En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Driedaagse De Panne-Koksijde
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3a
Rit 3b
29/03
Zottegem
Koksijde
192.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Alexander Kristoff
Katusha - Alpecin
4u37'29"
2
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
3
Marcel Kittel
Quick Step Floors
z.t
4
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
5
Andrea Guardini
UAE Team Emirates
z.t
6
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
7
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
8
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
9
Pierre-Luc Perichon
Fortuneo-Oscaro
z.t
10
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
11
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Philippe Gilbert
Quick Step Floors
z.t
13
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
14
Sylvain Chavanel
Direct Energie
z.t
15
Matthias Brandle
Trek - Segafredo
z.t
16
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
18
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
19
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
op 5"
20
Baptiste Planckaert
Katusha - Alpecin
op 7"
21
Fabio Sabatini
Quick Step Floors
z.t
22
Ariel Maximiliano Richeze
Quick Step Floors
op 24"
23
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'32"
24
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
25
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
26
Andrea Pasqualon
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
27
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
28
Peter Koning
Aqua Blue Sport
op 1'34"
29
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
op 2'13"
30
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
31
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
32
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
op 2'39"
33
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
34
David Boucher
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
35
Federico Zurlo
UAE Team Emirates
z.t
36
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
37
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
38
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
39
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
40
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
z.t
41
Michael Cools
Tarteletto - Isorex
z.t
42
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
43
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
44
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
45
Nils Politt
Katusha - Alpecin
z.t
46
Alex Turrin
Wilier Triestina
z.t
47
Rick Zabel
Katusha - Alpecin
z.t
48
Anders Skaarseth
Joker Icopal
z.t
49
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker Icopal
z.t
50
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
z.t
51
Matteo Draperi
Wilier Triestina
z.t
52
Mads Würtz Schmidt
Katusha - Alpecin
z.t
53
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
54
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
55
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
56
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
57
Lukas Pöstlberger
Bora - HansGrohe
z.t
58
Aleksey Tsatevich
Gazprom - Rusvelo
z.t
59
Alexander Cools
Cibel-Cebon
z.t
60
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
61
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
62
Arjen Livyns
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
63
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
64
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
65
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
z.t
66
Olivier Pardini
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
67
Simone Consonni
UAE Team Emirates
z.t
68
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
69
Julien Morice
Direct Energie
z.t
70
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
71
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
72
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
z.t
73
Tim Declercq
Quick Step Floors
z.t
74
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
75
Gaetan Bille
Veranda's Willems - Crelan
z.t
76
Brecht Dhaene
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
77
Marco Haller
Katusha - Alpecin
z.t
78
Reto Hollenstein
Katusha - Alpecin
z.t
79
Marco Marcato
UAE Team Emirates
z.t
80
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
81
Daniel McLay
Fortuneo-Oscaro
z.t
82
Marko Kump
UAE Team Emirates
z.t
83
Kiel Reijnen
Trek - Segafredo
z.t
84
Rob Leemans
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
85
Oliviero Troia
UAE Team Emirates
z.t
86
Jakub Mareczko
Wilier Triestina
z.t
87
Sacha Modolo
UAE Team Emirates
z.t
88
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
89
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
90
Dries Devenyns
Quick Step Floors
z.t
91
Alexander Edmondson
Orica - Scott
z.t
92
Luka Mezgec
Orica - Scott
z.t
93
Liam Bertazzo
Wilier Triestina
z.t
94
Luke Durbridge
Orica - Scott
z.t
95
Dieter Bouvry
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
96
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
97
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
z.t
98
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
99
Laurent Didier
Trek - Segafredo
z.t
100
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
op 3'10"
101
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
102
Roger Kluge
Orica - Scott
op 3'18"
103
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
op 6'46"
104
Ole Forfang
Joker Icopal
op 6'48"
105
Kristoffer Skjerping
Joker Icopal
z.t
106
Vegard Breen
Joker Icopal
z.t
107
Seppe Verschuere
Cibel-Cebon
z.t
108
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
109
Pavel Brutt
Gazprom - Rusvelo
z.t
110
Ryan Anderson
Direct Energie
z.t
111
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
112
Tony Gallopin
Lotto - Soudal
z.t
113
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
114
Arnaud Gérard
Fortuneo-Oscaro
z.t
115
Mark Christian
Aqua Blue Sport
z.t
116
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
117
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
118
Erwann Corbel
Fortuneo-Oscaro
z.t
119
Stef Van Zummeren
Veranda's Willems - Crelan
z.t
120
Adriaan Aas Stien
Joker Icopal
z.t
121
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
122
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
123
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
124
Tony Hurel
Direct Energie
z.t
125
Markus Hoelgaard
Joker Icopal
z.t
126
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
127
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
128
Franck Bonnamour
Fortuneo-Oscaro
z.t
129
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
130
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
131
Eugert Zhupa
Wilier Triestina
z.t
132
Filippo Pozzato
Wilier Triestina
z.t
133
Davide Martinelli
Quick Step Floors
z.t
134
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
135
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
136
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
137
Jack Bauer
Quick Step Floors
z.t
138
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
139
Brice Feillu
Fortuneo-Oscaro
z.t
140
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
141
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
142
Frederik Frison
Lotto - Soudal
z.t
143
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini
z.t
144
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
145
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini
z.t
146
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
147
Yuma Koishi
Nippo - Vini Fantini
z.t
148
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
z.t
149
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
150
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
z.t
151
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
152
Rafael Andriato
Wilier Triestina
z.t
153
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
154
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
155
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
156
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
157
Kenny De Ketele
Sport Vlaanderen - Baloise
op 11'52"
158
Jonathan Breyne
Tarteletto - Isorex
z.t
159
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
z.t
160
Kevin Verwaest
Tarteletto - Isorex
z.t
161
Robby Cobbaert
Cibel-Cebon
z.t
162
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
163
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
164
Ruben Pols
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
165
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
166
Alexander Maes
Cibel-Cebon
z.t
167
Barry Markus
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
168
Boris Vallee
Fortuneo-Oscaro
z.t
169
Lorenzo Blomme
Tarteletto - Isorex
op 13'29"
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
DNS
Jens Keukeleire
Orica - Scott
DNS
Vegard Stake Laengen
UAE Team Emirates
DNS
Jacopo Mosca
Wilier Triestina
DNS
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst