En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Ronde van Vlaanderen
Uitslag
1
Moreno Argentin
Ariostea
6u47'25"
2
Rudy d'Haenens
PDM-Ultima-Concorde
z.t
3
John Talen
Panasonic-Sportlife
op 11"
4
Carlo Bomans
Weinmann - SMM Uster
z.t
5
Maurizio Fondriest
Del Tongo
op 14"
6
Jan Schur
Chateau d'Ax - Salotti
op 23"
7
Niki Rüttimann
Helvetia - La Suisse
z.t
8
Claude Criquielion
Lotto - Superclub
op 37"
9
Jean-Claude Colotti
R.M.O.
z.t
10
Franco Ballerini
Del Tongo
z.t
11
Zenon Jaskula
Diana - Colnago - Animex
z.t
12
Gianni Bugno
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
13
Gilbert Duclos-Lassalle
Z
z.t
14
Gilles Delion
Helvetia - La Suisse
z.t
15
Jelle Nijdam
Buckler
z.t
16
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond
z.t
17
Marc Madiot
Toshiba
z.t
18
Andreas Kappes
Toshiba
op 1'07"
19
Adriano Baffi
Ariostea
z.t
20
Giovanni Fidanza
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
21
Henri Manders
Helvetia - La Suisse
z.t
22
Brian Holm
Histor - Sigma
z.t
23
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
z.t
24
Giuseppe Calcaterra
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
25
Frank Pirard
SEFB - Saxon - Gan
z.t
26
Phil Anderson
TVM - Yoko
z.t
27
Eric Vanderaerden
Buckler
z.t
28
Nico Verhoeven
PDM-Ultima-Concorde
z.t
29
Jan Goessens
Weinmann - SMM Uster
z.t
30
Tony Rominger
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
31
Stefan Räkers
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
32
Michel Dernies
Weinmann - SMM Uster
z.t
33
Frans Maassen
Buckler
z.t
34
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond
z.t
35
Martial Gayant
Toshiba
z.t
36
Mauro Gianetti
Helvetia - La Suisse
z.t
37
Peter De Clercq
Lotto - Superclub
z.t
38
Fabio Roscioli
Del Tongo
z.t
39
Dominique Arnould
Castorama
z.t
40
Dante Rezze
R.M.O.
z.t
41
Jan Wijnants
SEFB - Saxon - Gan
z.t
42
Jean-Marie Wampers
Panasonic-Sportlife
z.t
43
Remig Stumpf
Toshiba
z.t
44
François Lemarchand
Z
z.t
45
Per Johnny Pedersen
R.M.O.
z.t
46
Marc van Orsouw
PDM-Ultima-Concorde
z.t
47
Jacques Hanegraaf
TVM - Yoko
z.t
48
Eddy Planckaert
Panasonic-Sportlife
z.t
49
Marco Lietti
Ariostea
z.t
50
Alex Kjeld Pedersen
O.N.C.E.
z.t
51
Allan Peiper
Panasonic-Sportlife
z.t
52
Roger Nathan Dahlberg
7-Eleven - Hoonved
op 3'26"
53
Michel Vermote
R.M.O.
z.t
54
Guy Nulens
Panasonic-Sportlife
z.t
55
Jef Lieckens
Panasonic-Sportlife
z.t
56
Steve Bauer
7-Eleven - Hoonved
z.t
57
Rolf Järmann
Frank - Toyo
z.t
58
Marco Saligari
Ariostea
op 8'31"
59
Christian Henn
Carrera - Vagabond
z.t
60
Wilfried Peeters
Histor - Sigma
z.t
61
Bob Roll
7-Eleven - Hoonved
z.t
62
Gilles Sanders
R.M.O.
z.t
63
Kurt Van Keirsbulck
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
64
Adrie van der Poel
Weinmann - SMM Uster
z.t
65
Jörg Bruggmann
Frank - Toyo
z.t
66
Noel Segers
Buckler
z.t
67
Pascal Ducrot
Frank - Toyo
z.t
68
Jan Van Camp
SEFB - Saxon - Gan
z.t
69
Luigi Bielli
Del Tongo
z.t
70
Philippe Casado
Z
z.t
71
Ludo De Keulenaer
Buckler
z.t
72
Jan Bogaert
La William - Saltos - Fodua - Euroclean
z.t
73
Benny Van Brabant
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
74
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond
z.t
75
Kurt Steinmann
Weinmann - SMM Uster
z.t
76
Mario Scirea
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
77
Yvon Madiot
Toshiba
z.t
78
Johan Capiot
TVM - Yoko
op 8'44"
79
Oleg Iarochenko
Alfa Lum
op 12'01"
80
Eduardo Chozas Olmos
O.N.C.E.
z.t
81
Danny Lippens
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
82
Herman Frison
Histor - Sigma
op 13'25"
83
Hendrik Redant
Lotto - Superclub
z.t
84
Marco Zen
Del Tongo
z.t
85
Viktor Klimov
Alfa Lum
z.t
86
Stephan Joho
Ariostea
z.t
87
Johnny Weltz
O.N.C.E.
z.t
88
Thierry Marie
Castorama
z.t
89
Melchor Mauri Prat
O.N.C.E.
z.t
90
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - La Suisse
z.t
91
Christian Chaubet
Toshiba
z.t
92
Uwe Raab
PDM-Ultima-Concorde
z.t
93
Jörg Müller
TVM - Yoko
z.t
94
Valerio Tebaldi
Chateau d'Ax - Salotti
z.t
95
Stephen Hodge
O.N.C.E.
z.t
96
Maximilian Sciandri
Carrera - Vagabond
z.t
97
Gianluca Zanini
Del Tongo
z.t
98
Patrick Jacobs
TVM - Yoko
z.t
99
John Tomac
7-Eleven - Hoonved
z.t
100
John van den Akker
PDM-Ultima-Concorde
z.t
101
Danny Neskens
La William - Saltos - Fodua - Euroclean
z.t
102
Hansruedi Märki
Helvetia - La Suisse
op 16'59"
103
Joachim Halupczok
Diana - Colnago - Animex
z.t
104
Marcel Wust
R.M.O.
z.t
105
Patrick Hendrickx
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
106
Dirk Demol
Lotto - Superclub
z.t
107
Dirk Heirweg
SEFB - Saxon - Gan
z.t
108
Frankie Pattyn
Isoglass - Garden Wood - Tonissteiner
z.t
109
Giorgio Furlan
Diana - Colnago - Animex
z.t
110
Jean-Philippe Vandenbrande
TVM - Yoko
z.t
111
Patrick Deneut
Lotto - Superclub
z.t
112
Rik Van Slycke
Histor - Sigma
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst