En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Critérium International
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
29/03
Charleville-Mézières
Charleville-Mézières
8.3 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jens Voigt
Team Saxo Bank
7u23'00"
2
Frantisek Rabon
Team Columbia - High Road - HTC
op 2"
3
Danny Pate
Garmin - Slipstream
op 9"
4
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
op 12"
5
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
op 18"
6
Jérôme Coppel
Française des Jeux
op 23"
7
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 30"
8
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
op 34"
9
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
op 35"
10
Evgeny Petrov
Team Katusha
op 37"
11
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 38"
12
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
13
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
op 44"
14
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 45"
15
Christophe Le Mével
Française des Jeux
z.t
16
Janez Brajkovic
Astana
op 51"
17
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
op 55"
18
Romain Feillu
Agritubel
op 57"
19
Christophe Moreau
Agritubel
op 1'01"
20
Alexandre Botcharov
Team Katusha
op 1'04"
21
Daniel Moreno Fernandez
Caisse d'Epargne
op 1'05"
22
Vladimir Karpets
Team Katusha
op 1'07"
23
Julien Simon
Besson Chaussures-Sojasun
op 1'12"
24
Fabrice Jeandesboz
Besson Chaussures-Sojasun
op 1'16"
25
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
op 1'21"
26
Daniel Navarro Garcia
Astana
op 1'23"
27
Sébastien Joly
Française des Jeux
z.t
28
Roman Kireyev
Astana
z.t
29
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
30
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
op 1'25"
31
Arnold Jeannesson
Caisse d'Epargne
z.t
32
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
33
Ben Swift
Team Katusha
op 1'33"
34
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
op 1'34"
35
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 1'52"
36
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
op 1'53"
37
Nico Sijmens
Cofidis
op 1'59"
38
Thomas Peterson
Garmin - Slipstream
op 2'19"
39
Thomas Frei
BMC Racing Team
op 2'22"
40
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
op 2'29"
41
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
op 2'31"
42
Simon Geschke
Skil - Shimano
op 2'46"
43
Damien Monier
Cofidis
op 2'49"
44
Julien El Fares
Cofidis
op 3'00"
45
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
op 3'04"
46
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
47
Piet Rooijakkers
Skil - Shimano
op 3'09"
48
Guillaume Levarlet
Française des Jeux
op 4'01"
49
Sandy Casar
Française des Jeux
op 5'02"
50
Alexandre Moos
BMC Racing Team
op 5'04"
51
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
op 6'26"
52
Jimmy Engoulvent
Besson Chaussures-Sojasun
op 6'41"
53
Michael Albasini
Team Columbia - High Road - HTC
op 6'49"
54
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
op 6'55"
55
David Lelay
Agritubel
op 6'57"
56
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
op 6'59"
57
Yann Huguet
Agritubel
op 7'02"
58
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
op 7'07"
59
Anthony Roux
Française des Jeux
op 7'10"
60
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
op 7'14"
61
Danilo Wyss
BMC Racing Team
op 7'19"
62
Kevyn Ista
Agritubel
op 7'20"
63
Albert Timmer
Skil - Shimano
op 7'22"
64
Yannick Talabardon
Besson Chaussures-Sojasun
op 7'25"
65
Christian Meier
Garmin - Slipstream
op 7'26"
66
Christophe Kern
Cofidis
op 7'30"
67
Maryan Hary
Cofidis
op 7'38"
68
Ian McKissick
BMC Racing Team
op 7'41"
69
Julian Dean
Garmin - Slipstream
op 7'44"
70
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
op 7'45"
71
Jérémie Galland
Besson Chaussures-Sojasun
op 7'46"
72
Reinier Honig
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 7'48"
73
Johann Tschopp
Bbox Bouygues Telecom
op 7'56"
75
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 8'07"
76
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
op 8'12"
77
Yukihiro Doi
Skil - Shimano
op 8'16"
78
Thierry Hupond
Skil - Shimano
op 8'22"
79
Steve Morabito
Astana
op 8'31"
80
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
op 8'36"
81
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
op 9'11"
83
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet - Colnago
op 9'29"
84
Jason Donald
Garmin - Slipstream
op 10'23"
85
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
op 10'43"
86
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
op 10'57"
87
Anthony Ravard
Agritubel
op 11'05"
88
Anthony Charteau
Caisse d'Epargne
op 11'20"
89
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Colnago
op 11'44"
90
Lilian Jégou
Bretagne - Schuller
op 12'21"
91
Wouter Mol
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 12'22"
92
Andrey Zeits
Astana
op 12'28"
93
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
94
Kilian Patour
Garmin - Slipstream
op 14'13"
95
Timothy Duggan
Garmin - Slipstream
op 16'34"
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
DNS
Clément Lhotellerie
Vacansoleil Pro Cycling Team
DSQ
Josu Agirre Aseginolaza
Euskaltel - Euskadi
DNF
Michael Barry
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
DNF
Aurélien Clerc
Ag2r - La Mondiale
DNF
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
DNF
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
DNF
Mathieu Drouilly
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
DNF
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Nicolas Hartmann
Bretagne - Schuller
DNF
Steve Houanard
Skil - Shimano
DNF
Andoni Lafuente Olaguibel
Euskaltel - Euskadi
DNF
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Geoffroy Lequatre
Agritubel
DNF
Laurent Mangel
Besson Chaussures-Sojasun
DNF
Kevin Neirynck
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Alexandr Pliuschin
Ag2r - La Mondiale
DNF
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
DNF
Martial Ricci-Poggi
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Ivan Rovny
Team Katusha
DNF
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Bobbie Traksel
Vacansoleil Pro Cycling Team
DNF
Markus Zberg
BMC Racing Team
DNF
Lasse Bochmann
Team Saxo Bank
DNS
Clément Lhotellerie
Vacansoleil Pro Cycling Team
DSQ
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
OTL
Jimmy Casper
Besson Chaussures-Sojasun
OTL
Dimitri Champion
Bretagne - Schuller
OTL
Antonio Cruz
BMC Racing Team
OTL
Alexsandr Dyachenko
Astana
OTL
Martin Kohler
BMC Racing Team
OTL
Romain Lebreton
Bretagne - Schuller
OTL
Florian Morizot
Besson Chaussures-Sojasun
OTL
Yann Pivois
Bretagne - Schuller
OTL
Wout Poels
Vacansoleil Pro Cycling Team
OTL
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jonathan Bertrand
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
DNF
Sergey Renev
Astana
DNF
Maxime Vantomme
Team Katusha
DNF
Clément Lhotellerie
Vacansoleil Pro Cycling Team
DSQ
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst