En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
29/07
Qingshizui
Zhangye
237 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
4u49'45"
2
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
3
Tim Ariesen
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
4
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
5
Luca Pacioni
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
6
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
7
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
8
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
9
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
10
Jan Ryba
Ac Sparta Praha
z.t
11
Andriy Kulyk
z.t
12
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
z.t
13
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
14
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
z.t
15
Georgios Bouglas
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
16
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
17
Jan Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
18
Onur Balkan
Torku Sekerspor
z.t
19
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
z.t
20
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
21
Oscar Mauricio Pachon Melo
z.t
22
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
23
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
24
Jacob Tipper
Memil CCN Pro Cycling
z.t
25
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
26
Seid Lizde
Holdsworth Pro Racing
z.t
27
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
z.t
28
Ivan Mateus
z.t
29
Pavel Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
30
Issak Tesfom Okubamariam
Interpro Stradelli Cycling
z.t
31
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
z.t
32
Conn McDunphy
Holdsworth Pro Racing
z.t
33
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
z.t
34
Ben Hetherington
Memil CCN Pro Cycling
z.t
35
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
36
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
37
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
z.t
38
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
39
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
40
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
z.t
41
Petr Fiala
Ac Sparta Praha
z.t
42
Suleiman Kangangi
Bike Aid
z.t
43
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
44
Carlos Torres
z.t
45
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
z.t
46
Salim Kipkemboi
Bike Aid
z.t
47
Ricardo Vilela
Manzana Postobon Team
z.t
48
Zisen Li
z.t
49
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
z.t
50
Erik Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
51
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
52
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
z.t
53
Freddy Ovett
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
54
Tomas Kalojiros
Ac Sparta Praha
z.t
55
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
z.t
56
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
57
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
z.t
58
James Mitri
Burgos - BH
z.t
59
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
60
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
61
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
z.t
62
Kevin Sepulveda
z.t
63
Aaron Kearney
z.t
64
Alexey Vermeulen
Interpro Stradelli Cycling
z.t
65
Juan Villegas
Manzana Postobon Team
z.t
66
Michal Schuran
Ac Sparta Praha
z.t
67
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
68
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
69
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
70
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
71
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
72
Pedro Gutierrez
z.t
73
Meron Abraham
Bike Aid
z.t
74
Roman Deshko
z.t
75
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
z.t
76
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
77
Sebastian Schönberger
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
78
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
z.t
79
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
80
Leon Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
81
Robert Orr
Memil CCN Pro Cycling
z.t
82
Ilya Davidenok
Apple Team
z.t
83
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
84
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
85
Florian Hudry
Interpro Stradelli Cycling
z.t
86
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
z.t
87
Yecid Arturo Sierra Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
88
Pierre Moncorge
Memil CCN Pro Cycling
z.t
89
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
90
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
91
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
92
Drew Morey
Terengganu Cycling Team
z.t
93
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
z.t
94
Alexandr Ovsyannikov
Vino - Astana Motors
z.t
95
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
96
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
97
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
98
Ilia Koshevoy
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
99
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
100
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
101
Jacob Hennessy
Mitchelton Bikeexchange
z.t
102
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
103
Artur Fedosseyev
Apple Team
z.t
104
Joseph Areruya
Delko Marseille Provence KTM
z.t
105
Toby Orchard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
106
Samuel Volkers
Memil CCN Pro Cycling
z.t
107
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
op 19"
108
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
z.t
109
Timo Schäfer
Bike Aid
z.t
110
Volodymyr Fredyuk
z.t
111
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 23"
112
Harry Sweeny
op 25"
113
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
op 29"
114
Mauricio Ortega Ramirez
z.t
115
Daniel Bichlmann
Bike Aid
op 44"
116
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
op 52"
117
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
op 57"
118
Bohdan Musiienko
Lviv Cycling Team
op 1'03"
119
Tomás Schuhler
Ac Sparta Praha
op 1'33"
120
Feng Qiao
z.t
121
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 3'00"
122
Michael Potter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 3'21"
123
Ashley Mackay
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
124
Jonathon Noble
Brisbane Continental Cycling Team
op 3'46"
125
Matthew Downie
op 20'21"
126
Bo Li
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
127
Fernando Rosario Arroyo
z.t
128
Sergii Movchan
Lviv Cycling Team
z.t
129
Jonas Hjorth
Interpro Stradelli Cycling
z.t
130
Wenhui Bi
Mitchelton Bikeexchange
z.t
Yukinori Hishinuma
Interpro Stradelli Cycling
DNF
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
DNF
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst