En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
Ritinfo
Rit 1a
Rit 1b
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
30/03
Crevalcore
Crevalcore
171.4 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
3u43'34"
2
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
op 1"
3
Jacopo Mosca
Italy
z.t
4
Patryk Stosz
CCC Development Team
op 31"
5
Lachlan David Morton
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
6
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
7
Simone Sterbini
Giotti Victoria
z.t
8
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
z.t
9
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
10
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
z.t
11
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
12
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
13
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
z.t
14
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
z.t
15
Alexander Konychev
Dimension Data for Qhubeka
z.t
16
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
z.t
17
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
18
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
z.t
19
Natnael Tesfatsion Ocbit
Dimension Data for Qhubeka
z.t
20
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
21
Kamil Malecki
CCC Development Team
z.t
22
Federico Zurlo
Giotti Victoria
z.t
23
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
24
Damien Howson
Mitchelton - Scott
z.t
25
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
26
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
27
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
z.t
28
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
29
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
z.t
30
Alessandro Fedeli
Italy
z.t
31
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
32
Andre Carvalho
Hagens Berman Axeon
z.t
33
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
z.t
34
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
35
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
z.t
36
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
37
Filippo Baroncini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
38
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
39
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
z.t
40
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
41
Szymon Tracz
CCC Development Team
z.t
42
Thomas Pesenti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
43
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
44
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
z.t
45
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
46
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
z.t
47
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
48
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
49
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
z.t
50
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
z.t
51
Dylan van Baarle
Team Sky
z.t
52
Alessandro Covi
Team Colpack
z.t
53
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
z.t
54
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
55
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
56
Diego Rosa
Team Sky
z.t
57
Davide Plebani
Italy
z.t
58
Alex Howes
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
59
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
z.t
60
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
61
Victor Alejandro Ocampo Giraldo
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
62
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
63
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
64
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
65
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
z.t
66
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
67
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
68
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
69
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
70
Mikel Landa Meana
Movistar Team
z.t
71
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
z.t
72
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
z.t
73
Lucas Eriksson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
74
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
75
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
76
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
z.t
77
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
z.t
78
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
79
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
80
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
81
Eduardo Estrada
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
82
Luca Covili
Bardiani CSF
z.t
83
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
84
Eddie Dunbar
Team Sky
z.t
85
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
86
Michal Golas
Team Sky
z.t
87
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
88
Sindre Skjoestad Lunke
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
89
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
90
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
z.t
91
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
92
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
93
Daniel Savini
Bardiani CSF
z.t
94
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
z.t
95
Mauro Finetto
Italy
z.t
96
Stefano Oldani
Italy
z.t
97
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
98
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
99
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
100
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
101
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
102
Javier Ignacio Montoya Mesa
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
103
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
z.t
104
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
105
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
106
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
107
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
z.t
108
William David Munoz Perez
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
109
Francesco Romano
Bardiani CSF
z.t
110
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
111
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
z.t
112
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
113
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
z.t
114
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
115
Gianni Pugi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
116
Marino Kobayashi
Giotti Victoria
z.t
117
João Almeida
Hagens Berman Axeon
z.t
118
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
119
Jonathan Brown
Hagens Berman Axeon
z.t
120
Attila Valter
CCC Development Team
z.t
121
Jalel Duranti
Team Colpack
z.t
122
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
123
Carloalberto Giordani
Italy
z.t
124
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
125
Kenny Elissonde
Team Sky
z.t
126
Giulio Masotto
Team Colpack
z.t
127
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
z.t
128
Davide Botta
Team Colpack
z.t
129
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
130
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
z.t
131
Sam Bewley
Mitchelton - Scott
z.t
132
Cameron Meyer
Mitchelton - Scott
z.t
133
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'10"
134
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
op 31"
135
Davide Ferrari
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
136
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
op 2'20"
137
Daniel Crista
Giotti Victoria
op 2'27"
138
Matti Breschel
EF Education First Pro Cycling Team
op 31"
139
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
140
Richard Holec
Team Colpack
z.t
141
Million Beza Ejgu
Dimension Data for Qhubeka
op 5'19"
142
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
op 6'35"
143
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
z.t
144
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
z.t
145
Matteo Furlan
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
146
Matteo Bellia
Biesse Carrera Gavardo
z.t
147
Filippo Rocchetti
Team Colpack
op 6'42"
148
Andrea Toniatti
Team Colpack
z.t
149
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
op 7'06"
150
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
151
Liam Bertazzo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 7'19"
152
Emil Dima
Giotti Victoria
op 8'44"
153
Karel Vacek
Hagens Berman Axeon
op 11'28"
Mauricio Moreira
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Lorenzo Delco
Biesse Carrera Gavardo
DNS
Brayan Hernandez Gomez
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst