En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gent-Wevelgem
Uitslag
1
Lars Michaelsen
Festina - Lotus
4u56'00"
2
Maurizio Fondriest
Lampre - Panaria
z.t
3
Luc Roosen
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
op 9"
4
Mario Cipollini
Mercatone Uno - Saeco
op 17"
5
Giovanni Lombardi
Polti - Granarolo - Santini
z.t
6
Zbigniew Spruch
Lampre - Panaria
z.t
7
Wilfried Nelissen
Lotto - Isoglass
z.t
8
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
z.t
9
Stefano Zanatta
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
z.t
10
Marco Serpellini
Lampre - Panaria
z.t
11
Nico Verhoeven
Palmans - Ipso
z.t
12
Dmitri Konyshev
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
z.t
13
Jo Planckaert
Collstrop - Lystex
z.t
14
Carlo Bomans
Mapei - GB - Latexco
z.t
15
Djamolidine Abduzhaparov
Novell Software
z.t
16
Beat Zberg
Carrera - Tassoni
z.t
17
Jim Van De Laer
TVM
z.t
18
Mario Scirea
Polti - Granarolo - Santini
z.t
19
Gianluca Gorini
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
z.t
20
Gianluca Bortolami
Mapei - GB - Latexco
z.t
21
Viatcheslav Ekimov
Novell Software
z.t
22
Nicola Loda
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
23
Felice Puttini
Refin - Cantina Tollo
z.t
24
Michele Bartoli
Mercatone Uno - Saeco
z.t
25
Johan Capiot
Refin - Cantina Tollo
z.t
26
Andrea Tafi
Mapei - GB - Latexco
z.t
27
Claudio Chiappucci
Carrera - Tassoni
z.t
28
Francesco Casagrande
Mercatone Uno - Saeco
z.t
29
Bert Dietz
Team Deutsche Telekom
z.t
30
Gabriele Colombo
Gewiss - Ballan
z.t
31
Andrei Tchmil
Lotto - Isoglass
z.t
32
Alessandro Bertolini
Carrera - Tassoni
z.t
33
Frans Maassen
Novell Software
z.t
34
Giovanni Fidanza
Polti - Granarolo - Santini
z.t
35
Edwig Van Hooydonck
Novell Software
op 19"
36
Sean Yates
Motorola
z.t
37
Johan Verstrepen
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
op 5'39"
38
Oleg Kozlitine
Le Groupement
z.t
39
Uwe Raab
Team Deutsche Telekom
op 5'42"
40
Gabriele Missaglia
Brescialat - Fago
z.t
41
Jimmy Delbove
Chazal - MBK - Konig
op 5'51"
42
Joona Laukka
Festina - Lotus
op 6'32"
43
Nico Mattan
Lotto - Isoglass
z.t
44
Herman Frison
Lotto - Isoglass
z.t
45
Ludo Dierckxsens
Collstrop - Lystex
z.t
46
Wilfried Peeters
Mapei - GB - Latexco
z.t
47
Bruno Cornillet
Chazal - MBK - Konig
z.t
48
Geert Verheyen
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
z.t
49
Stephen Hodge
Festina - Lotus
z.t
50
Frank Corvers
Lotto - Isoglass
z.t
51
Rob Mulders
Novell Software
z.t
52
George Hincapie
Motorola
z.t
53
Olaf Ludwig
Team Deutsche Telekom
z.t
54
Marc Sergeant
Lotto - Isoglass
z.t
55
Michel Vermote
Le Groupement
z.t
56
Eric De Clercq
Collstrop - Lystex
z.t
57
Heinz Imboden
Refin - Cantina Tollo
z.t
58
Dominique Arnould
Le Groupement
z.t
59
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
z.t
60
Patrick De Wael
Espace Card - Credibel - S.E.F.B.
z.t
61
Rossano Brasi
Polti - Granarolo - Santini
z.t
62
Eric Vanderaerden
Brescialat - Fago
z.t
63
Frédéric Moncassin
Novell Software
z.t
64
Simone Rebellin
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
65
Marco Saligari
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
66
Michel Vanhaecke
Collstrop - Lystex
z.t
67
Maximilian Sciandri
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
68
Marco Lietti
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
69
Emmanuel Magnien
Castorama
z.t
70
Laurent Desbiens
Castorama
z.t
71
Jesper Skibby
TVM
z.t
72
Bart Leysen
Mapei - GB - Latexco
z.t
73
Brian Holm
Team Deutsche Telekom
z.t
74
Frank Høj
Collstrop - Lystex
z.t
75
Marc Wauters
Novell Software
z.t
76
Tristan Hoffman
TVM
z.t
77
Ludwig Willems
Mapei - GB - Latexco
z.t
78
Giuseppe Calcaterra
Mercatone Uno - Saeco
z.t
79
Roberto Petito
Mercatone Uno - Saeco
z.t
80
Davide Bramati
Lampre - Panaria
z.t
81
Alexandre Gontchenkov
Lampre - Panaria
z.t
82
Andrea Peron (1)
Motorola
z.t
83
Servais Knaven
TVM
z.t
84
Stéphane Goubert
Festina - Lotus
op 8'38"
85
Fabrizio Bontempi
Brescialat - Fago
z.t
86
Bjorn Stenersen
Motorola
z.t
87
Denis Zanette
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
z.t
88
Andrzej Sypytkowski
Rotan Spiessens - Hot Dog Louis
op 9'48"
89
Anthony Rokia
Le Groupement
z.t
90
Jacky Durand
Castorama
z.t
91
Yvan Martin
Festina - Lotus
z.t
92
Thierry Laurent
Castorama
z.t
93
Marco Zen
Lampre - Panaria
z.t
94
Michel Zanoli
Montgomery Bell
z.t
95
Raymond Meijs
Asfra Racing Team - Orlans - Blaze
z.t
96
Johnny Van Cadsand
Asfra Racing Team - Orlans - Blaze
z.t
97
Jelle Nijdam
TVM
z.t
98
Frank Van Den Abeele
Refin - Cantina Tollo
z.t
99
Roberto Pelliconi
Refin - Cantina Tollo
z.t
100
Kurt Onclin
Palmans - Ipso
z.t
101
Max van Heeswijk
Motorola
z.t
102
Eros Poli
Mercatone Uno - Saeco
z.t
103
Mario Kummer
Team Deutsche Telekom
z.t
104
Paul Van Hyfte
Lotto - Isoglass
z.t
105
Hans De Meester
Palmans - Ipso
z.t
106
Erwin Vervecken
Espace Card - Credibel - S.E.F.B.
z.t
107
Wim Omloop
Collstrop - Lystex
z.t
108
Wiebren Veenstra
Motorola
z.t
109
Danny Daelman
Rotan Spiessens - Hot Dog Louis
z.t
110
Karl Kälin
Rotan Spiessens - Hot Dog Louis
z.t
111
Marcel Wust
Castellblanch - MX Onda
z.t
112
Dirk Baldinger
Polti - Granarolo - Santini
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst