En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Amstel Gold Race
Uitslag
1
Stefano Zanini
Gewiss - Playbus
5u55'36"
2
Mauro Bettin
Refin - Mobilvetta
op 22"
3
Johan Museeuw
Mapei - GB
z.t
4
Alexandre Gontchenkov
Roslotto - ZG Mobili
z.t
5
Fabiano Fontanelli
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
6
Andrei Tchmil
Lotto - Isoglass
z.t
7
Emmanuel Magnien
Festina - Lotus
z.t
8
Gianluca Bortolami
Mapei - GB
z.t
9
Jens Heppner
Team Deutsche Telekom
z.t
10
Beat Zberg
Carrera - Longoni Sport
z.t
11
Rolf Sörensen
Rabobank
z.t
12
Claudio Chiappucci
Carrera - Longoni Sport
z.t
13
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
Kelme - Artiach
z.t
14
Maurizio Fondriest
Roslotto - ZG Mobili
z.t
15
Gabriele Missaglia
Panaria - Vinavil
z.t
16
Viatcheslav Ekimov
Rabobank
z.t
17
Lance Armstrong
Motorola
z.t
18
Andrea Peron (1)
Motorola
z.t
19
Enrico Zaina
Carrera - Longoni Sport
z.t
20
Bjarne Riis
Team Deutsche Telekom
z.t
22
Zenon Jaskula
Brescialat - Verynet
z.t
23
Gianni Faresin
Panaria - Vinavil
z.t
24
Laurent Madouas
Motorola
z.t
25
Franco Ballerini
Mapei - GB
z.t
26
Miguel Indurain
Banesto
z.t
27
Gianni Bugno
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
28
Michele Bartoli
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
30
Stefano Cattai
Roslotto - ZG Mobili
op 1'06"
31
Davide Rebellin
Team Polti
op 1'11"
32
Pascal Herve
Festina - Lotus
z.t
34
Bruno Thibout
Motorola
z.t
35
Laurent Dufaux
Festina - Lotus
op 1'14"
36
Daniele Nardello
Mapei - GB
z.t
37
Mauro-Antonio Santaromita
Gewiss - Playbus
z.t
38
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
op 1'31"
39
Fabrizio Bontempi
Brescialat - Verynet
z.t
40
Mariano Piccoli
Brescialat - Verynet
z.t
41
Laurent Roux
TVM - Farm Frites
z.t
42
Stefano Faustini
Aki - Gipiemme - Safi
z.t
43
Benoît Salmon
Collstrop - Lystex
z.t
44
Richard Virenque
Festina - Lotus
z.t
45
Marco Saligari
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
46
Giorgio Furlan
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
z.t
47
Juan Carlos Dominguez
Kelme - Artiach
z.t
48
Felice Puttini
Refin - Mobilvetta
op 1'36"
49
Fernando Escartín Coti
Kelme - Artiach
z.t
50
Leonardo Piepoli
Refin - Mobilvetta
z.t
51
Ramon Gonzalez Arrieta
Banesto
z.t
52
Bruno Cenghialta
Gewiss - Playbus
z.t
53
Ermanno Brignoli
Gewiss - Playbus
z.t
54
Stéphane Heulot
GAN
z.t
55
Fausto Dotti
Brescialat - Verynet
op 2'05"
56
Stefano Colage
Refin - Mobilvetta
z.t
59
Francisco José (Kiko) Garcia
O.N.C.E.
op 2'34"
60
Bo Hamburger
TVM - Farm Frites
z.t
61
Brian Holm
Team Deutsche Telekom
z.t
62
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom
z.t
63
Peter Meinert Nielsen
Team Deutsche Telekom
z.t
64
Mauro Gianetti
Team Polti
z.t
65
Rodolfo Massi
Refin - Mobilvetta
z.t
66
Laurent Brochard
Festina - Lotus
op 3'19"
69
Marco Zen
Roslotto - ZG Mobili
op 7'34"
70
Sergei Outschakov
Team Polti
op 11'52"
71
Leonardo Calzavara
Team Polti
z.t
77
Daniele Sgnaolin
Roslotto - ZG Mobili
op 13'56"
80
Denis Zanette
Aki - Gipiemme - Safi
z.t
81
Andrei Teteriouk
Aki - Gipiemme - Safi
z.t
82
Santiago Blanco Gil
Banesto
z.t
83
Marco Della Vedova
Brescialat - Verynet
z.t
84
Angel Edo Alsina
Kelme - Artiach
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst