En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP de Denain Porte du Hainaut
Uitslag
1
Nacer Bouhanni
FDJ.fr
4u36'38"
2
Matteo Pelucchi
IAM Cycling
z.t
3
Francesco Chicchi
Neri Sottoli
z.t
4
Kenny Robert van Hummel
Androni Giocattoli
z.t
5
Yauheni Hutarovich
Ag2r - La Mondiale
z.t
6
Yannis Yssaad
Big Mat - Auber 93
z.t
7
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Colombia
z.t
8
Benjamin Giraud
Team La Pomme Marseille 13
z.t
9
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
10
Kristian Sbaragli
MTN - Qhubeka
z.t
11
Rudy Barbier
Roubaix Lille Metropole
z.t
12
Clement Venturini
Cofidis
z.t
13
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles
z.t
14
Kenny Dehaes
Lotto - Belisol Team
z.t
15
Romain Feillu
Bretagne - Séché Environnement
z.t
16
Bryan Coquard
Team Europcar
z.t
17
Timothy Dupont
Roubaix Lille Metropole
z.t
18
Justin Jules
Team La Pomme Marseille 13
z.t
19
Adrien Petit
Cofidis
z.t
20
Antoine Demoitie
Wallonie Bruxelles
z.t
21
Frederique Robert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
22
Giorgio Brambilla
Veranclassic - Doltcini
z.t
23
Florent Mottet
Wallonie Bruxelles
z.t
24
Baptiste Planckaert
Roubaix Lille Metropole
z.t
25
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
z.t
26
Alexander Porsev
Katusha
z.t
27
Jonas Vangenechten
Lotto - Belisol Team
z.t
28
Alo Jakin
Big Mat - Auber 93
z.t
29
James Vanlandschoot
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
30
José Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
z.t
31
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
32
Aleksey Tsatevich
Katusha
z.t
33
Jonas Rickaert
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
34
Marco Canola
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
35
Domingos André Maciel Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
z.t
36
Manuel Belletti
Androni Giocattoli
z.t
37
Marco Haller
Katusha
z.t
38
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
z.t
39
Roger Kluge
IAM Cycling
z.t
40
Sébastien Chavanel
FDJ.fr
z.t
41
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
z.t
42
Benoît Jarrier
Bretagne - Séché Environnement
z.t
43
Matthias Brandle
IAM Cycling
z.t
44
Joeri Stallaert
Veranclassic - Doltcini
z.t
45
Quentin Bertholet
Wallonie Bruxelles
z.t
46
Frédéric Amorison
Wallonie Bruxelles
z.t
47
Sébastien Delfosse
Wallonie Bruxelles
z.t
48
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
49
Daniele Colli
Neri Sottoli
z.t
50
Mirko Tedeschi
Neri Sottoli
z.t
51
Quentin Jauregui
Roubaix Lille Metropole
z.t
52
Samuele Conti
Neri Sottoli
z.t
53
Boris Vallee
Lotto - Belisol Team
z.t
54
Steven Tronet
Big Mat - Auber 93
z.t
55
Clément Koretzky
Bretagne - Séché Environnement
z.t
56
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
z.t
57
Youcef Reguigui
MTN - Qhubeka
z.t
58
Jacobus Venter
MTN - Qhubeka
z.t
59
Christophe Laporte
Cofidis
z.t
60
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
61
Wouter Mol
Veranclassic - Doltcini
z.t
62
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Colombia
z.t
63
Maxime Daniel
Ag2r - La Mondiale
z.t
64
Sascha Weber
Veranclassic - Doltcini
z.t
65
Kris Boeckmans
Lotto - Belisol Team
z.t
66
Stéphane Poulhiès
Cofidis
z.t
67
Gregory Habeaux
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
68
Jimmy Engoulvent
Team Europcar
z.t
69
Yoann Paillot
Team La Pomme Marseille 13
z.t
70
Yannick Martinez
Team Europcar
z.t
71
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
z.t
72
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
73
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
z.t
74
Marcel Aregger
IAM Cycling
z.t
75
Maxime Vantomme
Roubaix Lille Metropole
z.t
76
Patrick Schelling
IAM Cycling
z.t
77
Juan Esteban Arango Carvajal
Colombia
z.t
78
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
79
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
80
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
op 14"
81
Geoffrey Soupe
FDJ.fr
op 21"
82
Laurent Pichon
FDJ.fr
z.t
83
Rudiger Selig
Katusha
z.t
84
Clément Saint Martin
Team La Pomme Marseille 13
op 29"
85
Maxime Renault
Big Mat - Auber 93
z.t
86
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
87
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
z.t
88
Sean De Bie
Lotto - Belisol Team
z.t
89
Romain Lemarchand
Cofidis
z.t
90
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
z.t
91
Angelo Tulik
Team Europcar
op 38"
92
Thomas Vaubourzeix
Team La Pomme Marseille 13
op 40"
93
Jérôme Gilbert
Team Wanty - Groupe Gobert
op 44"
94
Loic Pestiaux
Wallonie Bruxelles
z.t
95
Julian Kern
Ag2r - La Mondiale
op 46"
96
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 47"
97
Stig Broeckx
Lotto - Belisol Team
z.t
98
Alexander Rybakov
Katusha
z.t
99
Edwig Cammaerts
Cofidis
z.t
100
Rick Ottema
Veranclassic - Doltcini
z.t
101
Benjamin Lemontagner
Bretagne - Séché Environnement
z.t
102
Sébastien Turgot
Ag2r - La Mondiale
z.t
103
Kevyn Ista
IAM Cycling
op 51"
104
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'20"
105
Moreno De Pauw
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 1'26"
106
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
107
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
108
Bradley Potgieter
MTN - Qhubeka
z.t
109
Jasper De Buyst
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
110
Morgan Lamoisson
Team Europcar
z.t
111
Mikhail Ignatyev
Katusha
z.t
112
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
113
Arnaud Courteille
FDJ.fr
z.t
114
Pierre-Henri Lecuisinier
FDJ.fr
z.t
115
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
116
Linus Gerdemann
MTN - Qhubeka
z.t
117
Nico Sijmens
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
118
Mattia Pozzo
Neri Sottoli
z.t
119
Luigi Miletta
Neri Sottoli
z.t
120
Yukiya Arashiro
Team Europcar
z.t
121
Yohann Gène
Team Europcar
z.t
122
Frédéric Brun
Big Mat - Auber 93
op 1'56"
123
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
124
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
z.t
125
Pirmin Lang
IAM Cycling
z.t
126
Petr Ignatenko
Katusha
z.t
127
Laurent Mangel
FDJ.fr
z.t
128
Sébastien Rosseler
Veranclassic - Doltcini
z.t
129
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles
z.t
130
Tim De Troyer
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
131
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 2'04"
132
Steve Chainel
Ag2r - La Mondiale
op 2'11"
133
Pierre-Luc Perichon
Bretagne - Séché Environnement
op 2'41"
134
Romain Pillon
Roubaix Lille Metropole
z.t
135
Darijus Dzervus
Veranclassic - Doltcini
z.t
136
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
137
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 4'29"
138
Denis Flahaut
Veranclassic - Doltcini
op 4'50"
139
Jean-Lou Paiani
Roubaix Lille Metropole
op 5'11"
Victor Campenaerts
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Giorgio Cecchinel
Neri Sottoli
DNF
Flavien Dassonville
Big Mat - Auber 93
DNF
Edward Fabian Diaz Cardenas
Colombia
DNF
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
DNF
Davide Malacarne
Team Europcar
DNF
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
DNF
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
DNF
Thomas Rostollan
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Louis Verhelst
Cofidis
DNF
Andrea Zordan
Androni Giocattoli
DNF
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNS
Martin Wesemann
MTN - Qhubeka
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst