En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gran Premio Miguel Indurain
Uitslag
1
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
4u41'18"
2
Carlos Verona Quintanilla
Mitchelton - Scott
op 20"
3
Nicholas Schultz
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'04"
4
Eduard Prades Reverte
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'16"
5
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
z.t
6
Marc Soler
Movistar Team
op 1'19"
7
Ilnur Zakarin
Team Katusha Alpecin
op 1'30"
8
Lilian Calmejane
Direct Energie
op 1'43"
9
Simon Spilak
Team Katusha Alpecin
z.t
10
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
op 2'03"
11
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'59"
12
André Lima César Fonte
W52/Fc Porto
op 4'08"
13
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
op 5'19"
14
Alexander Evtushenko
Lokosphinx
op 5'28"
15
Brandon McNulty
Rally Cycling
op 6'26"
16
Domingos André Maciel Gonçalves
Radio Popular - Boavista
op 7'36"
17
Robert Power
Mitchelton - Scott
op 7'55"
18
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
op 8'11"
19
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
op 8'13"
20
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
21
Rémy Di Gregorio
Delko Marseille Provence KTM
z.t
22
Jordi Simon Casulleras
Burgos - BH
z.t
23
Robert Kiserlovski
Team Katusha Alpecin
z.t
24
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
25
Rui Pedro Carvalho Vinhas
W52/Fc Porto
z.t
26
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Team Euskadi
z.t
27
Robin Carpenter
Rally Cycling
op 8'23"
28
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
29
Willem Jakobus Smit
Team Katusha Alpecin
z.t
30
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
31
Joao Rodrigues
W52/Fc Porto
z.t
32
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
33
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
34
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular - Boavista
z.t
35
Michel Ries
Polartec Kometa
op 8'27"
36
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
37
Danilo Celano
Caja Rural - Seguros RGA
op 8'31"
38
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
op 8'32"
39
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
op 8'33"
40
Alexey Vermeulen
Interpro Stradelli Cycling
z.t
41
Ian Boswell
Team Katusha Alpecin
z.t
42
Juan Antonio Lopez-Cozar
Team Euskadi
z.t
43
Jokin Etxabe
Interpro Stradelli Cycling
z.t
44
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
45
Josu Zabala
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
46
Colin Joyce
Rally Cycling
op 8'42"
47
Nigel Ellsay
Rally Cycling
z.t
48
Jack Haig
Mitchelton - Scott
op 8'47"
49
José Fernandes Neves
W52/Fc Porto
z.t
50
Emerson Oronte
Rally Cycling
op 8'55"
51
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 8'57"
52
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
op 9'10"
53
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
op 9'21"
54
Rein Taaramae
Direct Energie
op 9'58"
55
Angel Madrazo Ruiz
Delko Marseille Provence KTM
op 11'34"
56
Francisco Mancebo Perez
Inteja Dominican Cycling Team
op 13'20"
57
Jorge Cubero Galvez
Burgos - BH
op 13'26"
58
Ricardo Garcia Ambroa
Team Euskadi
z.t
59
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
60
Joaquim Silva
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
61
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
op 13'31"
62
Nicolas Sessler
Burgos - BH
op 13'33"
63
Nikolay Mihaylov
Delko Marseille Provence KTM
op 17'02"
64
Charles Planet
Team Novo Nordisk
op 18'36"
65
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
66
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
op 18'46"
67
Ryan Anderson
Rally Cycling
op 18'51"
68
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
op 20'41"
69
Michael Albasini
Mitchelton - Scott
z.t
70
Jonathan Hivert
Direct Energie
op 21'19"
71
Romain Sicard
Direct Energie
z.t
72
Perrig Quemeneur
Direct Energie
z.t
73
Jeremy Cornu
Direct Energie
z.t
74
Fabien Grellier
Direct Energie
z.t
75
Emanuel Mini
Team Novo Nordisk
op 21'30"
76
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
z.t
77
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
78
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
79
Jon Ander Insausti Irastorza
Team Euskadi
op 22'51"
80
Peio Goikoetxea Goiogana
Team Euskadi
op 23'32"
81
Mikel Elorza Pagaldi
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
82
Artem Samolenkov
Lokosphinx
z.t
83
Albert Torres Barcelo
Inteja Dominican Cycling Team
z.t
José Alfredo Aguirre Infante
Inteja Dominican Cycling Team
DNF
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
DNF
Habtom Awet
Polartec Kometa
DNF
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Polartec Kometa
DNF
Juan Camacho del Fresno
Polartec Kometa
DNF
Isaac Canton Serrano
Polartec Kometa
DNF
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Radio Popular - Boavista
DNF
Antonio Ferreira Carvalho
W52/Fc Porto
DNF
Jaime Castrillo
Movistar Team
DNF
Ken Eikeland
Interpro Stradelli Cycling
DNF
José Tiago Ferreira
W52/Fc Porto
DNF
Patrick Gamper
Polartec Kometa
DNF
Nathan Haas
Team Katusha Alpecin
DNF
Yukinori Hishinuma
Interpro Stradelli Cycling
DNF
Jonas Hjorth
Interpro Stradelli Cycling
DNF
Tyler Magner
Rally Cycling
DNF
Matvey Mamykin
Burgos - BH
DNF
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Adrián Nunez
Inteja Dominican Cycling Team
DNF
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
DNF
Oscar Pelegri
Radio Popular - Boavista
DNF
Jhonatan Restrepo
Team Katusha Alpecin
DNF
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Jayson Rousseau
Interpro Stradelli Cycling
DNF
Jesus Alberto Rubio
Inteja Dominican Cycling Team
DNF
João Salgado
Radio Popular - Boavista
DNF
Angel Lorenzo Sanchez Rebollido
W52/Fc Porto
DNF
Ignacio Sarabia Diaz
Inteja Dominican Cycling Team
DNF
Diego Pablo Sevilla Lopez
Polartec Kometa
DNF
Egor Silin
Radio Popular - Boavista
DNF
Mamyr Stash
Lokosphinx
DNF
Yury Trofimov
Radio Popular - Boavista
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1970
1969
1968
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1959
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst