En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Scheldeprijs
Uitslag
1
Fabio Jakobsen
Quick Step Floors
4u23'51"
2
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
3
Christopher Lawless
Team Sky
z.t
4
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
5
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
z.t
6
Max Walscheid
Team Sunweb
z.t
7
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
8
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
10
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
11
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
12
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
13
Rick Zabel
Team Katusha Alpecin
z.t
14
Bram Tankink
Team LottoNL - Jumbo
z.t
15
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
z.t
16
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
z.t
17
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
18
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
19
Taylor Phinney
Team EF Education First - Drapac
z.t
20
Leonardo Basso
Team Sky
z.t
21
Nick Dougall
Team Dimension Data
z.t
22
Ramon Sinkeldam
Groupama - FDJ
z.t
23
Mike Teunissen
Team Sunweb
z.t
24
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
z.t
25
Michael Morkov
Quick Step Floors
z.t
26
Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
27
Jay Robert Thomson
Team Dimension Data
z.t
28
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
29
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
30
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
op 8"
31
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
op 13"
32
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
op 15"
33
Lukasz Wisniowski
Team Sky
op 16"
34
Iljo Keisse
Quick Step Floors
z.t
35
Zdenek Stybar
Quick Step Floors
z.t
36
Søren Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
37
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
38
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
39
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 25"
40
Erik Baska
Bora - HansGrohe
op 36"
41
Jonathan Dibben
Team Sky
op 45"
42
Matti Breschel
Team EF Education First - Drapac
z.t
43
Jos van Emden
Team LottoNL - Jumbo
op 1'07"
44
Kasper Asgreen
Quick Step Floors
op 1'27"
45
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
op 1'28"
46
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
op 1'44"
47
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
48
Nils Politt
Team Katusha Alpecin
op 1'50"
49
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
op 2'41"
50
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
op 3'11"
51
Antoine Duchesne
Groupama - FDJ
z.t
52
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
53
Marcel Kittel
Team Katusha Alpecin
z.t
54
Owain Doull
Team Sky
op 3'34"
55
Mitchell Docker
Team EF Education First - Drapac
z.t
56
Alexander Cataford
United Healthcare Cycling Team
op 4'39"
57
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
op 5'11"
58
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
op 5'14"
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Cycling Team
DNF
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
DNF
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Phil Bauhaus
Team Sunweb
DNF
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
DNF
Edvald Boasson-Hagen
Team Dimension Data
DNF
Franck Bonnamour
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Davide Cimolai
Groupama - FDJ
DNF
Maxime Daniel
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Daniel Eaton
United Healthcare Cycling Team
DNF
Corentin Ermenault
Vital Concept Cycling Club
DNF
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Brice Feillu
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
DNF
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
DNF
Oscar Gatto
Astana Pro Team
DNF
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
DNF
Dorian Godon
Cofidis
DNF
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
DNF
Jacopo Guarnieri
Groupama - FDJ
DNF
Adrian Hegyvary
United Healthcare Cycling Team
DNF
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
DNF
Michal Kolar
Bora - HansGrohe
DNF
Peter Koning
Aqua Blue Sport
DNF
Ignatas Konovalovas
Groupama - FDJ
DNF
Truls Engen Korsaeth
Astana Pro Team
DNF
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Marko Kump
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
DNF
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Eric Marcotte
United Healthcare Cycling Team
DNF
Travis McCabe
United Healthcare Cycling Team
DNF
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
DNF
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
DNF
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
DNF
Tom Scully
Team EF Education First - Drapac
DNF
Franklin Six
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Sindre Skjoestad Lunke
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Geoffrey Soupe
Cofidis
DNF
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Tom Stamsnijder
Team Sunweb
DNF
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Bert Van Lerberghe
Cofidis
DNF
Jonas Vangenechten
Vital Concept Cycling Club
DNF
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Jacobus Venter
Team Dimension Data
DNF
Julien Vermote
Team Dimension Data
DNF
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Tyler Williams
Israel Cycling Academy
DNF
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
DNF
Laurens De Vreese
Astana Pro Team
DNF
Tom Van Asbroeck
Team EF Education First - Drapac
DNF
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Johann van Zyl
Team Dimension Data
DNF
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
DSQ
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
DSQ
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
DSQ
Roy Curvers
Team Sunweb
DSQ
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
DSQ
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
DSQ
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
DSQ
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
DSQ
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
DSQ
Dylan Groenewegen
Team LottoNL - Jumbo
DSQ
Lennard Hofstede
Team Sunweb
DSQ
Hugo Houle
Astana Pro Team
DSQ
Christian Knees
Team Sky
DSQ
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
DSQ
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
DSQ
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
DSQ
Steven Lammertink
Vital Concept Cycling Club
DSQ
Kim Magnusson
Team EF Education First - Drapac
DSQ
Tony Martin
Team Katusha Alpecin
DSQ
Davide Martinelli
Quick Step Floors
DSQ
Riccardo Minali
Astana Pro Team
DSQ
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
DSQ
Tanner Putt
United Healthcare Cycling Team
DSQ
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
DSQ
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
DSQ
Ian Stannard
Team Sky
DSQ
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
DSQ
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
DSQ
Jimmy Turgis
Cofidis
DSQ
Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
DSQ
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
DSQ
Michael Van Staeyen
Cofidis
DSQ
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
DSQ
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
DSQ
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1896
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst