En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Antalya
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
24/02
Side
Antalya
157 km
Uitslag
Eindstand
1
Roy Jans
Corendon - Circus
3u26'21"
2
Giovanni Lonardi
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
3
Bas van der Kooij
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
4
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
z.t
5
Stefano Oldani
Kometa Cycling Team
z.t
6
Davide Colnaghi
z.t
7
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
8
Gabriel Cullaigh
z.t
9
Patryk Stosz
CCC Development Team
z.t
10
Maksim Piskunov
z.t
11
Rasmus Lund
z.t
12
Siim Kiskonen
z.t
13
Nicolas Dalla Valle
Tirol Cycling Team
z.t
14
Tim Wollenberg
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
15
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
16
Mathieu van der Poel
Corendon - Circus
z.t
17
Maris Bogdanovics
Interpro Stradelli Cycling
z.t
18
Oguzhan Tiryaki
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
z.t
19
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
z.t
20
Ahmet Orken
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
z.t
21
Tobias Bayer
Tirol Cycling Team
z.t
22
Georg Zimmermann
Tirol Cycling Team
z.t
23
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
24
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
z.t
25
Yunus Emre Yilmaz Yunus
z.t
26
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
27
Daniil Marukhin
Astana City
z.t
28
Timo Güller
Akros - Thömus
z.t
29
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
z.t
30
Manuel Zobrist
Akros - Thömus
z.t
31
Conor Dunne
Israel Cycling Academy
z.t
32
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
33
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
34
Artur Ershov
z.t
35
Jonas Döring
Akros - Thömus
z.t
36
Vadim Pronskiy
Vino - Astana Motors
z.t
37
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
38
Daniil Chumachenko
z.t
39
Omar El Gouzi
Tirol Cycling Team
z.t
40
Justin Paroz
Akros - Thömus
z.t
41
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
42
Michael O'Loughlin
Team Wiggins Le Col
z.t
43
Matvey Nikitin
Vino - Astana Motors
z.t
44
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
45
Galym Akhmetov
Astana City
z.t
46
Otto Vergaerde
Corendon - Circus
z.t
47
Maxime Vantomme
Tarteletto - Isorex
z.t
48
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
49
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
50
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
51
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
z.t
52
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
53
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
54
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
55
Andrei Stepanov
z.t
56
Elchin Asadov
Lviv Cycling Team
z.t
57
Kristers Ansons
Amore & Vita - Prodir
z.t
58
Vladislav Duiunov
z.t
59
Eriks Toms Gavars
Amore & Vita - Prodir
z.t
60
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
61
Norman Vahtra
z.t
62
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
63
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
64
Alexandr Ovsyannikov
Vino - Astana Motors
z.t
65
Oskar Nisu
z.t
66
Michel Ries
Kometa Cycling Team
z.t
67
Anton Kuzmin
Astana City
z.t
68
Markus Wildauer
Tirol Cycling Team
z.t
69
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
70
Sebastian Ryttersgaard
z.t
71
Kevin Molinari
z.t
72
Pier Elis Belletta
z.t
73
Mads Østergaard Kristensen
z.t
74
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
75
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
76
Adne Van Engelen
Bike Aid
z.t
77
Mikhail Fokin
z.t
78
Justin Wolf
Bike Aid
z.t
79
Artem Ovechkin
Terengganu Inc. TSG Cycling Team
z.t
80
Niklas Spilcker Jacobsen
z.t
81
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
z.t
82
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
83
Joel Suter
Akros - Thömus
z.t
84
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
85
Szymon Tracz
CCC Development Team
z.t
86
Matthieu Jeannes
z.t
87
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
88
Vasili Byaliauski
Minsk Cycling Club
z.t
89
Diego Pablo Sevilla Lopez
Kometa Cycling Team
z.t
90
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
91
James Fouche
Team Wiggins Le Col
z.t
92
Sebastian Kolze Changizi
z.t
93
Juan Pedro Lopez Perez
Kometa Cycling Team
z.t
94
Andrea Colnaghi
z.t
95
Aaron Grosser
Bike Aid
z.t
96
Mark Donovan
Team Wiggins Le Col
z.t
97
Igor Frolov
z.t
98
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
99
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
100
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
101
Wim Kleiman
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
102
Stijn Devolder
Corendon - Circus
z.t
103
Juan Camacho del Fresno
Kometa Cycling Team
z.t
104
Robert Scott
Team Wiggins Le Col
z.t
105
Corentin Navarro
Team Wiggins Le Col
z.t
106
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
107
Deins Kanepejs
Amore & Vita - Prodir
z.t
108
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
z.t
109
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
110
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
111
Attila Valter
CCC Development Team
z.t
112
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
113
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
op 39"
114
Dries De Bondt
Corendon - Circus
op 1'02"
115
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
116
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
z.t
117
Raman Ramanau
Minsk Cycling Club
op 2'14"
118
Kamil Malecki
CCC Development Team
z.t
119
Abdulkadir Kelleci
op 9'01"
120
Kristaps Pelcers
Amore & Vita - Prodir
op 0"
121
Kristian Arnth Sørensen
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst