En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Klasika Primavera
Uitslag
1
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
4u04'58"
2
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
3
José Herrada Lopez
Contentpolis-Ampo
z.t
4
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
z.t
5
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
6
Damiano Cunego
Lampre - NGC
z.t
7
David Blanco Rodriguez
Palmeiras Resort / Tavira
z.t
8
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
9
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
z.t
10
Angel Vicioso Arcos
Andalucia - Cajasur
z.t
11
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
op 11"
12
Joaquím Rodriguez Oliver
Caisse d'Epargne
op 32"
13
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
op 39"
14
Nicolas Jonathan Castroviejo
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
15
Karsten Kroon
Team Saxo Bank
z.t
16
Julian Sanchez Pimienta
Contentpolis-Ampo
z.t
17
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
z.t
18
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
19
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
20
Marcos García Fernandez
Xacobeo Galicia
op 41"
21
Ricardo Serrano Gonzalez
Fuji - Servetto
z.t
22
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
23
Angel Vallejo Dominguez
Andorra - Grandvalira
z.t
24
Dionisio Galparsoro Martinez
Contentpolis-Ampo
z.t
25
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
op 47"
26
Igor Astarloa Ascasibar
Amica Chips - Knauf
z.t
27
David De La Fuente Rasilla
Fuji - Servetto
z.t
28
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
29
Branislau Samoilau
Quick Step
z.t
31
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
32
Javier Etxarri
Contentpolis-Ampo
op 1'04"
33
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
34
Miguel Minguez Ayala
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
35
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
36
Juan Francisco Mouron Doldan
Xacobeo Galicia
z.t
37
Eduard Prades Reverte
Andorra - Grandvalira
op 1'21"
38
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
39
Eddy Ratti
Amica Chips - Knauf
op 1'23"
40
Alejandro Manuel Marques Porto
Palmeiras Resort / Tavira
op 2'15"
41
Samuel José Rodrigues Caldeira
Palmeiras Resort / Tavira
z.t
42
Alexander Riabkin
Lokomotiv
op 2'18"
43
Jurgen Van Goolen
Team Saxo Bank
op 2'23"
44
Edoardo Girardi
Amica Chips - Knauf
z.t
45
Iban Mayoz Echeverria
Xacobeo Galicia
z.t
46
Antonio Olmo Menacho
Boyaca Es Para Vivirla
z.t
47
Rafael Infantino Abreu
Amica Chips - Knauf
z.t
48
Gorka Izagirre Insausti
Contentpolis-Ampo
z.t
49
Aitor Perez Arrieta
Contentpolis-Ampo
z.t
50
Diego Gallego Arnaiz
Burgos Monumental
z.t
51
Raul Santamarta
Burgos Monumental
z.t
52
Andres Avelino Antuna Coro
Burgos Monumental
z.t
53
Manuel Vazquez Hueso
Contentpolis-Ampo
z.t
54
David Belda Garcia
Boyaca Es Para Vivirla
z.t
55
Jaume Rovira Pous
Andorra - Grandvalira
op 2'40"
56
Serafin Martinez Acevedo
Xacobeo Galicia
op 2'51"
57
Dmitry Ignatyev
Lokomotiv
op 4'18"
58
Alejandro Paleo
Xacobeo Galicia
z.t
59
Andrea Noè
Liquigas
z.t
60
Arkimedes Arguelyes Rodriges
z.t
61
Luís Silva
z.t
62
Henrique Casimiro
Palmeiras Resort / Tavira
z.t
63
David Da Silva Livramento
Palmeiras Resort / Tavira
z.t
64
Eriz Ruiz de Erentxun Antetara
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
65
Benat Urain Epelde
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
66
Eduard Vorganov
Xacobeo Galicia
op 5'53"
67
Alessandro Vanotti
Liquigas
op 6'22"
68
Ricardo Garcia Ambroa
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
69
Eneko Echeverz Carte
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
70
Artem Ovechkin
Team Katusha
z.t
71
Josep Jufre Pou
Fuji - Servetto
z.t
72
Raul Garcia De Mateo Rubio
Andorra - Grandvalira
z.t
73
Manuel Ortega Ocana
Andalucia - Cajasur
z.t
74
Juan Javier Estrada Ruiz
Andalucia - Cajasur
z.t
75
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
76
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
77
Enrico Gasparotto
Lampre - NGC
z.t
78
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
op 10'32"
79
Carlos Torrent Tarres
Andorra - Grandvalira
z.t
80
Esteban Plaza Mira
Andalucia - Cajasur
z.t
81
Xabier Zandio Echaide
Caisse d'Epargne
z.t
82
Javier Megias Leal
Fuji - Servetto
z.t
83
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Andorra - Grandvalira
op 11'09"
84
Valery Kaykov
Lokomotiv
z.t
85
Claudio José Casas Gallego
Contentpolis-Ampo
z.t
86
Aitor Olano Orbegozo
Orbea - Oreka S.D.A
z.t
87
Tiago Fiorilli
Boyaca Es Para Vivirla
z.t
88
Alexander Rybakov
Lokomotiv
z.t
89
Ramiro Rincon Diaz
Boyaca Es Para Vivirla
z.t
90
William Aranzazu
Boyaca Es Para Vivirla
z.t
91
Artur Ershov
z.t
92
Vincenzo Garofolo
Amica Chips - Knauf
op 11'11"
José Antonio Redondo Ramos
Andalucia - Cajasur
DSQ
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst