En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Amstel Gold Race
Uitslag
1
Frans Maassen
Buckler
6u04'46"
2
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
z.t
3
Dirk De Wolf
TonTon Tapis - GB - Corona
z.t
4
Thierry Laurent
R.M.O.
op 10"
5
Eric Vanderaerden
Buckler
op 16"
6
Olaf Ludwig
Panasonic-Sportlife
z.t
7
Laurent Jalabert
Toshiba
z.t
8
Carlo Bomans
Weinmann - Eddy Merckx
z.t
9
Jelle Nijdam
Buckler
z.t
10
Johan Museeuw
Lotto - Superclub
z.t
11
Phil Anderson
Motorola
z.t
12
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
z.t
13
Adrie van der Poel
Tulip Computers
z.t
14
Edwig Van Hooydonck
Buckler
z.t
15
Rolf Sörensen
Ariostea
z.t
16
Jean-Claude Colotti
TonTon Tapis - GB - Corona
z.t
17
Ad Wijnands
Telekom
z.t
18
Jan Goessens
Weinmann - Eddy Merckx
z.t
19
Franco Ballerini
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
20
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond
z.t
21
Jean-Marie Wampers
Panasonic-Sportlife
z.t
22
Steve Bauer
Motorola
z.t
23
Peter Pieters
Tulip Computers
z.t
24
Manuel Jorge Dominguez Diaz
Clas-Cajastur
z.t
25
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond
z.t
26
Marcel Arntz
Telekom
z.t
27
Sean Kelly
PDM-Concorde-Ultima
z.t
28
Luc Roosen
Tulip Computers
z.t
29
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
z.t
30
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - La Suisse
z.t
31
Rudy Verdonck
Weinmann - Eddy Merckx
z.t
32
Jörg Müller
TVM-Sanyo
z.t
33
Martin Earley
PDM-Concorde-Ultima
z.t
34
Mauro Gianetti
Helvetia - La Suisse
z.t
35
Claude Criquielion
Lotto - Superclub
z.t
36
Peter De Clercq
Lotto - Superclub
z.t
37
Bruno Cornillet
Z - Peugeot
z.t
38
Marc van Orsouw
Panasonic-Sportlife
z.t
39
Michel Vermote
R.M.O.
z.t
40
Charly Mottet
R.M.O.
z.t
41
Peter Stevenhaagen
Helvetia - La Suisse
z.t
42
Franco Chioccioli
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
43
Dag Otto Lauritzen
Motorola
z.t
44
Dominique Arnould
Castorama - Raleigh
z.t
45
Martin Schalkers
TVM-Sanyo
z.t
46
Dominik Krieger
Helvetia - La Suisse
z.t
47
Udo Bölts
Telekom
z.t
48
Atle Kvalsvoll
Z - Peugeot
z.t
49
Laurent Pillon
TonTon Tapis - GB - Corona
z.t
50
Maarten den Bakker
PDM-Concorde-Ultima
z.t
51
Rolf Gölz
Ariostea
z.t
52
Miguel Angel Martinez Torres
O.N.C.E.
z.t
53
Michel Dernies
Weinmann - Eddy Merckx
z.t
54
Andy Bishop
Motorola
z.t
55
Daniel Wyder
Selle Italia - Magniarredo - Vetta
z.t
56
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond
z.t
57
Johan Bruyneel
Lotto - Superclub
z.t
58
Martial Gayant
Toshiba
z.t
59
Denis Roux
Toshiba
z.t
60
Raul Alcala Gallegos
PDM-Concorde-Ultima
z.t
61
Erich Mächler
Carrera - Vagabond
z.t
62
Stephen Hodge
O.N.C.E.
z.t
63
Zenon Jaskula
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
64
Romes Gainetdinov
Festina - Lotus
z.t
65
Pascal Simon
Castorama - Raleigh
z.t
66
Peter Roes
Lotto - Superclub
z.t
67
Luc Leblanc
Castorama - Raleigh
z.t
68
Eric Van Lancker
Panasonic-Sportlife
z.t
69
François Lemarchand
Z - Peugeot
z.t
70
Pedro Luis Diaz Zabala
O.N.C.E.
z.t
71
Jos van Aert
PDM-Concorde-Ultima
z.t
72
Stephen Roche
TonTon Tapis - GB - Corona
z.t
73
Fabio Roscioli
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
74
Luca Gelfi
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
75
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
z.t
76
Carlos Hernandez Bailo
Festina - Lotus
z.t
77
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
z.t
78
Giorgio Furlan
Ariostea
z.t
79
Gilbert Duclos-Lassalle
Z - Peugeot
z.t
80
Jean-Philippe Rouxel
Castorama - Raleigh
z.t
81
Eric Boyer
Z - Peugeot
z.t
82
Moreno Argentin
Ariostea
z.t
83
Erik Breukink
PDM-Concorde-Ultima
z.t
84
Maarten Ducrot
TVM-Sanyo
z.t
85
Luc Suykerbuyk
Festina - Lotus
z.t
86
Gerard Veldscholten
Telekom
z.t
87
Pascal Lance
Toshiba
z.t
88
Marc Madiot
R.M.O.
z.t
89
Darius Kaiser
Telekom
z.t
90
Nico Verhoeven
PDM-Concorde-Ultima
op 57"
91
Andrea Tafi
Carrera - Vagabond
op 2'16"
92
Kenneth Weltz
O.N.C.E.
z.t
93
Mario Cipollini
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
94
Etienne De Wilde
Histor - Sigma
op 2'44"
95
Henri Abadie
Toshiba
z.t
96
Francesco Cesarini
Del Tongo - Mg Boys Maglificio
z.t
97
Massimiliano Lelli
Ariostea
z.t
98
Raimondo Vairetti
Selle Italia - Magniarredo - Vetta
z.t
99
Yvon Madiot
R.M.O.
z.t
100
Dietmar Hauer
Tulip Computers
z.t
101
Eddy Schurer
TVM-Sanyo
z.t
102
Jacques Hanegraaf
Panasonic-Sportlife
z.t
103
John Talen
PDM-Concorde-Ultima
z.t
104
Rik Van Slycke
Lotto - Superclub
op 5'20"
105
Patrick Verschueren
Lotto - Superclub
z.t
106
Jan Siemons
TVM-Sanyo
op 6'54"
107
Richard Virenque
R.M.O.
op 8'18"
108
Dominique Arnaud
Banesto
op 10'06"
109
Uwe Ampler
Histor - Sigma
z.t
110
Brian Holm
Histor - Sigma
z.t
111
Willem-Jan van Loenhout
TVM-Sanyo
z.t
112
Jose Manuel Oliveira Boga
Clas-Cajastur
z.t
113
Jean-François Bernard
Banesto
z.t
114
Jean-Claude Bagot
Castorama - Raleigh
z.t
115
Roberto Torres Toledano
Festina - Lotus
z.t
116
Fabian Fuchs
Banesto
z.t
117
Frederic Vichot
Castorama - Raleigh
z.t
118
Pedro Delgado Robledo
Banesto
z.t
119
Wiebren Veenstra
Buckler
z.t
120
Bob Roll
Motorola
z.t
122
Pascal Lino
R.M.O.
z.t
123
Werner Wüller
Telekom
op 13'42"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst