En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
Ritinfo
Rit 1a
Rit 1b
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
31/03
Fiorano Modenese
Sassuolo
153.4 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Mauro Finetto
Italy
3u48'02"
2
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 3"
3
Damien Howson
Mitchelton - Scott
z.t
4
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
5
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
6
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
7
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
z.t
8
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
9
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
z.t
10
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
11
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
z.t
12
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
z.t
13
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
14
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
z.t
15
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
16
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
17
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
18
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
19
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
20
Dylan van Baarle
Team Sky
z.t
21
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
22
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
z.t
23
Mikel Landa Meana
Movistar Team
z.t
24
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
z.t
25
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
26
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
27
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
z.t
28
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
29
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
30
Kenny Elissonde
Team Sky
z.t
31
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
z.t
32
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
33
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
op 47"
34
Federico Zurlo
Giotti Victoria
z.t
35
Matti Breschel
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
36
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
z.t
37
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
z.t
38
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
z.t
39
Attila Valter
CCC Development Team
z.t
40
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
z.t
41
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
z.t
42
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
z.t
43
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
44
Diego Rosa
Team Sky
z.t
45
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
46
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
z.t
47
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
48
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
49
Eddie Dunbar
Team Sky
z.t
50
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
op 56"
51
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
op 1'15"
52
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
op 1'18"
53
Alessandro Fedeli
Italy
op 2'17"
54
Stefano Oldani
Italy
op 2'20"
55
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
56
Davide Botta
Team Colpack
z.t
57
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
op 2'22"
58
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 2'26"
59
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
60
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 3'35"
61
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
z.t
62
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
op 4'20"
63
Alessandro Covi
Team Colpack
z.t
64
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
z.t
65
Michal Golas
Team Sky
z.t
66
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
op 4'51"
67
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
op 6'27"
68
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
op 6'50"
69
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
70
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
71
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
72
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
73
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
74
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
75
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
z.t
76
Gianni Pugi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
77
Luca Covili
Bardiani CSF
z.t
78
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
79
Thomas Pesenti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
80
Filippo Baroncini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
81
João Almeida
Hagens Berman Axeon
z.t
82
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
z.t
83
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
z.t
84
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
85
Andre Carvalho
Hagens Berman Axeon
z.t
86
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
87
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
88
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
89
Sindre Skjoestad Lunke
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
90
Lucas Eriksson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
91
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
z.t
92
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
z.t
93
Francesco Romano
Bardiani CSF
z.t
94
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
z.t
95
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
96
Alex Howes
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
97
Filippo Rocchetti
Team Colpack
z.t
98
Eduardo Estrada
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
99
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
op 10'10"
100
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
101
Daniel Savini
Bardiani CSF
z.t
102
Javier Ignacio Montoya Mesa
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
103
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
104
Natnael Tesfatsion Ocbit
Dimension Data for Qhubeka
z.t
105
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
106
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
107
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
z.t
108
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
z.t
109
Jacopo Mosca
Italy
z.t
110
Kamil Malecki
CCC Development Team
z.t
111
Alexander Konychev
Dimension Data for Qhubeka
op 10'22"
112
Daniel Crista
Giotti Victoria
op 10'56"
113
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
114
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
op 10'59"
115
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
op 11'11"
116
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
z.t
117
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
op 12'13"
118
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
op 14'08"
119
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
120
Szymon Tracz
CCC Development Team
op 14'12"
121
Patryk Stosz
CCC Development Team
z.t
122
Jonathan Brown
Hagens Berman Axeon
z.t
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Matteo Bellia
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Liam Bertazzo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Sam Bewley
Mitchelton - Scott
DNF
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Emil Dima
Giotti Victoria
DNF
Jalel Duranti
Team Colpack
DNF
Million Beza Ejgu
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
DNF
Davide Ferrari
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Matteo Furlan
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Carloalberto Giordani
Italy
DNF
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
DNF
Richard Holec
Team Colpack
DNF
Marino Kobayashi
Giotti Victoria
DNF
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Giulio Masotto
Team Colpack
DNF
Cameron Meyer
Mitchelton - Scott
DNF
Lachlan David Morton
EF Education First Pro Cycling Team
DNF
William David Munoz Perez
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
DNF
Victor Alejandro Ocampo Giraldo
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Davide Plebani
Italy
DNF
Simone Sterbini
Giotti Victoria
DNF
Andrea Toniatti
Team Colpack
DNF
Karel Vacek
Hagens Berman Axeon
DNF
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst