En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Grand Prix Cerami
Uitslag
1
Peter Kennaugh
Bora - HansGrohe
4u46'36"
2
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
3
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
4
Aleksejs Saramotins
Bora - HansGrohe
op 2"
5
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
z.t
6
Jan Bakelants
Ag2r - La Mondiale
z.t
7
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
z.t
8
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
9
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
z.t
10
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
11
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
12
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
13
Jurgen Roelandts
BMC Racing Team
z.t
14
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
15
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
16
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
17
Michael Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
18
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
19
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
20
Pierre Idjouadienne
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
21
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
z.t
22
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
23
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
24
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
25
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
z.t
26
Jarno Gmelich
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
27
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
28
Wim Reynaerts
Cibel - Cebon
z.t
29
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
30
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
31
Davide Rebellin
Sovac - Natura4Ever
z.t
32
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
33
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
34
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
35
Lars Van den Berg
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
36
Dylan Teuns
BMC Racing Team
z.t
37
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
38
Christopher Heider
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
39
Timothy Stevens
Cibel - Cebon
z.t
40
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
41
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
42
Alberto Bettiol
BMC Racing Team
z.t
43
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
44
Tiago José Pinto Machado
Team Katusha Alpecin
z.t
45
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
z.t
46
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
47
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
48
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
49
Youcef Reguigui
Sovac - Natura4Ever
z.t
50
Marvin Tasset
AGO - Aqua Service
z.t
51
Edward Walsh
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
52
Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
53
Cyrus Monk
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
z.t
54
Nathan Van Hooydonck
BMC Racing Team
z.t
55
Jan Reynaerts
Cibel - Cebon
z.t
56
Luca Henn
Team Lotto - Kern Haus
z.t
57
Loic Vliegen
BMC Racing Team
z.t
58
Yorick Slagmulders
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
59
Stijn Vandenbergh
Ag2r - La Mondiale
z.t
60
Brecht Ruyters
Cibel - Cebon
z.t
61
Arthur Baude
AGO - Aqua Service
z.t
62
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
63
Dennis van der Horst
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
64
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
65
Laurent Evrard
Sovac - Natura4Ever
z.t
66
Max Emil Boholm Korner
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
67
Dylan Bouwmans
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
68
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
69
Marco Mathis
Team Katusha Alpecin
z.t
70
Angelo Tulik
Direct Energie
op 27"
71
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
72
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
op 33"
73
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
op 36"
74
Stijn De Bock
Cibel - Cebon
z.t
75
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
76
Scott Thwaites
Team Dimension Data
op 45"
77
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
78
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
79
Benoit Cosnefroy
Ag2r - La Mondiale
z.t
80
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
81
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
op 51"
82
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
op 53"
83
Francisco José Ventoso Alberdi
BMC Racing Team
z.t
84
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
op 59"
85
Ross Lamb
T.Palm Pole Continental Wallon
op 1'06"
86
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
87
Matthias Legley
Sovac - Natura4Ever
op 1'08"
88
Brian Nauleau
Direct Energie
op 1'13"
89
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
90
Robin Stenuit
Sovac - Natura4Ever
z.t
91
Kenny Molly
AGO - Aqua Service
z.t
92
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
93
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
94
Kevin Pauwels
Marlux - Bingoal
z.t
95
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'34"
96
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
97
Laurent Didier
Trek - Segafredo
op 1'40"
98
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'45"
99
Bert Van Lerberghe
Cofidis
z.t
100
Mekseb Debesay
Team Dimension Data
z.t
101
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
op 1'57"
102
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
op 2'07"
103
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
op 2'15"
104
Geoffrey Soupe
Cofidis
op 2'20"
105
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
op 2'24"
106
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
op 3'32"
107
Rudy Barbier
Ag2r - La Mondiale
z.t
108
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
op 3'40"
109
Dimitri Peyskens
WB Veranclassic Aquality Protect
op 4'35"
110
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
111
Louis Deguide
Sovac - Natura4Ever
op 5'42"
112
Jonathan Hivert
Direct Energie
op 5'57"
113
Lachlan David Morton
Team Dimension Data
z.t
114
Thomas Joseph
Marlux - Bingoal
op 7'52"
115
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
116
Ryan Mullen
Trek - Segafredo
op 9'16"
117
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
118
Jacobus Venter
Team Dimension Data
z.t
119
Nick Dougall
Team Dimension Data
z.t
Andreas Andersson
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
DNF
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
DNF
Sascha Bondarenko-edwards
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Dieter Bouvry
Cibel - Cebon
DNF
Matthias Brandle
Trek - Segafredo
DNF
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
DNF
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Alexander Cools
Cibel - Cebon
DNF
Sébastien Delfosse
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
DNF
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
DNF
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
DNF
Alex Frame
Trek - Segafredo
DNF
Jeremy Frehen
AGO - Aqua Service
DNF
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Abderrahmane Mehdi Hamza
Sovac - Natura4Ever
DNF
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Eli Iserbyt
Marlux - Bingoal
DNF
Tom Kaesler
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Oliver Kent-Spark
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Stef Krul
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Alexander Küsters
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Simon Laib
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Liam Magennis
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
DNF
Paul Ourselin
Direct Energie
DNF
Arthur Pagnaer
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Tom Paquot
AGO - Aqua Service
DNF
Tijl Pauwels
Marlux - Bingoal
DNF
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
DNF
Adrien Petit
Direct Energie
DNF
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
DNF
Charlie Quarterman
Leopard Pro Cycling
DNF
Jhonatan Restrepo
Team Katusha Alpecin
DNF
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
DNF
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Tom Van Vuchelen
AGO - Aqua Service
DNF
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
DNF
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
DNF
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Daniel Westmattelmann
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Liam White
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
DNF
Angelo De Clercq
Marlux - Bingoal
DNF
Thijs de Lange
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst