"
98
Romain Guillemois
Team Europcar
op 3"
99
Sven Erik Bystrøm
Team Oster Hus - Ridley
z.t
100
Mike Teunissen
Rabobank Development Team
z.t
101
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
102
Andrii Bratashchuk
Kolss Cycling Team
op 5'38"
103
Mario Gonzalez Salas
op 5'40"
104
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
op 3"
105
Asbjørn Kragh Andersen
Team Trefor
z.t
106
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
z.t
107
Nicky van der Lijke
Rabobank Development Team
z.t
108
Tim Mikelj
Sava
op 7'03"
109
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
z.t
110
Kristoffer Skjerping
Joker Merida
z.t
111
Sam Harrison
z.t
112
Colin Chris Stüssi
z.t
113
Kirill Yatsevich
Helicopters
z.t
114
Jan Dieteren
Team Stölting
op 7'58"
115
Oleksandr Golovash
op 10'08"
116
Joseph Perrett
Team IG - Sigma Sport
op 16'58"
117
Krists Neilands
Rietumu - Delfin
op 19'15"
118
Vladyslav Bakumenko
ISD Continental Team
op 20'51"
119
Roman Buzyle
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst