En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
09/04
La Châtaigneraie
La Châtaigneraie
180 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mathieu van der Poel
Corendon - Circus
4u18'07"
2
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
3
Bryan Coquard
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
4
Clement Venturini
Ag2r - La Mondiale
z.t
5
Eduard-Michael Grosu
Delko Marseille Provence KTM
z.t
6
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
z.t
7
Maurits Lammertink
Roompot - Charles
z.t
8
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
9
Mickael Delage
Groupama - FDJ
z.t
10
Thomas Boudat
Total Direct Energie
z.t
11
Tony Hurel
St Michel - Auber93
z.t
12
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Marc Sarreau
Groupama - FDJ
z.t
14
Xavier Canellas Sanchez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
15
Julien Simon
Cofidis
z.t
16
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
z.t
17
Mathias De Witte
Roompot - Charles
z.t
18
Jhonatan Restrepo
Manzana Postobon Team
z.t
19
Romain Hardy
Team Arkéa- Samsic
z.t
20
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
z.t
21
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
22
Flavien Maurelet
St Michel - Auber93
z.t
23
Thomas Degand
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
24
Xandro Meurisse
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
25
Patrick Müller
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
26
Oscar Riesebeek
Roompot - Charles
z.t
27
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
29
Benoit Cosnefroy
Ag2r - La Mondiale
z.t
30
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
31
Laurent Pichon
Team Arkéa- Samsic
z.t
32
Kevin Ledanois
Team Arkéa- Samsic
z.t
33
Arjen Livyns
Roompot - Charles
z.t
34
Angelo Tulik
Total Direct Energie
z.t
35
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
z.t
36
Bram Welten
Team Arkéa- Samsic
z.t
37
Kevin Reza
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
38
Anthony Delaplace
Team Arkéa- Samsic
z.t
39
Jerome Cousin
Total Direct Energie
z.t
40
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
41
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
z.t
42
Huub Duyn
Roompot - Charles
z.t
43
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
44
Nicky van der Lijke
Roompot - Charles
z.t
45
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
46
Quentin Pacher
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
47
Mauricio Moreira
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
48
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
49
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
50
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
51
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
52
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
53
Bryan Gomez
Manzana Postobon Team
z.t
54
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
z.t
55
Anthony Maldonado
St Michel - Auber93
z.t
56
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
57
Benoît Jarrier
Team Arkéa- Samsic
z.t
58
Alexander Cataford
Israel Cycling Academy
z.t
59
Jérôme Baugnies
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
60
Yoann Paillot
St Michel - Auber93
z.t
61
Stijn Devolder
Corendon - Circus
z.t
62
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
63
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
64
Arthur Vichot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
65
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
z.t
66
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
67
Emiel Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
68
Mathias Le Turnier
Cofidis
z.t
69
Marcel Meisen
Corendon - Circus
z.t
70
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
71
Benjamin Thomas
Groupama - FDJ
z.t
72
Jimmy Janssens
Corendon - Circus
z.t
73
Kevin Van Melsen
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
74
Morne Van Niekerk
St Michel - Auber93
z.t
75
Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
z.t
76
Matthias Brandle
Israel Cycling Academy
z.t
77
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
78
Sebastian Mora Vedri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
79
Clément Carisey
Israel Cycling Academy
z.t
80
Diego Antonio Ochoa Camargo
Manzana Postobon Team
op 18"
81
Julián Cardona
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
82
Brian Nauleau
Total Direct Energie
z.t
83
Omar Alberto Mendoza Cardona
Manzana Postobon Team
op 21"
84
Otto Vergaerde
Corendon - Circus
op 24"
85
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
op 25"
86
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
op 26"
87
Perrig Quemeneur
Total Direct Energie
op 35"
88
Ramunas Navardauskas
Delko Marseille Provence KTM
op 50"
89
Yohann Gène
Total Direct Energie
op 1'12"
90
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
91
Pierre-Luc Perichon
Cofidis
op 1'17"
92
Benoît Vaugrenard
Groupama - FDJ
op 1'20"
93
Philipp Walsleben
Corendon - Circus
op 3'06"
94
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
op 3'59"
95
Cyril Gautier
Vital Concept - B&B Hotels
op 4'16"
96
Leonardo Fedrigo
Androni Giocattoli - Sidermec
op 4'36"
97
Alan Banaszek
Caja Rural - Seguros RGA
op 4'44"
98
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
op 5'10"
99
Nicolas Baldo
St Michel - Auber93
op 5'28"
100
Victor Lafay
Cofidis
op 8'45"
101
William Bonnet
Groupama - FDJ
z.t
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst