En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Cadel Evans Great Ocean Road Race - Towards Zero Race Melbourne
Uitslag
1
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
2u29'08"
2
Elia Viviani
Quick Step Floors
z.t
3
Steele Von Hoff
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
4
Nikias Arndt
Team Sunweb
z.t
5
Caleb Ewan
Mitchelton - Scott
z.t
6
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
7
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
z.t
8
Lukasz Wisniowski
Team Sky
z.t
9
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
z.t
10
Mike Teunissen
Team Sunweb
z.t
11
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
12
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
13
Nathan Haas
Team Katusha Alpecin
z.t
14
Alex Frame
Trek - Segafredo
z.t
15
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
16
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
17
Daniel Oss
Bora - HansGrohe
z.t
18
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
19
Enrico Battaglin
Team LottoNL - Jumbo
z.t
20
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
21
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
22
Bjorg Lambrecht
Lotto - Soudal
z.t
23
Fabio Sabatini
Quick Step Floors
z.t
24
Tom Bohli
BMC Racing Team
z.t
25
Michael Morkov
Quick Step Floors
z.t
26
Shane Archbold
z.t
27
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
28
Christopher Lawless
Team Sky
z.t
29
Mark Renshaw
Team Dimension Data
z.t
30
Tiago José Pinto Machado
Team Katusha Alpecin
z.t
31
Pierre-Roger Latour
Ag2r - La Mondiale
z.t
32
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
33
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
z.t
34
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
35
Alexander Edmondson
Mitchelton - Scott
op 10"
36
Chris Hamilton
Team Sunweb
op 13"
37
Dries Devenyns
Quick Step Floors
z.t
38
Pavel Kochetkov
Team Katusha Alpecin
op 17"
39
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
z.t
40
Patrick Bevin
BMC Racing Team
z.t
41
Scott Bowden
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
42
Lachlan David Morton
Team Dimension Data
z.t
43
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
z.t
44
Christian Knees
Team Sky
z.t
45
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
46
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
47
Stijn Vandenbergh
Ag2r - La Mondiale
z.t
48
Jason Lea
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
49
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
z.t
50
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
51
Miles Scotson
BMC Racing Team
z.t
52
Simon Gerrans
BMC Racing Team
z.t
53
Niklas Eg
Trek - Segafredo
z.t
54
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
55
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
56
Sam Oomen
Team Sunweb
z.t
57
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
58
Maurits Lammertink
Team Katusha Alpecin
z.t
59
Jhonatan Restrepo
Team Katusha Alpecin
z.t
60
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
op 29"
61
Michael Storer
Team Sunweb
z.t
62
Scott Davies
Team Dimension Data
z.t
63
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
64
Adam Hansen
Lotto - Soudal
z.t
65
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
66
Robert Gesink
Team LottoNL - Jumbo
z.t
67
Koen de Kort
Trek - Segafredo
z.t
68
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
op 33"
69
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
70
Eros Capecchi
Quick Step Floors
z.t
71
Florian Sénéchal
Quick Step Floors
z.t
72
Nathan Earle
Israel Cycling Academy
op 44"
73
Tom Leezer
Team LottoNL - Jumbo
z.t
74
Daryl Impey
Mitchelton - Scott
op 49"
75
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
op 1'32"
76
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
z.t
77
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
op 1'35"
78
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
79
Jacobus Venter
Team Dimension Data
op 1'49"
80
Tyler Williams
Israel Cycling Academy
op 1'52"
81
Mathew Hayman
Mitchelton - Scott
op 1'59"
82
Jack Bauer
Mitchelton - Scott
z.t
83
Peter Koning
Aqua Blue Sport
op 2'02"
84
José Gonçalves
Team Katusha Alpecin
z.t
85
Enric Mas Nicolau
Quick Step Floors
op 2'52"
86
Ruben Guerreiro
Trek - Segafredo
z.t
87
Rohan Dennis
BMC Racing Team
z.t
88
Sam Crome
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
89
Jonathan Dibben
Team Sky
z.t
90
Laurent Didier
Trek - Segafredo
z.t
91
George Bennett
Team LottoNL - Jumbo
z.t
92
Chad Haga
Team Sunweb
z.t
93
Tom-Jelte Slagter
Team Dimension Data
op 3'02"
94
Owain Doull
Team Sky
z.t
95
Michael Hepburn
Mitchelton - Scott
z.t
96
Timothy Roe
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
97
Ben O'Connor
Team Dimension Data
z.t
98
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
op 5'00"
99
Nathan Elliott
Bennelong Swisswellness Cycling Team
op 5'04"
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Maciej Bodnar
Bora - HansGrohe
DNF
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
DNF
Peter Kennaugh
Bora - HansGrohe
DNF
Daan Olivier
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Michael Rice
Hagens Berman Axeon
DNF
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
DNF
Thomas De Gendt
Lotto - Soudal
DNF
Phil Bauhaus
Team Sunweb
DNS
2018
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst