En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
World Championship
Uitslag
1
Johan Museeuw
Mapei - GB
6u23'50"
2
Mauro Gianetti
Team Polti
op 1"
3
Michele Bartoli
MG Boys Maglificio - Technogym
op 29"
4
Axel Merckx
Motorola
z.t
5
Richard Virenque
Festina - Lotus
op 30"
6
Andrea Tafi
Mapei - GB
op 1'26"
7
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
z.t
8
Davide Rebellin
Team Polti
z.t
9
Tony Rominger
Mapei - GB
z.t
10
Bjarne Riis
Team Deutsche Telekom
z.t
11
Bobby Julich
Motorola
z.t
12
Gianni Bugno
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
13
Claudio Chiappucci
Carrera - Longoni Sport
z.t
14
Fernando Escartín Coti
Kelme - Artiach
z.t
15
Vladislav Bobrik
Gewiss - Playbus
z.t
16
Laurent Dufaux
Festina - Lotus
z.t
17
Francisco Javier Mauleón Unsain
Mapei - GB
op 1'28"
18
Luc Leblanc
Team Polti
op 1'29"
19
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
op 4'09"
20
Andrea Ferrigato
Roslotto - ZG Mobili
z.t
21
Fabian Jeker
Festina - Lotus
op 5'35"
22
Pascal Herve
Festina - Lotus
op 5'37"
23
Gianni Faresin
Panaria - Vinavil
op 6'19"
24
Marco Fincato
Roslotto - ZG Mobili
z.t
25
Ramon Gonzalez Arrieta
Banesto
z.t
26
Felice Puttini
Refin - Mobilvetta
z.t
27
Lylian Lebreton
Festina - Lotus
op 11'19"
28
Laurent Brochard
Festina - Lotus
z.t
29
Francesco Casagrande
Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino
z.t
30
Claus-Michael Möller
Mx Onda
z.t
31
Inigo Cuesta Lopez de Castro
O.N.C.E.
z.t
32
Oscar Camenzind
Panaria - Vinavil
op 12'40"
33
Peter Meinert Nielsen
Team Deutsche Telekom
z.t
34
Fabrizio Guidi
Scrigno - Blue Storm
op 12'50"
35
Vjatjeslav Djavanian
Roslotto - ZG Mobili
op 15'00"
36
Beat Zberg
Carrera - Longoni Sport
z.t
37
Bo Hamburger
TVM - Farm Frites
z.t
38
Armin Meier
PMU Romand - BEPSA - Loup Sport
z.t
39
Udo Bölts
Team Deutsche Telekom
z.t
40
Santiago Blanco Gil
Banesto
z.t
41
Daniel Clavero Sebastian
Mx Onda
z.t
42
Roberto Pistore
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
43
Georg Totschnig
Team Polti
z.t
44
Maarten den Bakker
TVM - Farm Frites
z.t
45
Maximilian Sciandri
Motorola
z.t
46
Michael Andersson
Team Deutsche Telekom
op 25'00"
47
Michel Lafis
Team Deutsche Telekom
z.t
48
Pierre Bourquenoud
PMU Romand - BEPSA - Loup Sport
z.t
49
Casper van der Meer
Palmans - Boghemans
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst