En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Flèche Wallonne
Uitslag
1
Lance Armstrong
Motorola
4u40'00"
2
Didier Rous
GAN
op 8"
3
Maurizio Fondriest
Roslotto - ZG Mobili
op 54"
4
Mauro Gianetti
Team Polti
op 1'00"
5
Gabriele Colombo
Gewiss - Playbus
op 1'08"
6
Enrico Zaina
Carrera - Longoni Sport
op 1'13"
7
Alexandre Gontchenkov
Roslotto - ZG Mobili
op 1'21"
8
Laurent Brochard
Festina - Lotus
op 1'42"
9
Stéphane Heulot
GAN
op 1'50"
10
Davide Rebellin
Team Polti
z.t
11
Stefano Della Santa
Mapei - GB
op 1'51"
12
Richard Virenque
Festina - Lotus
op 1'52"
13
Francesco Frattini
Gewiss - Playbus
z.t
14
Pascal Richard
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
15
Pascal Herve
Festina - Lotus
z.t
16
Laurent Madouas
Motorola
z.t
17
Maarten den Bakker
TVM - Farm Frites
z.t
18
Luc Leblanc
Team Polti
z.t
19
Giorgio Furlan
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
z.t
20
Francesco Casagrande
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
op 2'00"
21
Piotr Ugrumov
Roslotto - ZG Mobili
z.t
22
Daniele Sgnaolin
Roslotto - ZG Mobili
op 2'05"
23
Francisco Cabello Luque
Kelme - Artiach
op 2'06"
24
Zenon Jaskula
Brescialat - Verynet
z.t
25
Marco Zen
Roslotto - ZG Mobili
z.t
26
Felice Puttini
Refin - Mobilvetta
z.t
27
Evgueni Berzin
Gewiss - Playbus
z.t
28
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
29
Bo Hamburger
TVM - Farm Frites
z.t
30
Claudio Chiappucci
Carrera - Longoni Sport
op 2'13"
31
Gabriele Missaglia
Panaria - Vinavil
z.t
32
Axel Merckx
Motorola
op 2'14"
33
Inigo Cuesta Lopez de Castro
O.N.C.E.
z.t
34
Andrea Noè
Mapei - GB
op 2'17"
35
Cédric Vasseur
GAN
op 2'20"
36
Gérard Rué
GAN
z.t
37
Vladimir Pulnikov
TVM - Farm Frites
z.t
38
Gianni Bugno
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
39
Andrea Peron (1)
Motorola
z.t
40
Patrick Jonker
O.N.C.E.
z.t
41
Bjarne Riis
Team Deutsche Telekom
z.t
42
Stefano Cattai
Roslotto - ZG Mobili
z.t
43
Oscar Pellicioli
Carrera - Longoni Sport
z.t
44
Alex Zülle
O.N.C.E.
op 2'38"
45
Marco Fincato
Roslotto - ZG Mobili
op 2'49"
46
Bruno Cenghialta
Gewiss - Playbus
z.t
47
Rodolfo Massi
Refin - Mobilvetta
op 2'53"
48
Rolf Sörensen
Rabobank
op 3'08"
49
Laurent Roux
TVM - Farm Frites
op 3'55"
50
Peter Verbeken
Lotto - Isoglass
z.t
51
Fabrizio Bontempi
Brescialat - Verynet
op 4'01"
52
Mauro Bettin
Refin - Mobilvetta
z.t
53
Massimo Podenzana
Carrera - Longoni Sport
op 4'02"
54
Dario Frigo
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
op 4'52"
55
Leonardo Calzavara
Team Polti
op 4'57"
56
Massimo Donati
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
op 5'06"
57
Laurent Dufaux
Festina - Lotus
op 7'50"
58
Felix Manuel Garcia Casas
Festina - Lotus
z.t
59
Jean-Cyril Robin
Festina - Lotus
z.t
60
Roberto Petito
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
op 9'35"
61
Michele Coppolillo
MG Boys Maglificio - Technogym
op 10'00"
62
Fausto Dotti
Brescialat - Verynet
op 11'08"
63
Mariano Piccoli
Brescialat - Verynet
z.t
64
Jose-Roberto Sierra Aguerro
O.N.C.E.
z.t
65
Simone Borgheresi
Mapei - GB
z.t
66
Marcelino Garcia Alonso
O.N.C.E.
z.t
67
Marco Saligari
MG Boys Maglificio - Technogym
op 10'53"
68
Rudy Verdonck
Collstrop - Lystex
op 19'14"
69
Marco Artunghi
Carrera - Longoni Sport
z.t
70
Stéphane Hennebert
Cedico - Ville de Charleroi
z.t
72
Joona Laukka
Festina - Lotus
z.t
73
Stéphane Goubert
Festina - Lotus
z.t
74
Bobby Julich
Motorola
z.t
75
Georg Totschnig
Team Polti
z.t
76
Udo Bölts
Team Deutsche Telekom
z.t
77
Marcello Siboni
Carrera - Longoni Sport
z.t
78
Jens Heppner
Team Deutsche Telekom
z.t
79
Benoît Salmon
Collstrop - Lystex
z.t
80
Eddy Bouwmans
Foreldorado - Golff
z.t
81
Rafael Diaz Justo
O.N.C.E.
z.t
82
Andrea Chiurato
Roslotto - ZG Mobili
z.t
83
Erik Breukink
Rabobank
z.t
84
Quintino Da Silva Rodrigues
Kelme - Artiach
z.t
85
Jesus Montoya Alarcon
Motorola
z.t
86
José Angel Vidal Martinez
Kelme - Artiach
z.t
87
Sergio Barbero
Carrera - Longoni Sport
z.t
88
Filippo Simeoni
Carrera - Longoni Sport
z.t
89
Peter Meinert Nielsen
Team Deutsche Telekom
z.t
90
Marco Velo
Brescialat - Verynet
z.t
91
Serge Baguet
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
z.t
92
Marc Streel
Tönissteiner - Saxon
z.t
93
Bart Voskamp
TVM - Farm Frites
z.t
94
Sergei Uslamin
Refin - Mobilvetta
z.t
95
François Simon
GAN
op 19'43"
96
Giuseppe Guerini
Team Polti
z.t
97
Mauro-Antonio Santaromita
Gewiss - Playbus
op 19'45"
98
Angelo Canzonieri
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst